לא מביך?

אפרת10512

Well-known member
ראש ממשלה מתרפס לפני נכד של רב, נכד שלא שירת בצבא ושלא למד לימודי ליבה, ומתחנן שיציית לחוקי המדינה ולסגר.

Harrington

Well-known member
מנהל
ראש ממשלה מתרפס לפני נכד של רב, נכד שלא שירת בצבא ושלא למד לימודי ליבה, ומתחנן שיציית לחוקי המדינה ולסגר.
א. לא.
ב. היכן ראית/שמעת "תחנונים" כלשהם?
ג. הממשלה כולה לרבות העומד בראשה, זקוקים למנהיגי הציבור (המקומי למשל) לאורך כל המאבק בקורונה. אין כל חדש בעניין ואין שום מבוכה בעניין. כך למשל ראינו ראשי עיר מתחסנים כדי לדרבן את תושבי עירם להתחסן. האם זה היה מביך שהממשלה ביקשה זאת מראשי הערים, קרי מנהיגי הציבור המקומי בישראל? אני לא סבור כך.
בדיוק באותה צורה יש לנו כאן מנהיג שעובדתית מאות אלפי אנשים שומעים למוצא פיו. בעיני זה היה טיפשי לחלוטין לא לפנות אליו ולבקש את סיועו ושיתוף הפעולה שלו להשפיע על שומעי לקחו.
ד. לצערי הרב, במגזר החילוני זה לא קיים. אילו היה למשל מנהיג למסעדנים מורדים, מנהיג למפגינים שעורכים מסיבות הדבקה תחת השם 'הפגנה דמוקרטית', מנהיג לכל מסיבות הטבע ההמוניות כמו שהן מכונות, מנהיג לכל תיירי דובאי ומנהיג לכל תושבי ישראל שמפרים את הסגרים לא פחות מהחרדים המושמצים, אולי היה אפשר למנוע למצער 70% מההדבקה והתחלואה בישראל.

אפרת10512

Well-known member
א. לא.
ב. היכן ראית/שמעת "תחנונים" כלשהם?
ג. הממשלה כולה לרבות העומד בראשה, זקוקים למנהיגי הציבור (המקומי למשל) לאורך כל המאבק בקורונה. אין כל חדש בעניין ואין שום מבוכה בעניין. כך למשל ראינו ראשי עיר מתחסנים כדי לדרבן את תושבי עירם להתחסן. האם זה היה מביך שהממשלה ביקשה זאת מראשי הערים, קרי מנהיגי הציבור המקומי בישראל? אני לא סבור כך.
בדיוק באותה צורה יש לנו כאן מנהיג שעובדתית מאות אלפי אנשים שומעים למוצא פיו. בעיני זה היה טיפשי לחלוטין לא לפנות אליו ולבקש את סיועו ושיתוף הפעולה שלו להשפיע על שומעי לקחו.
ד. לצערי הרב, במגזר החילוני זה לא קיים. אילו היה למשל מנהיג למסעדנים מורדים, מנהיג למפגינים שעורכים מסיבות הדבקה תחת השם 'הפגנה דמוקרטית', מנהיג לכל מסיבות הטבע ההמוניות כמו שהן מכונות, מנהיג לכל תיירי דובאי ומנהיג לכל תושבי ישראל שמפרים את הסגרים לא פחות מהחרדים המושמצים, אולי היה אפשר למנוע למצער 70% מההדבקה והתחלואה בישראל.
יו"ר זק"א, יהודה משי זהב, לא מוכן לשתוק יותר: ״כל מה שקורה פה בציבור שלנו, זה פשוט לא יאומן. הוא הרי אמור להיות אמון יותר מכל אחד על 'ונשמרתם מאוד לנפשותיכם'. על כל בעיה רפואית אנחנו יודעים לרוץ למיטב הרופאים - לפרופסור הכי גדול, לרב פירר, הופכים את העולם. אז מה קרה פה?
זה ליקוי מאורות של המנהיגים שלנו. הם יותר גרועים ממכחישי השואה. מסתובבים פה אנשים שחשודים ששפכו דמים, גם אם קוראים להם 'רבנים'. איך זה מסתדר עם דבריך?

