לא הבנתי משהו

לא הבנתי משהו ../images/Emo58.gif

בעונה האחרונה יש פלאשבקים שמראים לנו מה היה קורה לו הם היו שורדים את הטיסה. נכון? עכשיו, אם זה קרה בהמשך לטיסה שלהם, איך הם יכולים להיזכר אחד בשני בפלאשבקים אז הפלאשבקים הם חוויות של 3 שנים יחד? הרי אהרון נולד על האי, נכון? הוא אמור להיות בן 3 אז לפי הגיון פשוט, קייט וקלייר לא אמורות להכיר אחת את השניה ולמרות הכל הן כן. אז זה קצת מוזר לי. אם הכל היה בעצם חיזיון, כל העונה האחרונה, אז מה זה בעצם היה? הרי פלאשבקים לעבר היה בעונות הקודמות, פאשבקים לעתיד היה בעונה החמישית, אז בעונה השישית היו פלאשבקים לעולם המקביל או לעולם המוות? והפלאשבקים קרו באמת או סתם ניסו למלא את הזמן כדי שבסוף נבין שזה רק פלאשבקים של "כאילו" ונצטרך לקבוע בעצמינו? איך קראו לאח של ג'ייקוב? מה זה האי הזה? אי אמיתי? סתם מקום שבו חיים מול מוות ניצבים למבחן? גן עדן? גיהינום? האם זה המקום שבו אנשים מגלים מהו טוב ומהו רע? אני צופה אדוקה בתוכנית הזו וראיתי כל עונה לפחות פעמיים ואין לי מושג לאן הכל מסתכם ואיך לתרגם את זה.

תיקון*

איך הם יכולים להיזכר אחד בשני במציאות של אחרי יומיים אם הפלאשבקים הם חוויות של 3 שנים יחד?

tamarhp

New member
../images/Emo178.gif

בסוף הפרק האחרון, אבא של ג'ק מסביר לג'ק שכל העולם הזה ("המקביל") הוא בעצם מעין חוויה שלאחר המוות, עולם שהם יצרו לעצמם, ובו הם מוצאים אחד את השני ונזכרים בחיים שהיו להם, כדי להשלים עם המוות ולהיות מוכנים לעבור - ביחד - לעולם הבא. איך פספסת את זה? השם של אח של ג'ייקוב נשאר תעלומה. והאי הוא אי "אמיתי" (בתוכנית) שיש לו גם כוחות מיוחדים.

למעלה