לאפי היקרה

adidas^

New member
למה זו בעיה?

אני מכבדת את האידאולוגיה שלך, אבל למה בנך צריך ללכת באותה דרך? מן הסתם יש לו דיעות משלו, וכנראה שאין הרבה בשלב זה שאת יכולה לעשות כדי לשנות אותם. תתמכי בו. ואני מקווה שאתה לא כועסת בגלל שאני לא אפי

ואין לי בכלל שום בעיה

שאתם עונים על תשובות שמופנות אליי!!!!!! ובעיקר כשהתשובה היא נכונה (מזלך, כי אז היית מסתבכת איתי). כן ירבו התשובות, וכן ירבו הרעיונות - רק לזכור בבקשה שאני נפש רגישה ופצועה, ויש להתחשב בכך בכל תנאי מזג האוויר.

את כבר מוצאת חן בעיני

לאור התשובה שלך למורה לזימרה. נדמה לי שזו תהיה תחילתה של ידידות אמיצה, כמו שמעון פרס ואני. השאלה הראשונה כמובן אלייך: למה לא עשית לו פלטפוס כשהוא נולד? מה כבר היה צריך -למעוך לו קצת את הרגליים כשהוא ישן? לא חשבת שזה שווה את המאמץ??? שאלה שניה: האם בדקת את כל סעיפי הפרופילים? אולי יש לו עוורון צבעים גנטי, דיסלקציה דו-קוטבית, אף ארוך מדיי, אזניים מחודדות מדיי, או שמא ירוק לא הולם אותו? והצעתי, לאור העובדה שלא עשית כלום עד עכשיו: נסי להפגיש אותו עם אנשים שעשו צבא, רצוי קרבי-מתיש-והתגייסו בקיץ החם והלוהט. שיספרו לו שזה לא גליק גדול. תספרי לו על היתרונות הרבים שבשירות קל"ב (תנצלי את העובדה שהוא אוהב ללכת לקולנוע/לישון בבית/להתקלח בבית/לאכול בבית). אם אפשר תפעילי את מרב הפרוטקציה שישנה בארסנלך (הייתי עוזרת לך עם הרמטכ"ל, אבל אנחנו בכסאח קטן בחודשיים האחרונים, סיפור ארוך), שישיגו לו אישור של ספורטאי מצטיין, או משהו בדובר צה"ל - שמעתי שהם בשאנטי היסטרי שם. ואם שומדבר לא יילך - הרי את זו שגידלת אותו על ערכים ואהבת המולדת, וזה מה שאת מקבלת. שילחי אותו באהבה לאן שיבחר ללכת, ואל תציקי לו יותר מדיי, כי בכל זאת אמא יש רק אחת, ואם היא מנג´סת - מה יישאר לו?

רוח הים

New member
אפי יקרה

יש לי חברה לחברה יש בן שעומד להתגייס הוא רוצה קרבי גם הבן שלי רוצה קרבי הם שניהם עשו יד אחת נגדינו !! השאלה שלי היא כזו.. איפה אפשר ליצור להם פלטפוס? האם יש מבצע חבר מביא חבר? האם מומלץ להרחיק את הבן שלי ממנו או אותו מהבן שלי? ורגע רציני... רק שאלוהים ישמור עליהם.. ועל כל בנינו באשר הם...

רוח יקרה

יישמע לך מוזר אולי, אבל גם לחברה שלי יש בן שרוצה להתגייס לקרבי. וגם אנו חשות בדיוק כמוך. אולי נתאחד. נראה לי שנהייה הרבה. >עדן מפגינה את הבלונד שלה<

וואלה גם היא בלונדה עכשיו.

זה משפיע ישירות על המוח. טוב בובע אני אכיר לך אותה, את תכירי לי את החברה שלך, החברה שלך תכיר את החברה שלי וכולנו נהייה חברות לנצח. > עדן מגלה לתדהמתה שלא רק לה יש פיצול<

למעלה