לבן !!!!!!!!!!!!!1

לבן !!!!!!!!!!!!!1

קודם כל תתחדשששששששששש על הפורום!!!!!!!!!! מגניב........... שנית, קראתי את ההקדמה, הקדמה מאוד מעניינת אך לא הבנתי את הכל, נראה לי שאצטרך לקרוא את זה עוד פעם אחת, ואז אבין הכל.... אז בקיצור איך דרך הלוחמים קשורה לקונג פו?? והאם אנחנו בשיעורך לומדים את דרך הלוחמים, אמרת שאנחנו בדרך ללוחם מתחיל, האם זה קשור או שאני מבלבל ועושה מיקסר מכל העניין......
אז בקיצור הנושא הזה "דרך הלוחמים" נשמע מאוד מעניין, התנהגות הלוחם, וכל הדברים שרשמת בהקדמה...... מקווה שאחרי כמה דיונים או אחרי קריאת ההקדמה שוב אני אבין יותר............. באהבה, עידודודו הלוחם המתחיל נ.ב תתחדששששששש הל הפורום..... ואיי אתה כבר מנהל...... ראית איך יום אחד סתם היית בפורום בתפוז, ואחרי כמה חודשים אתה כבר הפכת להיות למנהל...... טוב זה מגיע לך, תמשיך בעבודה הטובה. ביי עידו

עידו חמודיייי! אהלן!!! מה שלומך?

קודם כל תודה. דבר שני קצת תשובות: *** הקשר לקונג-פו: *** דרך הלוחמים יכולה להיות קשורה לקונג-פו בכל מיני דרכים. זה מאוד כללי. הכל קשור להכל בחיים. קונג-פו = התפתחות אישית. דרך הלוחמים = דרכם של אלה המתפתחים. עבור מישהו מסויים, יכול להיות שלימודי קונג-פו יהיו עבורו חלק מדרך הלוחמים, לדוגמא... *** אנחנו בשיעורי הקונג-פו: *** אין קשר בין אמנות הלחימה לבין דרך הלוחמים. אולי בשלבים מאוחרים מאוד (חגורות כחולה, חומה, שחורה...) יתחיל להיווצר קשר, מאחר וכבר לא נעסוק בהרמוניה עם תוקף פיסי, אלא בהרמוניה עם היקום... *** אתה: *** חמוווווד! תמשיך ככה!!! מחכה לראות אותך בשיעורים... שלך באהבה בן

למעלה