לא יודעת עד כמה ההודעה תתאים לפה אבל...

לא יודעת עד כמה ההודעה תתאים לפה אבל...

אני בחורה בת 18 שדיי נכנסה לקשיים כלכליים לא בהכרח גדולים, אבל אני צריכה משכורת "מספקת" לכן פניתי לזמן אמיתי ללמוד להיות ברמנית, וכמובן לתת שם את המקסימום.
שאלתי היא כזו, האם לאחר הקרוס, שמבטיח לי שימצא לי מקומות עבודה ויעזור לי להתקדם, באמת יהיה כל כך קל למצוא עבודה? הרי קיימים יותר אנשים שסיימו מסיימים או יסיימו את הקורס מאשר ברים ופאבים שיכולים לשכור את שירותיהם...
אשמח לשמוע דעות :) ועל פי מה אתם מתבססים כאשר אתם בוחרים עובדים...
תודה.

YodaTheOne

New member
אף פעם לא קל למצוא עבודה

צריכה להיות התאמה טובה בין המועמד למראיין.
בהרבה מקרים כשהמועמד "לא בא טוב" למראיין, הוא ישר נפסל, לפעמים עוד לפני שהספיק להגיד מילה.

בין הפרמטרים לבחירת העובדים תשמעי המון גישות ודיעות שונות, אלו הדברים שאצלי רלוונטיים:

1. התאמת העובד למשרה - בפרמטרים של שנות ניסיון, התאמה למשרה הספציפית מבחינת כישורים ויכולות

2. התאמת העובד לארגון - צריכה להיות כימיה מבחינת ההתאמה של העובד לארגון, בתור מי שמגייס עובדים יש משמעות רבה עבורי לאופי של המועמד והאם הוא ישתלב באופי של
העובדים שכבר נמצאים אצלי.

3. אחרים - כשאני אומר "אחרים" אני מתכוון לכל הדברים שלא נמצאים בעובדות היבשות. זה בדיוק כמו השאלה איך אתם בוחרים את החברים שלכם, ולמה את X ולא את Y
יש המון משמעות לכימיה עם המראיין (ולפעמים עם כמה מראיינים) כדי לעבור ראיון עבודה.

בכל מקרה אל תסמכי רק על המקום שבו את לומדת, תנסי כבר עכשיו לטוות את הרשת קשרים שלך לבעלי פאבים וכו' כדי שכשתסיימי אולי כבר יהיה מישהו שיהיה מוכן לקלוט אותך.
מציע לך לנסות גם כאלו שמספקים שירותי "בר אקטיבי" לאירועים וכו' זה יכול להיות נקודת פתיחה טובה וגם יש שם תחלופה יותר גבוהה מאשר פאב.

פרויז1

New member
תתחילי. העיקר שתתחילי. גם מסעדות, בתי קפה,

מלונות אם בקרבתך.
יש מסעדות רבות ששמו מודעות על חלון הראווה. תיכנסי פנימה ותשאלי מי הבעלים של העסק.

בהצלחה !

למעלה