לא יכולה יותר

DANIEL7775

New member
לא יכולה יותר

אני בצבא עוד מעט 5 חודשים ומלפני שהתגייסתי לא כל כך הייתי בטוחה בלהתגייס אבל הייתי חייבת לנסות מאז שהתגייסתי אני רק בוכה והתאבון שלי ירד ואני כבר לא אוכלת אני בקמה בבוקר אני בוכה הולכת לישון בוכה באמצע הלילה בוכה ובזמן שאני בבסיס אני עושה יומיות ואני באפסנאות אני לא אוהבת את האנשים שאיתי את התפקיד שלי כלום אני כבר חושבת להזיק לעצמי המצב שלי בבית לא טוב מבחינה כלכלית ואבא שלי בן אדם חולה יש לו דלקת חריפה בלבלב והוא שותה המון ואני הגשתי בקשה לת"ש 7 ולקיצור שעות כי אני לא יכולה לעשות את הלילות יותר בבסיס אני לא אוהבת את אנשים אני רוצה לעבור ואני לא יודעת כבר אם לצאת מהצבא מחר אני אקבע טור לקבן כדי לדעת אם כדאי לי לצאת כי אני באמת לא יכולה להמשיך

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
../images/Emo201.gifדניאל,

אפשר לשמוע מאחורי התיאור המדוייק שבפניה שלך, איך משקל המציאות שעל כתפיך דוחק אותך לפינה.. מצד אחד המצב בבסיס לא טוב ואת מתקשה להשאר שם ומהצד השיני גם המצב בבית לא משהו .. אולי להיות שם בסביבת אביך והצורה שהוא הורס את עצמו עלולה להזיק ליכולת שלך לסייע לעצמך,לחיות.... נראה שהנסיבות האלה יכולות לגרום לך ל"שיתוק" ותחושת אין מוצא.. בכול זאת את מבקשת דרך למצוא לעצמך עזרה .. אנחנו מאמינים בכוח שיש בך להיעזר ומבקשים שתנסי לקבל את כול מה שהצבא יכול לתת לך כדי לשמור על עצמך, לעצמך ועתידך.... הקב"ן הוא מי שהוכשר בצבא לסייע טיפולית ואולי אם תציגי בפניו את כול העובדות כמו גם את הרצון שלך להמשיך לשרת, תוכלי להסתייע בו לקבל סיוע (אולי שיחות) ושתוכלי להתקדם ביחד איתו לטובתך את...במקביל, יכולים לסייע לך גם רופא היחידה ואולי צוות הת"ש.. אנחנו כאן בשבילך בפורום וגם בשיחה אישית ורוצים לשמוע איך את מתקדמת...

למעלה