לא לשכוח

אירוח בפורום

חברים יקרים, לאחר מחשבה רבה החלטתי שהגיע הזמן לקיים אירוח פה אצלנו. לצערי אני לא יכולה לארגן אירוח של אחד מגדולי זמרי יוון (כאילו דאאאא) אבל אירוח של מישהו שקשור לתחום מהארץ יהיה נחמד. מכיוון שאני כמנהלת הפורום מוצאת את עצמי בעיקר כמשתתפת, ונהנית מהפורום עצמו, חשבתי לשתף אתכם בכל הקשור לפורום ולכן אם תגידו לי ותתנו רעיונות לאירוח זה יהיה נהדר. אז זירקו רעיונות, את מי אתם רוצים לארח פה וננסה לארגן אירוח גם לנו... יאללה זרקו רעיונות (אח"כ נעלה סקר ונחליט)

potis

New member
היי

אהלאן אני פעם ראשונה כאן בפורום מאוד שמחתי לדעת שייש פורום בנושא הזה אני ח ו ל ה על יוונית ולדעתי את יכולה להזמין את הזמר , בוזוקאי ,,,,,א ל י ק ו שר יפה , ומנגן פיצוץ,,,כרגע הוא מופיע במועדון העל גל בבת ים בהצלחה לאתר,,,,אני אכנס הרבה לכאן,,,ביי

אליקן הוא גיסי

ככה שזו לא בעיה, אותו כנ"ל בעלי שהוא זמר. אבל זו לא חוכמה, אותם אפשר לארח כל יום... אז עוד הצעות יתקבלו בברכה... וברוך הבא לפורום

arem12

New member
הלוואי

שיכולתם לארח את אליקו כל יום הלוואי שיכולתי לשבת איתו ערב אחד נעים בחודשיים האחרונים כי הוא עובד מאוד קשה.

גולוניס

New member
אירוח?!..אחלה רעיון!

פנינה והדובונים .....קודם כל תרשו לי להביע את הערכתי אליכם על היוזמה ,וההשקעה בפתיחת הפורום. כבחור צעיר המכור למוזיקה היוונית מגיל יותר צעיר ,חשוב לי למצוא מקומות,וחברים המתעניינים במוזיקה . תודה על שסיפקתם מקום ,אם כי צנוע (ביינתיים אני מקווה),להישאר בענינים. אמרת אירוח.......קשה לבקש לארח כוכב על שחי את המוזיקה הזאת ונושם אותה בכל יום החיים ,וגם יכול להעשיר את הידע שלנו . הייתי ממליץ לארח דווקא נגן בוזוקי ...אלקרו...הוא מנגן עם בועז טביב,והוא גם מנגן אצל פרנס בטברנה. אישית אני קצת מכיר אותו ואני משוכנע שיש לו רקע וידע כדי שנוכל להתחבר למוזיקה מצד הנגן של הכלי המהמם הזה. מה אח"כ ?!.....זרקת רעיון ......תני לחשוב. תודה על המקום להתבטא ....גולוניס.

טוב חברים

יש הצבעות בעד: פוליקר אליקו אלקרו שלומי סרנגה ושרית חדד (שלה אני מקווה יקיימו אירוח בפורום מוסיקה מזרחית) אז או שתביאו עוד רעיונות או שתתחילו להצביע בעד מי מהאומנים שברשימה הזו...

למעלה