לא סובלת ת'צמי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לא סובלת ת'צמי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני כל כך מכוערת ושמנהה שאני פשוט לא יכולה להסתכל על עצמי הלוואי שהייתי רזה!!!!!!!!!! אני כל כך מקנאה בבנות הרזות! לא היה לי אף פעם חבר טנראה לי שזה ככה ישאר סתקלו על התמונה שלי נכוםן שאני מכוערת--->

דניאל866

New member
לריטוש

את מדברת שטיות! ריטוש- המראה שלך לא זה שיעשה אותך פחות טובה ומקסימה! ואת צריכה לאהוב את עצמך ולא להביא רחמים על עצמך וככה את עוזרת לעצמך ומרגישה יותר טוב! ויש לך פנים יפות! ואז מה עם לא היה לך חבר יבוא יום ויהיה לך כל עוד שאת ילדה טובה המראה שלך לא ישנה אותך!!! זה בסך הכל החיצונית ומה שחשוב זה הפנימיות!!! ותמיד תואהבי את עצמך כי רחמים לא יבילו אותך לשום מקום! אוהבת,מאוד דניאל

עינב2000

New member
האמת היא...

שכן!! את ממש מכוערת אבל לא נורא...יש גם כאלה שלוקחים מכוערות...

אממ... מרגריטה כנסי...

אממממ... אם את מפ"ת... אז סורי כיי.. פעם אחת ירדתי עלייך... אני מכירה אותך.. ובאתי לביצפר שלך... לראות ידידים וחברות .. אזז בטעות יררדתי עלייך... אבל זה לא היה בכוונה.. **סליחה** חחחחחחח....... סולחת?? א!ה2ת--> ספ*7!שש!!

לאיזה ביצפר באת לרשיש?

כי אני לומדת שמה... לא נורא התרגלתי שיורדים עלי

לירןןןן

New member
יאלה יאלה תפסיקי

מאמי את כוסיתתתתתתתתתתת אל תתיחסי לאף אחד פה, את פצצצהה ושכולם יקפצו (עינב) והמראה החיצוני לא חשוב כלכך הוא 20 % לעומת האופי שהוא 80% אז תתעודדי ותרגישי יותר טוב!!! אוהב לירן.
MוXה!!!!!!

lilo the sexit

New member
איזה שטןן!!את ממש רעה רוע לב!

מה את אומרת לה את זה זה ממש לא יפה מצידךך!

תגידי לי...?

אין לך מה לעשות?! משעמם לך?! כי אם זה מה שאת עושה בזמנך הפנוי (ואני בטוחה שיש לך הרבה זמן פנוי כי בח אין לך חברים!!!) אז את ממש כלבה (אפילו יותר מ: א.ע.)!!! חוצמזה שהיא בכלל לא מכוערת, ולמה מי את בכלל? למה את יפה?! שבי בשקט...
... מרגריטה, אל תקשיבי לה, את מהממת! ואני רצינית, כמו כולם פה (חוץ מעינב הזאתי...)!

למעלה