לא סגורה על עצמי ואיך עושים את זה

curiousgirl1

New member
אני הכי בעד

סרטים כחולים...... בן זוגי לא זורם איתי.
אבל רגע, יותר מעניין, איך מצאתם צפייה בזוג עושה סקס בתשלום??
איפה מוצאים\מחפשים משהו כזה?

curiousgirl1

New member
לא סגורה על עצמי ואיך עושים את זה

היי לכולם, גם אני מאוד מבולבלת... אני נשואה עם שני ילדים קטנים. אני מאוד בעד מונוגמיה חברתית ואין שום סיכוי שארצה לוותר עליה ועל התא המשפחתי הנורמטיבי - ובעיקר לא על בן הזוג המדהים שלי.

מצד שני אני מבינה באופן דיי ברור שאני לא מונוגמית מינית. אני לא חושבת שזה הגיוני בכלל להיות בקשר מיני עם בן זוג אחד מעתה (מאז שהתחתנתי לצורך העניין) ועד עולם. חסר לי מאוד הריגוש של ההתחלה, התשוקה, ההתלהבות, ההתעסקות הזו במין ובחוויות מסביב.

בעלי מאוד אוהב מין, אבל הוא מאוד מאוד שמרן וסגור בקטע הזה. אנחנו דיי הפוכים בקטע הזה. אבל בתכלס, גם אם הוא היה הרפתקן, זה אולי היה מתבל יותר את חיי המין, אבל לא היה משנה את העובדה שאני עדיין רוצה לשכב גם עם אחרים.

בקיצור, מאוד קשה לי לחשוב איך לגשת לנושא הזה ולדבר עם בעלי מבלי לפגוע בו באיזושהי דרך או לערער את היחסים שלנו. בכמה פעמים שזרקתי כמה דברים על זה חצי בצחוק, הוא לא זרם בכלל ולא השתעשע אפילו מהרעיון הזה. מצד שני אני מרגישה שה-"אמת" צריכה איכשהו לצאת לאור.

יש למישהו רעיון איך עושים את זה בצעדים קטנטנים, אולי באופן בו כן אפשר לעשות דברים אבל בדרך עדינה ולא מאיימת?

מחפשת מוצא לתחושות הללו..................................

tomm1974

New member
עצם זה שאת שואלת, מראה שהגישה שלך נכונה

אי אפשר לכפות זוגיות פתוחה
זה צריך להיות משהו ששני בני הזוג חיים איתו בשלום (לכל הפחות)
איך מדברים על זה? נראה לי שמעבר למבוכה של הדקה הראשונה כשתעלי את הנושא... פשוט תדברי.

השיטה להתגבר על הפחד היא לחשוב מה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות.
אז מה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות כשתעלי את הנושא?
הוא יגיד "לא" נחרץ? אז לפחות תדעי באופן ברור מה דעתו
הוא יפגע? תסבירי שזה צורך שלך ולא בגלל בעיה כלשהי אצלו (ככה גם תיארת את זה).
לדעתי זוגיות פתוחה מעידה דווקא על עוצמת הקשר בין בני הזוג.

ויכול להיות שזה לא יתאים לו.
יש בזה משהו מאוד מאיים מבחינתו.
גם לזה צריך להערך.
בהצלחה.

curiousgirl1

New member
אני מצפה

ללא הנחרץ הזה, ברור לי שזו התגובה שאקבל, כי גם שזרקתי דברים "חצי בצחוק" הוא לא זרם איתי בכלל ולא הבין מה אני רוצה. הוא אדם מאוד מאוד פתוח, מקבל כל אחד ולא שיפוטי - אבל בקטע המיני הוא לא הרפתקן בכלל. מבחינתו לעשות את אותו הדבר כל הזמן (ורצוי כמה שיותר). איפה אני ואיפה הוא......

באם היית מציעה לו לצרף אישה ...

פחות מאיים.

מה לדעתך הוא היה אומר ?

השאלה היא כמובן האם את רוצה להוביל את היחסים לשם.

אני מניח שאחרי אותו הצירוף, זה יהיה רק טיבעי שאת תנסי פה ושם גם גברים, כמו הוא היה עם אישה אחרת.

כמו שנאמר, אין דרך להוביל אדם שלא רוצה.

אדם שמרן יתנגד באופן טיבעי - גם בלי חשיבה.

אבל קשה מאוד להתנגד לצרוף אישה.

רק שיהיה ברור, לא חייבים להמשיך עם זה עד לביצוע, זה פשוט פחות מאיים.

ואחרי שמחליטים שזה בסדר עם עוד אישה - אפשרי גם החליט שבהתחלה זה יהיה רק הוא איתה, ואז את עם מישהו, הכול מתקבל.

curiousgirl1

New member
כבר הצעתי

מספר פעמים. הוא סירב, אמר שרוצה שרק הוא ואני נהיה, בלי שותפים אחרים (ולא משנה מאיזה מין). אם הוא היה מסכים, אכן זה היה יכול להגמיש את העניין ולתת "פתח" לנסיונות נוספים. אני חושבת שזה בדיוק מה שהוא חושש ממנו, שאם נתחיל באיזו הרפתקאה כלשהי, אז אני רק ארצה יותר ויותר לנסות ולהעיז. יש בזה משהו מאיים, אני יכולה להבין. בגלל זה קשה לי לנסח איזו הצעה שמצד אחד תהיה "בטוחה" למימוש (אגב, מבחינת שנינו), ומצד שני כן תהיה חווייתית ונועזת.

tomm1974

New member
אפשר להתחתן איתך?

tomm1974

New member
וברצינות...

