לאן נעלמה ריי המקורית ?

arbel2

New member
הייתי נכנס לקרב מוחות

..אבל את לא חמושה. אחחח האושר הצרוף בכך שבחורה אומללה עם אייקיו של סלרי מנתחת את הגבריות שלי והנטיות המיניות שלי , והתענוג של לדעת שבסופו של יום את צריכה לחיות עם עצמך , ואני עם עצמי , ולפחות עם עצמי אני יכול להנהל שיחות עמוקות יותר מ"איזה פיצוץ המבצע בקסטרו " היה שלום בלונדינית ילדת פוסטר לפיגור שיכלי לא מאובחן שלי ,ונסיים בציטוט של הגשש "אם טימטום היה כואב ,היית בגבס כל החיים " נ.ב את רואה ? יש לך חוש הומור כשאת לא עסוקה בלהשיג צומי ולזיין תשכל

Some1here

New member
מי זו ליאל? עכשיו בגלל האאוטינג

אסור יהיה לשים את זה בטאגליינס.

Rossi46 ®

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif "ליאל"

לאלפקה קוראים "יהל" , איך היא הגיעה ל "ליאל" ......
וזה לא אאוטינג , כולם יודעים את זה

R-o-i

New member
אבל היא ציינה שהן חברות טובות...

והיא תמיד תהיה שם בשבילה... השאלה היא מי זאת החברה הזאת הכל כך טובה... ליאל
היא זורמת ? רועי

אני עוד מחכה לאאוטינג

של הפרויקט שנכשלתי בו, כי אני עדיין מנסה לפענח את החלק הזה בצופן. כנראה אני לא מספיק אינטליגנטית להבין אותה, זו תמיד הייתה הבעיה שלנו. (מודל לחיקוי או לא מודל לחיקוי?) בכל מקרה, ריי - אני שמחה לראות שגם עכשיו כשהתחילו הלימודים ונגמרו החגים ויש עבודה ויש באמת הרבה דברים לעשות, בכל זאת את לא מתבלבלת וזוכרת לדבר על מה שחשוב באמת, וזה אני. רק יש לי בקשה קטנה ממך, כי את יותר מבינה בזה ממני - אני צריכה שתגידי לי מתי זו הנקודה הזאת, שאני אמורה לבכות לעידו בטלפון ולשבת לו על הוריד 5 שעות במסנג'ר בדמעות ובאומללות כדי שיואיל בטובו למחוק את השרשור וישמור על הנפש הרגישה והנעלבת שלי. פשוט אף פעם לא הצלחתי להבין את החוקיות של זה אצלך. (רחמנות על הילד, שהיה צריך לסבול את כל זה... )

alexkagn

New member
זו הפקולטה הכי מפוצצת בארץ.

"ברכותיי, כעת יש לך תואר ראשון בפסיכולוגיה אשר איתו הנך יכול לעסוק ב...כלום."

יודיX3

New member
גיסי- הודעה זו היא שלך ובשבילך

לא נעלבתי מהזבל שהצלחת להנפיק ממוחך הקודח למקלדת. תקשיב לי טוב הומופוב מסכן- אני מקווה שכשיהיו לך ילדים תפנים שיש 10% סיכוי לכל אחד מהם שהוא הומו.

arbel2

New member
אל תיקח ללב כפרה ...

תמיד יהיו אנשים טיפשים ובורים .....למזלנו הרב על רובם אפשר לצחוק כמו על גיברת RAY ...

itay180

New member
עזוב

גם לאוחצ'ים יש גבול. לעומת זאת אדביזי ישמח לקבל כל חור חדש

למעלה