Harrington

Well-known member
מנהל
יו"ר זק"א, יהודה משי זהב, לא מוכן לשתוק יותר: ״כל מה שקורה פה בציבור שלנו, זה פשוט לא יאומן. הוא הרי אמור להיות אמון יותר מכל אחד על 'ונשמרתם מאוד לנפשותיכם'. על כל בעיה רפואית אנחנו יודעים לרוץ למיטב הרופאים - לפרופסור הכי גדול, לרב פירר, הופכים את העולם. אז מה קרה פה?
זה ליקוי מאורות של המנהיגים שלנו. הם יותר גרועים ממכחישי השואה. מסתובבים פה אנשים שחשודים ששפכו דמים, גם אם קוראים להם 'רבנים'. איך זה מסתדר עם דבריך?
מת על משי זהב, אבל שני דברים:
- בסופו של דבר הוא יהודי אחד עם דעה אחת. דעתו לא שוקלת יותר מדעתו של אף יהודי אחר.
- מה ז'תומרת לא מוכן לשתוק "יותר". שתק שנה (נגיד, לצורך הדיון, שהחרדים מפרים הנחיות שנה) ולפתע כשהוא אישית נפגע מהקורונה בסביבה הכי הכי קרובה שלו, אז פתאום הוא מחליט שלא לשתוק יותר? סורי, אבל לא עושה עלי יותר מדי רושם.

נערך לאחרונה ב:

שמלת תחרה1

Well-known member
מביך, לא נעים, אבל ברור.
מצידי להתיז מים על כול אברך שאינו נשמע להנחיות, להרוס כול אירוע של חרדי חילוני, המתעלם מהנחיות.

שמלת תחרה1

Well-known member
את לא יכולה לבוא ולהרוס לחתן וכלה את ערב הכלולות שלהם.
צריך לעשות את זה בעדינות וברגישות.
לאפשר להם לערוך את החופה במסגרת המשפחה הכי מצומצמת.
לך תפזר אלפי חרדים בעדינות, אותם חרדים השמים פס על המצווה שימרו על נפשותיכם.
עלק באים לשמח חתן וכלה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
עזבי מתרפס. הלוא כל התנהלותו של הראש הזה מול החרדים המיטה עלינו את המגיפה, שיכולה הייתה להימנע בכלל.
מיהו זה שארגן מפלט בארץ למאות חולים מהמגזר החרדי של ארה"ב?
מיהו זה שלא דאג לפיקוח על הבאים לארץ בנתב"ג?
ומיהו זה שדאג לפזר הפגנות ולעצור מפגינים ממש בכוח, אך התעלם ממה שקורה בכינוסים של החרדים ובישיבות?
אז כבוד! הוא גם חתם על הסכם מיוחד עם פייזר והביא לארץ מיליוני חיסונים של היצרן הזה.
אבל הוא גם חירב את כלכלת המדינה ואת רזרבות האוצר שלה.
הלו... זו לא רק התרפסות מול הקנייבסקים. ההתרפסות שהזכרת היא כבר התחלת הסוף.

שחר 676

Well-known member
מנהל
עזבי מתרפס. הלוא כל התנהלותו של הראש הזה מול החרדים המיטה עלינו את המגיפה, שיכולה הייתה להימנע בכלל.
מיהו זה שארגן מפלט בארץ למאות חולים מהמגזר החרדי של ארה"ב?
מיהו זה שלא דאג לפיקוח על הבאים לארץ בנתב"ג?
ומיהו זה שדאג לפזר הפגנות ולעצור מפגינים ממש בכוח, אך התעלם ממה שקורה בכינוסים של החרדים ובישיבות?
אז כבוד! הוא גם חתם על הסכם מיוחד עם פייזר והביא לארץ מיליוני חיסונים של היצרן הזה.
אבל הוא גם חירב את כלכלת המדינה ואת רזרבות האוצר שלה.
הלו... זו לא רק התרפסות מול הקנייבסקים. ההתרפסות שהזכרת היא כבר התחלת הסוף.
אני קורא אותך ומבין שהתעקשת לא להבין מאומה ממה שלימדתי אותך - חחחח
אני אפילו לא מתכוון להגיב לדבריך וזאת מפני שהגבתי להם אין ספור פעמים בעבר