היכרתי פעם מישהי שהיא ובעלה הצליחו להגדיר ביחד את הדרכים לשמור על הקשר בינהם כך שלא יפגע בגלל פתיחת הזוגיות.
לדוג' -
- להקדיש לחלק הפתוח של הזוגיות לא יותר מיום בשבוע
- לשתף את בן/בת הזוג בכל מה שקורה בצד הפתוח
- לכבד רגשות של בן/בת הזוג אם מתעוררת קנאה, פחד, לדבר וללבן אותן
וכו'.

תנסי שלך בדרך ...

לדוגמה להכניס מיניות באופן אחר ליחסים.

לדוגמה מין ברכב, או במקום שונה מהרגיל.

קחי אותו לחנות סקס, ותתחילי לקנות מוצרים.

תתחילי לפתח את המיניות שבו.

מיניות היא מדרון חלקלק, אני מבין את החששות שלו.

צריך ללכת עקב בצד אגודל - ולא לשכוח את העצמי.

curiousgirl1

New member
רעיונות טובים

הכיוון של להתחיל אט אט הוא הגיוני יותר.
חייבת לציין שכבר ניסיתי להעלות את רוב הרעיונות ושוב, לא זרם איתי, אבל אני יכולה להמשיך לנסות ופשוט ליישם רעיונות במקום לחכות לתגובה היפותטית...

תודה :)

אה, ולגבי הצעת הנישואין, נראה לי שאנחנו מבינים שזוהי לא הדרך האולטימטיבית לחיות ;)

מה הבסיס לחששות שלו ?

הרבה פעמים לאנשים יש בסיס לחששות !

מה הבסיס שלו לחששות ?

אני מנסה לחשוב למה לא לצרף ויברטור או משהו דומה.

אני מבין שהוא חושש.

השאלה שאני שואל היא לא רמת המיניות שלו - אלא רמת המיניות שלו איתך.

היינו רמת האינטימיות האמיתית שלו איתך.

סורי.

curiousgirl1

New member
הסיבה לחששות

קודם כל זה קשור במבנה האישיותי שלו.
בכלליות הוא אדם מאוד פתוח לרעיונות ואנשים - לא שיפוטי, מאוד מקבל, גמיש וסופר אמפטי כלפי אחרים.
יחד עם זאת במיטה, הוא מאוד שמרן. למה? לא יודעת. אולי זה משהו היסטורי, אולי משהו שגדל איתו, אני לא באמת יודעת.
מה שכן, הוא אוהב מין, תמיד בעד ובדרך כלל זה שיוזם.

הבסיס לחששות - אני חושבת שהוא חושב שאם ננסה משהו שונה ואני אתלהב (שזו סבירות גבוהה שתגובה כזו תקרה כי אני יותר הרפתקנית) אז מכאן אנחנו נצטרך כל הזמן להעיז יותר ויותר... מה שיגרום אולי מצדו להרגיש לא רלוונטי ולא מספיק מרגש מבחינתי?

אז הוא מעדיף לשמור את הסקס על אש נמוכה וקבועה, כמו שאמר תום יורק:
No alarms and no surprises... Silence...
שקט ובטוח :)

מין הוא תהליך דו צדדי .....

להבנתי באם תביאי אביזרים אלו ואחרים (אפשרי אלו של הסופר פארם שהם ממש לא מאיימים)..... הוא יזרום.

את יכולה בהתחלה להראות לו כיצד את מאוננת בעזרת אביזר זה או אחר.

להבנתי הרעיון של לבחון עליו את האביזרים הוא מתקדם מידי למציאות שאת מתארת, אבל אפשרי להציג בפניו את הרטט בפנים/ביד.

היינו להסיר חששות.

רוצה עוד משהו בסיסי ? להתחיל ליזום את, היינו לנתק אותו מהשליטה על המין.

לסיום, הצורה שאת מציגה אותו מלמדת על בעיה קשה בתקשורת.

את יכולה להמשיך להתעלם, אבל בעיני היא קיימת.

ברוכה הבאה

לא בטוחה שהבנתי את הפיסקה הראשונה.
מה זה מונוגמיה חברתית?
למה את חושבת שבזוגיות פתוחה או פוליאמוריה את מוותרת על בעלך או על תא משפחתי נורמטיבי?
מעבר לזה, פתיחת זוגיות לסקס בלבד לא הוכיחה את עצמה במקרים שאני מכירה, אי אפשר לנתק רגשות לאורך זמן.
תגידי, איך היית מרגישה לו בעלך היה פותח בשיחה על רצונו לפגוש נשים נוספות למטרות סקס? איזה מסר סמוי זה היה שולח לנשיות שלך?

curiousgirl1

New member
אני אסביר

1. התייחסתי למונוגמיה חברתית כעל הנורמה החברתית, לאו דוקא במובן של "לוותר" על התא המשפחתי או על בעלי.

