לבנאדם הכי מדהים-שימי(טיפוס לילי)

טוב אז ככה...

קודם כל שיר באמת מרגש...ובאמת כל הכבוד לילך עכשיו הכי חשוב פה...זה לא איזה שיר נכתב...אלא על מי הוא נכתב ובאמת הוא נכתב עבור הבחור הכי מדהים שאני מכיר ממה שהספקתי להכיר אותו..שימי החתיך שלנו שאם לא הייתי תפוס הייתי עושה אותו באמת שימי תדע שאני אוהב אותך חבר.... עכשיו ברצינות שמתם לב שעם הזמן אנחנו הופכים להיות יותר ויותר רגשניים?? מה זההההההההההה איפה הגברים פההההההההההההה

הלו הלו הלו כולם אבל כולם

אתם סוטים מהעניין....איזה שיר יפה ובלה בלה בלה... העניין הוא שהשיר הוא שלי בשבילי ולא לכם נה נה בננה חחחח סתם חברים ריגשתם אותה ושלומיייייייי כפרה עליך מה זה ריגשת אותי בהודעה שלך יא שקסי...אמממממ...אתה תפוס? אין מצב ללילה אחד? יא כוסון על... ושלומי גם אתה כישרוני ובנוסף סקסי ושקסי אז שתוק חולה עליך ואוהב אותך מוואה

Baby IN Red

New member
אני שמחה שאהבתם

והשיר באמת מיוחד בגלל שקיבלת תשוקה לכתיבה מישהו לכתוב עליו וזה המלאך שכולנו מכירים שעוזר לאנשים שתמיד שם בשבילהם וזה שימי שלנו... תשאר מדהים כמו שאתה:)

לילך תפסיקי להחמיא לי כי אני כולי

אדוםםםםםםםםםםםםםםם תישארי עם הפועל שלך אני לא רוצה להיות אדום ולילך...אני מאמין שאת אדם יותר נעלה ממני.... את ממש כישרונית עם השיר...לכי לעשות עם זה משהו מקסימום תגידי אני ההשראה שלך

Baby IN Red

New member
חחחחחח שימי...

אמרתי לך כבר שיפה לך להיות אדום רק ככה זה מיחד את החיוך המדהים שלך ואתה העגבניה המטוגנת שלי!! ואין רע בלהיות אדום:) אמממממממ אמממממממממממ שימי.... רד קצת למטה עוד קצתתתתתתתתתתתתתתת מבטיחה לך עוד קצת אויש, עד לפה הגעת...? אז תרד פעם אחרונה ידעתי שאתה דו:) חחחחחחחח תפסתי אותך על חם:p חחח סתם סתם, מתה עליך פשוש:p וד"ש למוכרת בחנות הבגדים שנשואה לעובד ביטוח לאומי (אל תנסו להבין) חחחחחחחחח אוהבת לילך!

האמת לילך???

אני אפילו לא הבנתי מה קשור ד"ש אבל הבנתי לאן זה הולך חחחחחחחחחחחחחחחחחחח וזהו יותר לא מראה לך את החיוך שלי(בתקווה שאצליח) חולה עלייך מתוקה

Baby IN Red

New member
חח יא חמור[=

עלקקקקקקקקק אני מצליחה לגרום לך לחייך בקלות:) ביום שבו תספיק לחייך חומת ברלין תבנה מחדש:p מאושפזת עליך!

האמת מאמי אני שוקל לפתוח

בית משוגעים על השם שלי... כל מי יגיד מאושפז עליך אני ישר מאשפז אותו אני אקרא לו "אישפוז יומי בגלל חיוכי"

Baby IN Red

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחח

כמו שאמרתי לך "תסמונת שימי" :) חחחחחחחחחחחח אל תנסו להבין יו אני נשפכת פה שאני נזכרת בזה:p

Baby IN Red

New member
עלק רעההההההההה

אתה נקרעת מזהההההההההההה :) וזה בתכלס נכון חחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחח אין לי אוויר חחחחחחחחחחח מתה עליך עגבניה!

חחחחחחחחחחחחחחח

די לילך חחח הרגת אותי טוב לכי תבדקי אם יש משהו יותר ישן בינתיים

Baby IN Red

New member
פסדר אין בעיה:)

נעשה חיפוש בגוגול בערמה של הספה חחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יו שימי זה לא נשמע טוב חחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח שימי אגב המראה קורא לך :) ודי להעיר אותי עם ההודעות בפלא כל פעם:) בסוף אני יאשים אותך בנדנודי שינה[=

Baby IN Red

New member
לא נכוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

לנסח לך את ההודעה? "כשאני חוזר מהעבודה..... אאהממממ אהממממממ להמשיך?:) חחחחחחח הלך עליך[=

כמה פעמים אני אגיד לך

אני אומר את המילה האחרונה מובן?!?! יאללה לכי תסדרי כבר או שאני אפריע לך עם ההודעות

למעלה