לא יכול יותר

LoneGunman

New member
לא יכול יותר

יש לי בעיה או ליתר דיוק להורים שלי יש בעיה של עישון, אמא שלי מעשנת כבר מגיל 20 בערך וגם אבא שלי. אבא שלי הפסיק לעשן לפני כ20 שנה וחזר לעשן השנה. שני ההורים שלי מעשנים בסביבות חפיסה ביום וזה ממש מגעיל ודוחה אותי, הערתי להם על זה הרבה פעמים ואני מרגיש נרדף בבית שלי - אני לא מסוגל לשהות איתם באותו חדר מהמחנק של הסיגריות, הם מבחינתם לא אכפת להם וגם כשאני אומר להם שזה מפריע לי באותו רגע או שבבוקר כשאני קם ויוצא מהחדר שלי לבית אז הבית מריח כמו סיגרייה ואני סוגר את הדלת מהר זה לא עוזר. מה נשאר לעשות??? אני כל היום צריך לברוח מההורים שלי ומהעשן של הסיגריות המצחינות שלהם בבית ברכב ובכל מקום. איך אני גורם להם להיגמל או לפחות להתרחק ממני כשהם מעשנים? אמא שלי כל היום משתעלת ואני כבר יודע מתי היא מתעוררת, הולכת לישון ואיפה היא נמצאת בבית כל הזמן לפי השיעול שלה. אבא שלי הפסיק לעשן בערך לפני 20 שנה וכל הזמן העיר לאמא שלי על העישון ועכשיו הוא חזר לעשן והוא לחלוטין לא מתחשב בי בכל הדברים שבעבר הוא ביקש מאמא שלי מה אני עושה? אני אובד עיצות

musaka

New member
תבקש שיעזרו לך לעבור דירה...

אל תנסה לשנות אותם חביבי זה לא יעזור לך ואתה סתם תהיה מתוסכל, וחבל. הערת אגב; אל תנסה לשנות אף אחד ואם אתה רוצה להשתנות תבקש עזרה מאלוהים ביי

LoneGunman

New member
../images/Emo122.gif../images/Emo59.gif

תסלח לי ששבוע אחרי שהשתחרתי לא עברתי דירה

למעלה