לג´וני

לג´וני

הי תודה רבה שענית לי על השאלה ורק רציתי להגיד ששמך ג´וני זה שם של הדבר הכי שווה בעולם - ג´וני דפ!!!!!1( סליחה על ההתלהבות אני פשוט תמיד הייתי מאוהבת בו הוא שווה לא?) טוב עכשיו ברצינות תן לי לספר לך שאני בת 21 ואני ילדה מזה בעייתית תמיד הייתי בטוחה שיום אחד אני אקבל איידס מרופא שיניים ובגלל זה אני לא הולכת אני היפוכונדרית ותמיד המחלה הזו נכי הפחידה אותי ותמיד זה אצלי בראש הפחד הזה. אני לא מתנזרת או משהו ממין יש לי חבר ודווקא נראה לי שלא רק מזה עלולים להדבק ככה שזה לא משנה לי הזהירות במין בקיצור אני שמחה שהתאפשר לי לדבר איתך ואולי גם תוכל לספר לי קצת על המחלה אם היא ממש מפחידה כמו שאומרים או שפחות ואיך אתה מרגיש בכלל גפ פיזית ונפשית. אתה מרגשי שונה? חולה? או שזורמים סבבה כזה בהערכה רוני

Jony Jerusalem

New member
רוני היקרה

החיים שלי ממשיכים. בחלק מהדברים טוב יותר אולי ברובם ויש כאלה שפחות. מבחינה בריאותית אני מגדיר את עצמי כבריא. נקורה. למרות שאני מטופל, חי על תרופות ומעקב בדיקות קבוע, אבל השורה האחרונה שאני מרגיש בריא. נפשית - אני מרגיש מצויין. כיום הדבר היחידי שמעסיק אותי וביום שהוא יסתדר הכל יהיה בסדר וזה התחום התעסוקתי. ביום שאני אדע שאני מסודר כלכלית ויושב טוב אז אני אדע שהכל מאחורי. יש הרבה עבודות שרציתי לעשות ואני לא יכול לעשות בעקבות האיידס אבל אני מאמין בעצמי ומאמין שיהיה יותר טוב. יש לי גם בן זוג שנותן לי אושר ורצון לחיות כככה שכמעט הכל מושלם. אשמח לדבר איתך אפילו פנים מול פנים ואפילו ככה לנסות להוציא ממך את הפראנויות שלך עד כמה שניתן. ג´וני ירושלים

למעלה