לא הוגן לדעתי

lmerav

New member
לא הוגן לדעתי

בעלי קם ב 05:00 בבוקר נוסע חצי שעה לעבודה וחוזר הביתה ב 18:00 בערב. מהרגע שהוא נוחת בבית הוא רובץ בסלון עד א. הערב ,מתקלח { לפחות } ובתשע - ~ עשר הולך לישון. אני קמה ב 06:00 בבוקר וחוזרת מהעבודה ב 17:00 . אני מבקשת לדעת מה תגובותיכם למצב { שדי מציק לי} 1. האם זה הוגן כלפיי שהוא אינו עושה כלום בבית כי הוא עייף ? והאם אני צריכה להתחשב בו כי הוא קם מוקדם ולוותר לו ? 2. האם הוגן כלפיי { מצידו } שרק אני מטפלת באלירן שלנו, מקלחת מחליפה לו טיטול, מאכילה,משחקת ודואגת בכלל ? 3. האם זה הוגן שכאשר אלירן חולה אז רק אני קמה באמצע הלילה כל שעתיים לבדוק אם עלה לו החום ובעלי ממשיך לישון כל הלילה ??????? 4. האם הוגן שאפילו לשטוף את הכלים שהוא לכלך אינו עושה ? מירב

tali---

New member
לא הוגן

לי יש בדיוק את אותה הבעיה בעלי לא קם בשה 5 בבוקר אלא בשעה 8 בבוקר. ואני קמה בשעה 5:30 בבוקר הולכת לעבודה חוזרת בשעה 5 אחר הצהרים מטפלת בבית בילדה ועושה כל מה שצריך. ובעלי לעומת זה קם בבוקר הולך לעבודה שוכח לחזור מגיע בשעה 8 או 9 בערב וגם יש לו תלונות שהבית מלוכלך שהבית מאובק שאני לא עושה כלום אני אפילו כתבתי את זה בהורים וילדים את יכולה להסתכל שם ואם תמצאי פתרון אשמח לשמוע

lmerav

New member
היי טלי

גם כתבתי לך בפורום הורים וילדים אך פה נראה לי יותר מתאים ולכן אומר לך שאם בעלי היה מעיר לי שהבית לא נקי הייתי משאירה אותו לישון בחוץ {שם יותר נקי} סתם זה פשוט מעצבן נורא. ולא הוגן. בינתיים אנו מדברים ומשוחחים ונראה שיש התקדמות וכלכך איטית שזה פשוט עצוב. מה אומר לך טלי , ???? צריך לעצור את זה לפני שנמצא אותנו בנות 40-50 והם מכניסים ידיים למכנס כמו אל בנדי ואומרים לנו ``תביאי לי בירה`` ``תעשי קפה אישה`` טוב קצת הגזמתי בשביל ההבהרה אבל הבנת אותי נכון? אני חושבת שמשהו באמת לא בסדר אצלהם בראש ואני מתכוונת לגרום לו להבין שהוא טועה אבל עד שיבין { הקליטה שלהם . . } יש לי עוד הרבה לסבול ולעבור איתו. שיהיה לך גם בהצלחה

noam011

New member
אני חושב שאת צריכה לחנך אותו

אל תלכי בכסאח, אלא לאט לאט תלמדי אותו שהוא צריך לתרום את חלקו בבית. אף אחד לא אמור לשרת אותו. כמו שתרגילי אותו ככה הוא יהיה למשך כל חייך. אז למשל, תשאירי את כל הכלים בכיור. תגידי לו שלא הספקת ואם הוא מוכן לשטוף אותם. לאט לאט תוסיפי לו מדי פעם עוד מטלות על מנת שיעזור לך. אם הוא בא בטענות שהוא לא מרגיש טוב או אין לו זמן, אין בעיה. תשאירי את הכלים בכיור עד שהוא ירגיש טוב או עד שיהיה לו זמן. אבל העיקר בלי לריב.

למעלה