לא יודעת אם יש קשר...

Almost me

New member
לא יודעת אם יש קשר...

האם יכול להיות מצב שבו אדם לא ירגיש תחושת רעב? ואם כן איך אפשר לבדוק את זה ולפתור את זה? בני בן החמש, אינו מבקש אוכל ביוזמתו אף פעם (ואם כן בד"כ זה מכיוון שאחרים מסביבו אוכלים "קינוח") הוא אינו מוכן לטעום דברים חדשים (כשהמבחר שלו מצומצם מאוד) לפעמים הוא חוזר מהגן מאוד עצבני ונרגע רק אחרי שהוא אוכל (גם לנו לקח זמן רב להבין שהעצבים האלו נגרמים בעצם מרעב) כשאנחנו רוצים לשכנע אותו לאכול בד"כ אנחנו מנסים להשפיע על חוש הריח שלו (לתת לו להריח בטרם נותנים לו לאכול).

את צריכה לראות רופא

שיבדוק מה הוא אוכל (כולל מעדנים וחטיפים) ואולי את לא נותנת לו זמן להיות רעב והכי חשוב איך הוא גדל אם תרצי- הדלת שלנו פתוחה...

Almost me

New member
הלוואי שהוא היה אוכל חטיפים...

הייתי שמחה אם הוא היה אוכל אפילו (חס ושלום) במבה... המשקל שלו (בגיל חמש וחצי) הוא 15 ק"ג התפריט שלו מורכב בערך מ: בבוקר חצי טוסט או קורנפלס עם חלב ארוחת עשר (בן) חצי כריך עם גבנ"צ או שוקולד צהרים כמו ארוחת עשר (בצהרון) ערב: שניצל או ספגטי או מרק צח (אחיו הקטן ממנו בארבע שנים אוכל כמות כפולה והוא רחוק מלהיות שמן) לילה מעדן חלב יום כזה נחשב יום טוב בביתנו. רופאת הילדים שלנו (אחותי) מנסה גם היא לשכנע אותו לאכול בכל מיני שיטות, התחלנו להוסיף לו ברזל, בלי השפעה רבה ... ירקות ופירות הם לגמרי מחוץ לתחום בשבילו. משקל לידה הוא שילש בגיל 3.

הייתי מתחיל עם דיאטנית

ללמוד טריקים על האכלה ועל העלאת תוכן קאלורי במזונות רואה גסטרואנטרולוג ילדים ועושה מספר בדיקות דם מפשפש אצל הסבתות למי מההורים הוא דומה ואם תרצו עזרה אני אשמח לנסות

למעלה