לאחרונה ,

B o o o o M

New member
לאחרונה ,

כואבת לי ברך ימין מכל הריצות - האם להפסיק לרוץ לכמה זמן עד שיעבור? אני פשוט מתבאסת לא לשמור על הכושר , עד שנכנסתי לזה חזק :\

חן M

New member
בום../images/Emo59.gif תני עוד פרטים:

כמה זמן את מתאמנת בריצה באופן רציף? כמה פעמים בשבוע את רצה? מהו משך הריצה? באיזה מהירות את רצה?האם את רצה על הליכונים או במסלול בחוץ? אם במסלול בחוץ אז על איזה משטח? האם יש שיפועים כלשהם בזמן הריצה והאם הם ממושכים?האם יש לך עבר עם ברך זו? הנעליים שלך הם נעלי ריצה? וכמה זמן את עם אותו זוג? יש לך פלטפוס? מתי הכאב מופיע? לפני ריצה?בזמן ריצה?אחרי הריצה? מתי הופיע לראשונה הכאב הזה? סליחה ששיגעתי אותך עם השאלות:) פשוט אני רוצה לקלוט את התמונה בצורה יותר שלמה [ואני בטוח שלא חשבתי על כל השאלות כי 2 לפנות בוקר ואני מת מעייפות] בכל מקרה לילה טוב

B o o o o M

New member
חחח כמה שאלות ../images/Emo13.gif

מתאמנת בסביבות חודש ככה באופן רציף, רצה 3-4-5 פעמים בשבוע (תלוי) אני רצה במסלול של 3-4 ק"מ במהירות ... אממ... לא יודעת זה משתנה אני מניחה... רצה בחוץ, משתדלת לרוץ בעיקר על החול ולא על הבטון והאספלט- יש לי עבר עם 2 הברכיים שכאבו לי בזמן שרצתי אז הפסקתי לרוץ לכמה זמן וזה פשוט עבר.... ועכשיו זה חוזר. הנעליים שלי הם נעליי ריצה, ואני איתם לא יותר מדיי זמן בסביבות 5-6 חודשים, אין לי פלטפוס. הכאב מופיע כרגע לפעמים אפילו כשאני סתם יושבת- וכל פעם שאני יוצאת לריצה הוא חוזר, בזמן שאני רצה אני לא מרגישה את זה אבל איך שאני עוצרת כאב מפלח את ברכי
חחח לא יכולה להצביע על מתי הוא הופיע.

חן M

New member
שמעי לדעתי ..

מאחר וכבר יש לך עבר של כאבי ברכיים יכול להיות שהתחלת לחזור לפעילות שלא באופן הדרגתי ואז הכאב חזר ,כאבי ברכיים יכולים לנבוע מהמון סיבות .... לדעתי עדיף שתלכי לבדוק אצל אורטופד מה מקור הבעיה רצוי גם לקחת מנוחה ולשנות באופן זמני את הפעילות האירובית לפעילות בקרוסטריינר או אופניים או שחייה תשתדלי בזמן הפעילות להוסיף חימום לפני הפעילות ולא לוותר על מתיחות לאחר הפעילות.

B o o o o M

New member
אני אוהבת אבל ריצה ../images/Emo10.gif

אין כמו לרוץ
תודה בכל אופן, אני חושבת שאני באמת אלך לאורטופד

למעלה