"לא אוהב אף אחד"

"לא אוהב אף אחד"

כל מוצ"ש או ראשון נשים הודעה על שילוב של בעז עם עוד אמן כלשהו. ואתם תענו על שאלות שקשורות בשילוב הזה. הפעם שילוב של בעז עם נעם רותם 1. מה דעתכם על השילוב? 2. שיר של מישהו מהם הייתם רוצים לשמוע כדואט: 3. שיר של בעז שהכי מתאים שנעם ישיר: 4. שיר של נעם שהכי מתאים שבעז ישיר: 5. שיר של מישהו אחר שהייתם רוצים שיעשו לו קאבר: 6. תנו שם של אמן אחר שאתם אוהבים שהייתם רוצים שבעז יעשה איתו דואט. (אולי עוד תופתעו לראות את השם שלו/ה מופיע בפינה שבוע הבא).

נעם ../images/Emo99.gif

1. מה דעתכם על השילוב? מושלם! 2. שיר של מישהו מהם הייתם רוצים לשמוע כדואט: פריז בחורף/ הקליטה 3. שיר של בעז שהכי מתאים שנעם ישיר: פריז בחורף/ תנופה 4. שיר של נעם שהכי מתאים שבעז ישיר: טוב כאן אני מתקשה.. והחלטתי שאני ממש, ממש ועוד ממש אחד לא בעד שמשהו מהטקסטים של נעם באלבום האחרון שלו ייצאו מפיו של בעז.. ממש אבל, זה עושה לי רע לחשוב על זה אפילו
5. שיר של מישהו אחר שהייתם רוצים שיעשו לו קאבר: "מיתר" של אביתר נראה לי.. 6. תנו שם של אמן אחר שאתם אוהבים שהייתם רוצים שבעז יעשה איתו דואט. (אולי עוד תופתעו לראות את השם שלו/ה מופיע בפינה שבוע הבא). דני רובס!

אני רואה שגם אתם לא אוהבים אף אחד ../images/Emo6.gif

1. מה דעתכם על השילוב? אני אוהבת את השילוב הזה. הוא מתאים. 2. שיר של מישהו מהם הייתם רוצים לשמוע כדואט: פריז בחורף 3. שיר של בעז שהכי מתאים שנעם ישיר: מרגיש כמו שבת/הקליטה (סתם עלו לי בראש, לא שיש סיבה מסויימת שדווקא הם) 4. שיר של נעם שהכי מתאים שבעז ישיר: 'קול פנימי' 5. שיר של מישהו אחר שהייתם רוצים שיעשו לו קאבר: my prison by the sea של רונה 6. תנו שם של אמן אחר שאתם אוהבים שהייתם רוצים שבעז יעשה איתו דואט. (אולי עוד תופתעו לראות את השם שלו/ה מופיע בפינה שבוע הבא). יזהר אשדות, למרות שזה יהיה מוזר מאד

S h i v e r s

New member
לה

1. מה דעתכם על השילוב? יפה מאוד 2. שיר של מישהו מהם הייתם רוצים לשמוע כדואט: עולה ויורד 3. שיר של בעז שהכי מתאים שנעם ישיר: אהבת איש הפח 4. שיר של נעם שהכי מתאים שבעז ישיר: חום אנושי,חלום שבור 5. שיר של מישהו אחר שהייתם רוצים שיעשו לו קאבר: פקק תנועה

ady18

Well-known member
עונה

1. מה דעתכם על השילוב?מעולה 2. שיר של מישהו מהם הייתם רוצים לשמוע כדואט: עולה ויורד 3. שיר של בעז שהכי מתאים שנעם ישיר:שיר מהקומה התשיעית 4. שיר של נעם שהכי מתאים שבעז ישיר:אף אחד 5. שיר של מישהו אחר שהייתם רוצים שיעשו לו קאבר:מאיר בנאי גשם 6. תנו שם של אמן אחר שאתם אוהבים שהייתם רוצים שבעז יעשה איתו דואט. (אולי עוד תופתעו לראות את השם שלו/ה מופיע בפינה שבוע הבא). אמממ אריק ברמן:)

TEENAGER1

New member
איזה שילוב!../images/Emo13.gif

1. מה דעתכם על השילוב? טוב, ממש! מסקרן אותי לשמוע את הקולות שלהם ביחד, כי יש להם קולות ממש שונים 2. שיר של מישהו מהם הייתם רוצים לשמוע כדואט: החברה שלי לשעבר של קרח 9
יכול להיות ממש מצחיק 3. שיר של בעז שהכי מתאים שנעם ישיר: פריז בחורף 4. שיר של נעם שהכי מתאים שבעז ישיר: קול פנימי 5. שיר של מישהו אחר שהייתם רוצים שיעשו לו קאבר: Modern Love של דיוויד בואי! 6. תנו שם של אמן אחר שאתם אוהבים שהייתם רוצים שבעז יעשה איתו דואט. (אולי עוד תופתעו לראות את השם שלו/ה מופיע בפינה שבוע הבא). רונה קינן יכול להיות שילוב מגניב

למעלה