לא יכול לשמוע יותר את עינב הבהמה הזאת..

סנאי נדיר

New member
לא יכול לשמוע יותר את עינב הבהמה הזאת..

"קרעכןדגנעןכדוהעןדגיעןשדעון סיגריות דגימבםדיבהןםדיגכדגו סבובהוהובהוהבו סיגריות אני לא מוכנה יותר סיגריות סיגריות סיגריות.."

יו.. הצלם נתקע עליה והיא יורה לכל הכיוונים

מקללת את האח הגדול, צועקת על ליאון המסכן, מתעצבנת על רנין..

בלי שי הבית יתמוטט- מה אתם לא מבינים??

הוא היחידדדדדדדדדד היחידי שמביא אקשן , שכל , אחריות לבית הזה ולא מלכלך תגידו מה לא ראיתם איך הוא מדבר ואומר שנעמה רכלנית ושהוא לא מדבר על אף אחד מאחורי הגב? ייאלהההההה

ליאורי13

New member
איך שקוף שאת מהמשפחה שלו

את כל הזמן מפרגנת לשי סבבה שאת משפחה,אבל זה לא עובד עלי שפתאום צצת רק כדי לגיד ששי מלך,חוץ מזה כלום לא כתבת

ברור.. וגם שקוף שהיא לא מספיק חכמה

בשביל להסתיר את זה.. מה שעוד יותר מחזק את זה שהיא קרובה של הייצור

droriko

New member
היא עשתה לך משהו שאת מדברת אליך ככה?

הורג אותי איך אנשים נכנסים לפורום , יוצרים לעצמם אלטר אגו, ומעליבים מישהו בצורה הילדותית ביותר רק כי הוא העז לא להסכים עם הדעות שלהם.

ליאורי13

New member
להטיס אותו משם על טיל

רק אני רואה שרנין פתאום ב"היי" פתאום היא מאוד מאושרת, מה קרה?

no nick 1989

New member
איזה חמוד יוסי חח..

הוא סיפר לכולם שהוא ישב בגינה בחוץ ואז הוא שמע מישהו אומר שהוא חולה עליו. (נראה לי מישהו בהפקה אם אני לא טועה) אז הוא אמר שזה ממש חיזק אותו ושמח לשמוע.. אם הוא היה יודע את כמות האהדה כלפיו בחוץ וכמה שכולם חולים עליו...

rosedal

New member
אין!!! הוא יהיה בשוק שהוא ייצא משם!

מכמות האהדה שתהיה לו. בטח אישתו והמשפחה שלו מאוד גאים בו חחח

Q u a Q u a

New member
ההתנהגות של עינב היתה היום מתחת לכל ביקורת.

אני חושבת שהיא צריכה לעוף במיידי מהוילה אחרי היום. ילדה מפגרת - מה קרה? לא עישנת חצי יום? פשוט ביזיון. אם הייתי מתגוררת בוילה הייתי מעלה אותה כבר להדחה הקרובה. בהתחלה נטיתי לחבב אותה, אבל היא בלתי נסבלת.

אנחנו גם לא מכורים לסמים

אז אי אפשר לבקר אנשים שמכורים לסמים ובגלל זה גונבים או מוכרים את האמא שלהם?

droriko

New member
תראה אני לא אומר שההתנהגות שלה מקובלת

אבל להגיד שזה נובע מטיפשות זו שגיאה בסיסית. הרי אם קווקווה או אתה הייתם מכורים לסיגריות והיו מונעים ממכם לעשן אותם במשך יום גם אתם הייתם משתגעים מעצבים, ואני בכלל לא חושב שאתם אנשים טיפשים.

למעלה