2. פתיחת זוגיות לסקס בלבד - מסכימה לגמרי, וגם לא הייתי יכולה ליהנות מקשר כזה לולא היה קשר רגשי בנוסף.

3. הנקודה החשובה ביותר כאן, זה היה מרסק אותי. אני עונה הכי אינטואטיבי שיש, זה מה שזה היה גורם לי להרגיש.
בגלל זה אני לא יודעת איך להציג או להעלות את זה, או לעכל את זה (מבחינת שנינו והסיכוי שזה יכול לקרות גם באופן הדדי בסופו של דבר).

איך בעצם אנשים מעלים את האפשרות הזו בפני בן/בת הזוג מבלי להעביר את ההרגשה הנוראית שיכולה להתרחש באשר למסר הסמוי לנשיות/לגבריות של הצד השני??

עכשו אני יותר מבולבלת

את רוצה זוגיות פתוחה "רגילה"? כי לא מצליחה להבין לאיזו מערכת יחסים את מכוונת.
לגבי ה- איך:
יש הרבה דרכים לדבר על הנושא הרגיש הזה, כמי שמכירה היטב את בן זוגך את צריכה לעשות זאת בזמן הנכון (טיימינג מאוד חשוב) ולטפטף רעיונות כלליים בהתחלה.
תיכף אחפש כאן לינקים מתאימים שתוכלי לקרוא, כמו כן אפשר להעזר באתר של מאשה הלוי. הכי חשוב זה לא להנחית על בן זוגך הנחתות שאת עצמך לא שלמה איתן.
לסיום, לא לכל זוג מתאים לחיות כפוליאמורים. קחי בחשבון גם את זה.

curiousgirl1

New member
זה בדיוק מה שעובר עליי

חוסר היכולת להיסגר על איזה סוג יחסים אני רוצה. מובן שאני רואה כרגע את עצמי ואת הצורך שלי ופחות נמצאת בהכרה של המשמעות של זה על מערכת היחסים ועל הצד השני, אני רק יודעת שנכון לעכשיו אני בכלל לא במצב של יכולת דו שיח עם הבן זוג על זה.

אכן מה שאני זקוקה לו זו הכוונה נכונה איך לטפטפ את זה בצורה הנכונה מבלי לגרום לנזק לו ולעצמי.
תודה על הלינקים, אני אעבור עליהם.
את הספר המעולה של מאשה קראתי לפני חצי שנה, להרגשתי הוא היה יותר מוכוון פוליאמוריה - שזה לא משהו שאני מתחברת אליו.

בשאיפה הייתי רוצה To keep it simple, מאהב נחמד שאנחנו משדרים על אותו הגל, בקשר שהוא מופרד לגמרי ממערכת היחסים הנורמטיבית שיש לי, ושלא פוגע בה :) :)

עם כל הצער שבדבר, נשמע שאין לך פרטנר לזה...

ניסית לפתח כל פתח אפשרי... לצחוק, להציע שלישיה, לצפות בסרטים ומה לא...
את מבינה כבר היטב מה יש לך בבית.
הוא כנראה גבר מקסים ונהדר ואת אוהבת אותו מאוד, אבל תצטרכי לקבל את זה שהוא לא בקטע ......
את יודעת שזו מהותו, ושזה לא כל כך משנה איך תפני ואיך תציעי...... את יודעת שהלא הנחרץ יגיע.

אז לדעתי, תתקדמי שלב ותעברי לשלב האופציות בהעדר הסכמה:
1. או שאת מוותרת על הרעיון לחלוטין ופשוט קוברת אותו. כמובן שיש לזה מחיר...
2. או שאת עושה מה שעושה 80% מאוכלוסיית העולם- בוגדת. יש בעיני הרבה צביעות סביב הנושא של בגידות, אבל לפעמים זה פשוט פתרון עדיף. אבל גם לו יש מחיר...

אגב, יכולה לספר לך שלבעלי לשעבר הצעתי בשלב כלשהו לפתוח את היחסים, הסיטואציה בנינו היתה די מורכבת באותו הזמן מה שאילץ אותו להסכים. לא בשמחה, אבל להסכים.
הוא רק רצה שלא לדעת מזה שום דבר.....
מה שבפועל הביא אותי למקום של גם בוגדת (כלומר חיה את אורך החיים של הבוגדים על כל השקרים וההסתרות...) וגם לא באמת מחזיקה ב"אישור בעל ערך" למקרה שאתפס... כי מראש הוא לא היה שלם עם זה.

מה שמחזיר אותי לנקודת ההתחלה- לסתום!

curiousgirl1

New member
הייתי רוצה לדעת

את לא חוששת שאם הוא יגלה (למרות שאיכשהו הסכים) הוא יעדיף לפרק את התא המשפחתי?
&nbsp
מה המחיר שהזכרת, לבגידה מבחינתך?
&nbsp
&nbsp

למעלה