לאישי היקר

lmerav

New member
לאישי היקר

לגבר שלי , אז נכון נשמוש, עברנו המון בשנה אחת תמימה ובשנה שאחריה הסערה קצת שכחה. הריצות והפחדים ההתרגשות השיגעונות - הכל נרגע. אכן אכן, התבגרנו המון. גדלנו .למדנו מהטעויות. למדנו לוותר. ולמדנו לבקש סליחה כשצריך. השנה הראשונה - אני מסכימה - היתה מאוד קשה היתה רצופה מכשולים שכמעט הצליחו להפיל אותנו, נשפכו בה דמעות שיכלו למלא את הים, עברנו בה חוויות מרגשות מאוד הרבה מאוד בשנה אחת, והכל רק בשנה אחת. אני מודעת לקשיים ולמעידות שעמדו בדרכנו, אני גם מבינה שלפעמים הייתי קצת קשה וילדותית ואולי גם מעט מפונקת ואכזרית. אני יודעת שהיה לך מאוד קשה ועצוב וזוכרת היטב את רגעיי השבירה ואת הלילות שרצית לישון לבדך (ולבסוף חזרת לפנות בוקר למיטתי.) לעולם לא אשכח את המריבות הטיפשיות שנגרמו עקב הקשיים הנפשיים, הכלכליים, והחברתיים לנישואינו, אבל לעולם אזכור את הפיוסים המתוקים, שבהחלט כללו נשיקות וחיבוקים, ולנצח אנצור את אהבתך בליבי. אני בטוחה שגבר אחר לא היה נכנס לתסבוכת הזו מההתחלה, אני בטוחה שגבר אחר מעולם לא היה עומד במשימה, והכי הכי - אני בטוחה שאף גבר לא היה אוהב אותי כמוך תאריך : 26.06.2001

Mאיה

New member
מקסים!....כל כך,

מקסים! נגעת בי.... ואני בטוחה שאם הוא קורא את זה גם מעינו מבצבצת לה דימעה. Mאיה.

ממוש

New member
הוא אכן קרא

ומשום מה נתן לי נשיקה. מאיה , תודה רבה !!1 מירב

למעלה