לאוס, ויאטנם, קמבודיה, תאילנד

farali

New member
לאוס, ויאטנם, קמבודיה, תאילנד

שלום לכולם,
אני ובן זוגי מתכננים טיול של חודשיים וחצי שבסופו שבוע תאילנד (כי כבר היינו), מה שמשאיר לנו חודשיים ללאוס,ויאטנם וקמבודיה.
חשבנו על 3 שבועות לאוס, 3 שבועות ויאטנם ועוד שבועיים בערך קמבודיה.
האם לדעתכם חילוק הזמן הוא נכון? האם הייתם מקדישים יותר זמן לאחד המקומות ופחות זמן במקום אחר? אשמח לשמוע את דעתכם.
לגבי הסדר - איך הכי נוח ונכון לעשות זאת? בהנחה שנעשה את כל המעברים בטיסות עקב בעיית נסיעות ארוכות..
אשמח לדעתכם, להערותכם ולהארותכם.
תודה רבה לעונים.

farali

New member
שכחתי - ויזות

לגבי הויזות - איפה הכי נוח ובטוח לעשות ויזה?
לאן צריך? לאן לא צריך? איך זה עובד..

T o m c o

Member
מנהל
תשובה חלקית.
1. נתחיל מגילוי נאות, לא ביקרתי בקמבודיה ובלאוס שהיתי בדיוק שבוע, כך שהתשובה שלי היא חלקית ביחס אליהם.
&nbsp
2. אם המעברים מתבצעים בטיסות, הייתי מנסה לבדוק לפי זמני הטיסות, משך הטיסות ועלויות הטיסות. לוקח את מה שיוצא לי הכי משתלם ונוח מבחינת הזמנים ובזבוזי הזמנים.
כמובן שהייתי מנסה לסדר גיאוגרפית ולא אקראית.
לדוגמה - לא הייתי קופץ מקמבודיה לצפון ויאטנם ומשם יורד דרומה וקופץ ללאוס. הייתי מקשר בין צפון ויאטנם ללאוס, בין דרום ויאטנם לקמבודיה ובין לאוס או קמבודיה לתאילנד.
&nbsp
3. ויזות - (קמבודיה אני לא יודע להגיד), לאוס - ויזה בהגעה, תשלום של כמות דו ספרתית בינונית של דולרים וקבלת ויזה במקום. ויאטנם - ויזה מוזמנת מראש באינטרנט תוך ציון תאריך כניסה וקבלה בשדה התעופה בעמדה המתאימה, או לחילופין הוצאת ויזה בבית אסיה בתל אביב בטרם הטיול, הויזה היא החל מהיום בו מציינים כהגעה. גם אם הגעתם יום-שניים אחרי, הויזה תקפה לכמות מוגדרת של ימים מאותו היום (לא זוכר בדיוק את הכמות(30?)).

למעלה