בעזרת השם יתברך - אצפה בך , באפרת , במלאכת מחשבת ובשאר "שמאלני האדם" כשאתם אכולי צער ויגון עת נתניהו יקים את ממשלתו החדשה
אם זה אכן יקרה בכוונתי לשפוך על צערכם כל כך הרבה מלח שכן אין ולעולם לא תהיה שמחה גדולה יותר מאשר שמחה לאידם של גולשים מסוגכם

אמן כן יהי רצון

נערך לאחרונה ב:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אני קורא אותך ומבין שהתעקשת לא להבין מאומה ממה שלימדתי אותך - חחחח
אני אפילו לא מתכוון להגיב לדבריך וזאת מפני שהגבתי להם אין ספור פעמים בעבר

בעזרת השם יתברך - אצפה בך , באפרת , במלאכת מחשבת ובשאר "שמאלני האדם" כשאתם אכולי צער ויגון עת נתניהו יקים את ממשלתו החדשה
אם זה אכן יקרה בכוונתי לשפוך על צערכם כל כך הרבה מלח שכן אין ולעולם לא תהיה שמחה גדולה יותר מאשר שמחה לאידם של גולשים מסוגכם

אמן כן יהי רצון
חכה חכה. עוד לא נאמרה המילה האחרונה.
וארשום בפניך עוד מספר הערות:
א. כמה זה עלה ועוד יעלה לאזרח הקטן במדינת ישראל? עוד סבב בחירות מיותר ועוד אחד? נראה כי העלות זניחה בעיניך.
ב. אם עד היום הוכח שמה שהיה הוא שיהיה, לשם מה לבזבז? בוא ונגיד, שכשם שביבי כיהן כראש ממשלה בפועל או כראש ממשלת מעבר אך הוא לא איבד אף ליום איחד את מעמדו, שימשיך כך. לא צריך לבזבז עוד סבב (ואולי שניים) נוספים, כדי שהמצב יימשך. אז הבה ונקבע שהוא ימשיך לכהן כך עד יומו האחרון ויבוא לציון גואל.
ג. אתה הוא זה שמתעקש ללמד את מי שאין לו שום כוונה ללמוד.
ד. גם אני כבר כתבתי לך אינספור פעמים, שהשמחה לאיד תהיה בעבור עצמך = לאידך. אתה וילדיך תישאו במחיר בדיוק כפי שאני וילדי נישא. אלא שההבדל בינינו יהיה, שאני איני מסכים עם זה, ואתה הוא זה שמסייע להמטת האסון על כולנו. כבוד.

שחר 676

Well-known member
מנהל
חכה חכה. עוד לא נאמרה המילה האחרונה.
וארשום בפניך עוד מספר הערות:
א. כמה זה עלה ועוד יעלה לאזרח הקטן במדינת ישראל? עוד סבב בחירות מיותר ועוד אחד? נראה כי העלות זניחה בעיניך.
ב. אם עד היום הוכח שמה שהיה הוא שיהיה, לשם מה לבזבז? בוא ונגיד, שכשם שביבי כיהן כראש ממשלה בפועל או כראש ממשלת מעבר אך הוא לא איבד אף ליום איחד את מעמדו, שימשיך כך. לא צריך לבזבז עוד סבב (ואולי שניים) נוספים, כדי שהמצב יימשך. אז הבה ונקבע שהוא ימשיך לכהן כך עד יומו האחרון ויבוא לציון גואל.
ג. אתה הוא זה שמתעקש ללמד את מי שאין לו שום כוונה ללמוד.
ד. גם אני כבר כתבתי לך אינספור פעמים, שהשמחה לאיד תהיה בעבור עצמך = לאידך. אתה וילדיך תישאו במחיר בדיוק כפי שאני וילדי נישא. אלא שההבדל בינינו יהיה, שאני איני מסכים עם זה, ואתה הוא זה שמסייע להמטת האסון על כולנו. כבוד.

אני אמרתי שנאמרה המילה האחרונה ?
ההיפך , אמרתי שאני מתפלל לקדוש ברוך הוא שיהא בעזרי בכדי שאוכל לשמוח לאידם של שמאלנים כאלה ואחרים ;-) .

