לאון משחק כמו גדול הוא גם יצביע שיפרה

לאון משחק כמו גדול הוא גם יצביע שיפרה

כמו גדול הוא מקשיב ומקשיב והלב אומר חכי חכי עד שאני אדיח אותך....בדיוק כמו שעשה לשי
הגננת שיפרה מלמדת את לאון מה להגיד לקבוצה השניה(קבוצת עינב) בפעם הבאה תגיד להם שאתה מתרחק מהם כי,משעמם לך איתם ואין לך מה לדבר איתם...ועוד ועוד.... הוא עונה לה,לא תהיה "פעם הבאה" ....ומיד נבהל וניסה לתקן ...ואולי כן תהיה פעם הבאה,מי ראה? אתה צודק כי שיפרה תודח בקרוב,את זה אתה יודע היטב. בדיוק כמו שהאמנת ששי עומד להיות מודח ביום שלישי ולא ענית לו בסוכה.ספגת וסבלת ושתקת. איזה שחקן ואיך אתה משלה אותם.מדהים ומעניין.הוא בניגוד לשי ,משחק את המשחק יפה מאוד.לדעתי לאון נאמן לעינב . אני זוכרת את הלילה ההוא ששכב לידה והיא בכתה לו שכולם צבועים וישימו אותה שוב על הגריל,ואז הוא חיבק אותה ואמר לה "אני דואג לך" אחרי שהוא בחר להדיח את שי. מה אתם אומרים,היתכן? אם ימשיך ככה ,יתכן והוא יקבל את המיליון .

יכול להיות

כי הוא חסר ביטחון..... אם כמה דקות לפני ההצבעה מישהו ילחש לו משהו שיערער לו את הביטחון בשיפרה הוא יתהפך בשנייה. בנוסף, אם שיפרה תמשיך לחפור לו.... והוא יתחיל להלחץ.... גם קיים סיכוי גדול שיצביע לה. אגב- ממה שהספקתי לראות אתמול.. גם כשהיא שותקת הוא מתחיל פתאום לדבר על אחרים.... והיא מביעה דעתה

בהלםם

New member
ההודעה שלך ממש ריגשה אותי משום מה..חח

אני כנראה פספסתי את זה שעינב בכתה והוא אמר לה שהוא דואג לה..... ואם הוא יצביע לשיפרה.... אין מילים אני אהייה בשמיים !!

למעלה