לא ידעתי

Prozak Blues

New member
לא ידעתי

שהפורום הזה יותר מדי טוב בשביל אנימל קולקטיב... איך היה? מישהו היה שם? אני עדיין מנסה להבין מה הלך שם..

cat food

New member
הפורום הזה טוב

בשביל לפרסם את הפאב שהלהקה שלך הולכת להופיע בו. ועל כן ההודעה הזאת מיותרת. כולל זאת. כולל זאת. כולל זאת. איך היה? מישהו היה שם ?

no surprises

New member
מצטרפת לסקרנות, חיפשתי

ביקורות או אנשים שהלכו אבל לא מצאתי.

o pie

New member
אני הייתי

ההופעה הייתה מעולה. הסאונד היה ממש טוב, אמנם הלהקה לא ביצעה הרבה שירים מוכרים אבל גם השירים הפחות מוכרים היו טובים מאוד. השיא מבחינתי היה Fireworks, הם הרחיבו את השיר הזה ועשו אותו מאוד ארוך. הקצב של התופים חדר לתוך המוח. פשוט רקדתי, עצמתי עיניים ונתתי למוזיקה להכנס, ואני לא בטוח שקיימת הרגשה יותר טובה מזה. פשוט נירוונה (ההרגשה, לא הלהקה.). Peacebone גם היה מאוד טוב עם באס חזק במיוחד, Comfy In Nautica מהאלבום של פנדה בר קיבל ביצוע ראוי, Who Could Win A Rabbit קיבל עיבוד די שונה מהתקליט לצערי, בלי גיטרות. גם הקהל זז ברובו ולא נשאר אדיש כמו שציפיתי. אין מה להגיד, לא היה אפשר לבקש יותר.

o pie

New member
עוד שירים שאני זוכר לטובה

#1 Leaf House Dancer השאר היו לא ביסיידס / שירים מהאלבום הבא שלהם שיוצא בקרוב

Prozak Blues

New member
חיכיתי כל הופעה ל"בשביל הכומר גרין"

כל כך חבל שלא היה. זה שיר מעולה להופעות. אני באופן כללי מעדיף טורים אחרי הוצאת אלבום, לא לפני. משמעותית פחות כיף לי כאשר אני לא מכיר הרבה מאוד מהשירים

silver jew

New member
היום יו-טיוב כבר מאפשר להכיר הכל לפני ההופעות

עשה רושם שדי הרבה הכירו את in the flowers ובעיקר את brother sport- הקליט במיוחד.

lam attack

New member
סאונד טוב? איפה עמדת/מה עישנת?

אני דווקא רציתי למתוח ביקורת על הסאונד. כשעמדתי בצד, קרוב לרמקול, זאת בכלל הייתה זוועה שכמותה לא שמעתי הרבה זמן (טוב, מאז סייפרס היל). כשהצלחתי להתקדם לכיוון האמצע... וול, בשירים היותר פופיים היה סבבה לגמרי, ואין תלונות. בשירים היותר נסיוניים האפקטים השתלטו לגמרי על המוזיקה, חסמו את הקולות, ויצרו איזה בליל לא מובן. לא בשביל זה שילמתי 200 שקל, שזה חלק גדול ממה שאני מרוויח בחודש (חייל, אחרי הכל). מה שכן, שירי הפופ היו גוש גדול של כיף, שגרמו לי לחייך ולנתר ולקפצץ בלי שליטה (הו, כמה שזה נשמע גיי). כך שבסופו של דבר, מי שלא הלך הפסיד, וכאלה. (דברים שלא כדאי לגלות רגע לפני הופעה כזאת, #929: אני שונא קהל של אינדי בלי שום סיבה מוצדקת. יותר מדי אנשים יפים שמתלבשים נכון).

o pie

New member
../images/Emo6.gif

מסכים לגבי הלבוש של הקהל. לאנימל קולקטיב יש קהל יצירתי. בכל מקרה, עמדתי די קרוב לבמה בצד שמאל, וחוץ מבאס שהיה צריך להיות טיפה מתון יותר בפיסבון, לא הרגשתי שום בעיות עם הסאונד. אני מודה שלא הייתי ביותר מדי הופעות בחיים שלי, אבל לא הרגשתי שום בעיות בסאונד, הוא היה טוב מאוד. חוץ מבאס שהיה צריך להיות טיפה יותר מתון בפיסבון אין לי הערות.

Prozak Blues

New member
דווקא קהל של אינדי הוא כן סבבה

לפחות כך היה באינדינגב. מישהו היה?

silver jew

New member
הפורום לא טוב לכלום (בינתיים)

עד שת/יופיע מנהל/ת פורופ נורמאלי/ת. לגופו של עניין - אני מאוד נהנתי, אך זה נובע מן העובדה שאני מאוד אוהב את אנימל קולקטיב. זה לא מפני שהם נותנים שואו גדול, זה בטוח. הם באים עם הרבה תשוקה, יודעים לצעוק ולצווח - אבל זה לא הופך את זה לשואו מדהים. אבל הופעה שבה מנגנת להקה אשר כתבה את leaf house, who could win a rabbit, peacebone, brother sport, in the flowers וגם את comfy in nautica של פאנדה בר וכו' - קשה שלא להנות בה, וכן, לא הפסקתי לקפוץ ולרקוד בהופעה (לא היה כל כך הרבה מקום לרקוד - היה מפוצץ). כך שזאת היתה אותה הרגשה שהיתה לי כאשר ראיתי את יו לה טנגו או את בל אנד סבסטיאן - להקה גדולה, איזה כיף, אבל לא הופעה (כשואו) שהיתה יוצאת דופן.

למעלה