א. הפוך - העלות מאד מאד חשובה לי - רק שלא בטוח שהיא חשובה לך שכן אנו מצויים בסבב רביעי של בחירות רק מפני שליברמן החליט לפתע שהוא איש שמאל רק בכדי להציל את הקריירה הפוליטית הדועכת שלו.
הוא מימן לעצמו מסע שיווק ופרסום על חשבון מדינת ישראל וזאת באמצעות גרירת ישראל למערכות בחירות הזויות. האיש שבמשך שני עשורים היה החבר הכי טוב של החרדים הפך לפתע להיות האויב הכי גדול שלהם אך אותך זה כלל לא מעניין - לא קראתי אותך מבקר מהותית את ליברמן בנושא זה , לא ?....וכל כך למה ? מפני שעלותן של מערכות הבחירות למשלם המיסים הישראלי כלל לא מעניינת אותך - מה שאותך מעניין הוא "רק לא ביבי".

ב. גם אני הייתי מבקש לא לחוות בחירות נוספות אך מה לעשות שממשלת האחדות בין השמאל לימין מקרטעת - אני מאמין שרבים הסיכויים שהפעם נצליח להשיג הכרעה - נתניהו פועל במספר כיוונים במקביל תוך שימוש בחשיבה מקורית ויוצאת מן הקופסא , מנפוליטיביות , פיקחות וחכמת חיים. תראה איזה הישגים מדהימים הוא השיג בקדנציה האחרונה עם סרח עודף כמו גנץ....תאר לעצמך לאן יגיע בלעדיו ? ;-)

נתניהו פילג את השמאל לחלוטין , הרס את הקריירה של גנץ , נעץ טריז במפלגת המשותפת , דאג שהשולמנים לא יקימו מפלגה חדשה ויצטרפו אל בנט , עובד כרגע על איחוד בין סמוטריץ לבן גביר והיד עוד נטויה... בהחלט יתכן שנצליח להגיע להכרעה הפעם - אני מתפלל שאכן כך יהיה.

ג. אתה חייב להזמין אותי לבקר אצלך בבית בטבעון - אני מבטיח לך שלא תשכח את ההרצאה הפוליטית היסטורית שתקבל ממני , מי יודע , יכול להיות שתהנה ואם אשתך מצדדת בדעותיי הרי שהיא תשמח שבעתיים.

ד. אכן , אני משתוקק לשמוח לאידכם - כבר סיפרתי לך מדוע - כבר סיפרתי לך אין ספור פעמים מה עוללתם לעם ישראל בזמן צרה ומגיפה.

ה. בן כספית הוא שונא נתניהו מושבע אשר רודף את משפחתו מזה שנים - למיטב ידיעתי הוא נתבע דיבה על ידם , הפסיד וחוייב לשלם פיצוי כספי. כך שתסלח לי אם לא אייחס חשיבות מרובה לדבריו.

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
צודק. אלמלא היו חרדים לא הייתה קורונה בעולם. גם לא היו מלחמות. בכלל, היה רק טוב, לא היה רוע, היה מושלם.
אה ואולי קצת בגלל ביבי גם. אבל בעיקר בגלל החרדים. אין ספק בכלל.

שחר 676

Well-known member
מנהל
יש איזה קישור לכתבה מסוימת , בכדי שיהיה לי מעט מידע על מה בדיוק את מדברת ?

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
יש איזה קישור לכתבה מסוימת , בכדי שיהיה לי מעט מידע על מה בדיוק את מדברת ?
אני דווקא לא חושד בה שהיא המציאה את הדבר מלבה אלא יותר בקטע הטכני של העניין.
אולי מישהו/י ת/יסביר לה אחת ולתמיד כיצד מביאים קישורים לפורום החביב הזה.
ובא לZION גואל. :-(

נסיך.333

Well-known member
1611114318090.png
איך ביבי נעזר ברב, רגע, זה לא ביבי נדמה לי...
או שזה מזמן אז לא נחשב???

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אה. נדמה לי שהרב הזה נעזר בפרשן לענייני חטף פתח, שתרגם לעם את דברי השטנה של האיש כנופת צופים. לאן נעלם אותו אלי ישי הגאון?

למעלה