לא נהנית מנשיקה צרפתית

myrav

New member
לא נהנית מנשיקה צרפתית

היו לי מספר ניסיונות בעבר הרחוק שנישקו אותי צרפתית היו מקרים שהיה לי רפלקס הקאה והיו מקרים שירקתי א``כ התוכלו להסביר לי למה אני לא מרגישה את מה שכולם מרגישים כיום עברו 7 שנים ואני כל הזמן נרתעת שמנסים לנשק אותי אני לא נותנת להם וגם לא בטוחה שאני בכלל יודעת להתנשק אנא עיזר ו לי אני מרגישה שאנשים נעלבים ממני

מירב, יקירה

הבעיה שלך היא לא רק שלך. אני מכירה אותה ודי מקרוב. קראתי את ההודעות שלך, לפחות אלו שנכתבו פה בתפוז תחת אותו שם ואת משדרת מצוקה מאוד גדולה. מה דעתך ללכת לטיפול? או לפחות להתחיל לחשוב על זה. לדבר עם מרכז סיוע וכו`. אני לא לוחצת, רק מציעה. בנוגע לנשיקות, יש בנשיקה אינטימיות שמאוד טבעית לאנשים רבים לא תמיד לנפגעי תקיפה מינית, כי לפעמים התקיפה כללה כל מיני ניסיונות לבזות את הקורבן (את) ואז ההקשר הוא של איכס נשיקה. לפעמים זה גם מעיד על בעיה לתקשורת אינטימית שאינה קשורה בהכרח לטראומה ממשית של שימוש בפה שלך אלא בעצם החוויה שמתבטאת בדחיה מנשיקה. אלו דברים שאפשר לחשוף רק בטיפול או בשיחות עומק עם מישהי שאת סומכת עליה, חברה טובה וכו`. בכל מקרה זה נשמע לי כאילו הגוף שלך מבקש לדבר ורצוי שתניחי לו לבטא את הכעס/דחיה שהוא מרגיש, אחרי כל השנים האלה. גם את די מוכנה לזה, אחרת לא היית שואלת כאן ומבקשת את התמיכה שאת כה ראויה לה. המון בהצלחה. אל תאמרי נואש, זו לא רק הנשיקה וזה לא קשור לכישוריך המיניים, זה הגוף שלך והנשמה שלך והגיע הזמן לחבר אותם...

למעלה