לא עדיף

yuvalf90

New member
לא עדיף

עוד מנהל? נגיד וקנין
או מישהו

yuvalf90

New member
לא יודע לדעתי צריך עוד מישהו

ניראה שתומש לא בא אני בטוח שהוא יבוא ויעקוב ויחסום ויעשה ת'עבודה אבל לדעתי צריך אבל לא משנה אני קצת
היום ויהיה אדום פה?

tomash11

New member
אני פה:)

גם בשעה שאין לי כבר עיניים להביט, אני משתדל מאד לפתוח את הפורום לפחות פעם אחת לפני השינה מינימום, רק כדי להעיף מבט ולראות שאתם לא נותנים בראש אחד לשני, שהשרשורים הולכים בכיוון הנכון ולא עקומים מדי, שכולם מקבלים תשובות לשאלות שלהם, ושדנן עדיין מדבר שטויות ומעצבן את רז:) ככה זה היה בפורום האטריק, ואני צפוי להורדת לחץ בעבודה כבר החל ממחר, ככה שיהיה לי את הזמן להשקיע בשני הפורומים במקביל. כמו שאמרתי כבר ואני אחזור ואומר, את נמשל הוספנו, כי לא מספיק בפורום שצומח בטירוף שאני רק אפקח עין ורז יצטרך לשרוץ בפורום כי גם לו יש חיים, צריך גם מישהו שיכנס מדי פעם ויעשה סדר או סתם יחכך ידיים בהנאה והצירוף של נמשל בהחלט סוגר לנו את הפינה הזו:) כמו במקרה של רז, גם נמשל רק נכנס לתפקיד וכבר מורגשת העבודה הטובה שלו. נכון לעכשיו לפורום מנג'ר יש שאיפות גדולות ואני ורז בהחלט רוצים שהוא יתפתח ויפרח, וכמובן שאם השאיפה הזו תתממש ויהיה צורך במנהל נוסף, נכניס בהחלט עוד אחד ואם צריך גם עוד שניים או עשרים:) בינתיים יש פה דף אחד רק, בואו נדאג שיהיה פה עוד הרבה, ואיכותיים:)) כמו שלפני שנתיים ומשהו, הפורום היחיד בעולם שהכרתי בעברית שהיה איכותי ועסק במנג'ר זה הפורום בתפוז, אני אישית מאד רוצה לראות אותו חוזר לימים האלה וגם מגיע גבוה יותר.

למעלה