לא שובתים ב
אנשים

notSoon

New member
חח מצחיק לאן הריאליטי הגיע... ../images/Emo6.gif

אבל אני ממש אוהבת את התכנית, ונחמד שיש תכנית כזו .. אני אוהבת לראות איך המתמודדים מתמודדים עם כל משימה, איך הם מבטאים נושא שנתנו להם בבגדים, זה נותן השראה. אני אוהבת לשמוע מה המשימה ולדמיין איזה בגד אני הייתי מכינה למשמה הזו ... חחח וכמובן, זה תמיד נחמד לראות בסוף תצוגת אופנה.

אותי מצחיק שהמבקרים שם הם כמו המרצים שלי

עם כל הביקורות שלהם...מעניין מאיפה הם ושבים על מה שהם מעירים
לינוי

mikeys barking

New member
אוהבת מאוד :)

ואני דווקא לא מתה על תוכניות ראליטי.. אבל ראיתי את שלושת העונות (אפילו בשידורים חוזרים
) ומחכה לעונה הרביעית :) דרך אגב למי שמעוניין יש גם פורום פרוייקט מסלול בתפוז.

Beautiful Scar

New member
אה!! עכשיו שמתי לב../images/Emo13.gif.../images/Emo199.gif

פשוט לא כ"כ הבנתי.. חשבתי שדיברת על הפורום הזה. :) לא משנה. תודה לשניכן

דנהד23

New member
מכורה

ומכירה עוד המון אנשים (גברים ונשים) שלא מתעניינים באופנה כלכך אבל עדיין מכורים לסידרה. היא עשויה טוב מאוד, משתבחת מעונה לעונה. ד"א קראתם את הכתבה על זה שג'י הומלס (אני לא זוכרת איפה קראתי את זה - אני לא מוצאת את זה באף מקום) אבל זה בטוח, היה רשום שם שהוא לא רצה את הפרס או משהו כזה כי היו כרוכים בכך תנאים שלא מצאו חן בעיניו ונותר ללא כלום ... (היתה תמונה שלו מחזיק שלט שצוחק על המצב ..) בקיצור מי שראה את זה יודע על מה אני מדברת... פשוט עצוב... כלכך מוכשר , אבל אני מאשימה את הגישה שלו.

notSoon

New member
אוי לא ידעתי :(

איזה עצוב... אני זוכרת שהפרק האחרון של העונה הראשונה שעשו פרק "מעקב" על גיי הוא סיפר שלא לקח את פרס הזכייה ולא הלך לעבוד בבננה רפבליק- אבל לא היה לי מושג שהוא הומלס
. חבל. ועצוב, כי הוא מוכשר מאוד
ואהבתי את הדגמים שלו.

למעלה