לא פשוט

• פותח הנושא Ik009
  • פורסם בתאריך

Ik009

New member
שנה טובה חבריים אחריי תקופה ארוכה ללא מחשבות טורדניות לפניי חודש בערך הם חזרו לי במשך החודש היתה לי הפוגה של שבוע חשבתי שזה מאחוריי אבל עוד פעם נפילה אני מרגיש כמו ברכבת הרים עליות ונפילות הייתי אצל הפסיכיאטר המטפל שלי והסברתי לו את המצב שהייתי אצלו הרגשתי טוב יותר ואחריי יום בום עוד פעם נפילה הוא אמר שיכול להיות שהמחשבות טורדניות האובססיביות שלי חזרו בגלל שהיתה תקופה של כמעט חצי שנה שלא הייתי יכול לעבוד במקום העבודה שלי בגלל תאונת עבודה אבל באמת קשה לי עם המצב אני לא מוותר לעצמי וכן הולך לעבודה מקווה שיהיה טוב בהמשך

in bal1

Well-known member
שנה טובה חבריים אחריי תקופה ארוכה ללא מחשבות טורדניות לפניי חודש בערך הם חזרו לי במשך החודש היתה לי הפוגה של שבוע חשבתי שזה מאחוריי אבל עוד פעם נפילה אני מרגיש כמו ברכבת הרים עליות ונפילות הייתי אצל הפסיכיאטר המטפל שלי והסברתי לו את המצב שהייתי אצלו הרגשתי טוב יותר ואחריי יום בום עוד פעם נפילה הוא אמר שיכול להיות שהמחשבות טורדניות האובססיביות שלי חזרו בגלל שהיתה תקופה של כמעט חצי שנה שלא הייתי יכול לעבוד במקום העבודה שלי בגלל תאונת עבודה אבל באמת קשה לי עם המצב אני לא מוותר לעצמי וכן הולך לעבודה מקווה שיהיה טוב בהמשך
גם אני מקווה שתמצא רוגע ושלווה בשנה החדשה.

DOCTOR W H O

Member
מנהל
היי יקירי, קודם כל שנה טובה ומבורכת🙏💝

אוסידי פעם נאמר לי ממישהי חכמה מאוד הוא כמו גלים, הוא בא והולך בעוצמות שלו, ואני רואה את זה גם עלי ועל כל אדם שאני מלווה.
יש תקופות רגועות יותר ויש תקופות כסחיסטיות יותר מה שנקרא.
אינני מטפלת (בינתיים לפחות, עד שאתחיל ואסיים את ההכשרה), אבל אני שמה לב לפחות עלי, שהאוסידי אצלי מתגבר כשיש סטרס או טריגר שגרם לסטרס.
האם שמת לב לכך אצלך? האם זה קשור למה שהפסיכיאטר אמר לך?

אחת העצות שלי לפחות עוזרות להרגיע את הסטרס ועל ידי כך להוריד את הרמה של האוסידי, זה לתת לעצמי להרגע.
מצד אחד לטפל בבעיה, במקור הסטרס ולפתור אותה כדי להוריד אותה, ומצד שני גם אם זה לא תמיד ניתן לפתירה, לתת לעצמי להבין שזה תקופה כזאת והיא תעבור ולא להלחץ שהאוסידי כרגע גבוה, להשלים עם זה. כי ברגע שאתה לחוץ (לפחות עלי אני רואה זאת) לגבי האוסידי ומסה בכוח להאבק בזה, אתה רק מגביר את הלחץ ואת האוסידי. ככה שקבלה והשלמה שלו בידיעה שהוא כמו גל, הוא ירגע, גורמים לי אוטומטית להורדת חלק גדול ממפלס הלחץ וכך האוסידי נרגע מהר יותר ממה שהוא היה אמור להיות

למעלה