לגדל תוכי-וכלוב לתוכי....

blonda3

New member
לגדל תוכי-וכלוב לתוכי....../images/Emo53.gif

יש לי בת קטנה בת כמעט 4 שמאד אוהבת בע"ח ובשבוע האחרון התחילה לנדנד לי שאקנה לה תוכי. אוגרים כבר קניתי לה, האוגרת מתה..ונשאר אוגר. בעבר היה לנו תוכי קוקטייל שבטעות שיחררתי והוא עף לחופשי...ברח. את הכלוב נתתי במתנה...ועכשיו.... אני בהתלבטות. כזכור לי הכלוב היה מתלכלך די מהר, אני באופן אישי לא נהניתי לנקות.... היום-זה יפול עלי אם וכאשר... ואני מתלבטת מה לעשות. לקנות כלוב-אין לי תקציב... אז החלטתי לבדוק אפשרות של תרומה ממישהו שכבר לא צריך. אבל אני עדיין לא בטוחה לגבי הטיפול בתוכי וכו'. אודה לכם לעזרתכם או עצתכם.

סינאן

New member
אין תשובה מוחלטת

שלום לך זה מזכיר לי את הרעיון שהבת שלי רוצה כלב רק שהשאלה מי יטפל בו. אין לי תשובה לתת לך אלא שזה תלוי רק בך כי את הקטנה זה לא מענין כלל בכל מקרה בהצלחה

B l o F

New member
בעיקרון לא כדאי שתוכי יהיה נטל...

מה עם הקוקטייל? היא נגעה בו כשהוא היה? אם היתה אפשרות לגעת בו אז זה יכול אולי לתת אינדיקציה למה שיהיה אם תביאי תוכי חדש הביתה אני לא חושב שמישהו ממש נהנה לנקות כלוב בכל אופן זה תלוי בכמה שרוצים לדוגמא היו לנו בבית כלבים וזה לא הלך מכיוון שאף אחד לא רצה לטפל בצרכים אפילו הבסיסיים שלהם ולקח לנו כמה כלבים כדי להבין את זה שזה לא ילך :- עוד שאלה... מה עם האוגר שנשאר? היא משחקת איתו? או שנטשה אותו? גם זה יכול לעזור בהחלטה...

blonda3

New member
התוכי שעף

היה שייך לבת הגדולה ולגבי האוגר הבת אכן משחקת איתו בהחלט יום יום מאד אוהבת אותו וקשורה אליו.

B l o F

New member
את יכולה לנסות

להשכיח את העניין ואולי היא תשכח ותפסיק לנדנד בסופו של דבר ההחלטה היא שלך אין שום דבר רע בתוכי קטן וחמוד
זה תלוי כמה מפריע לך לטפל בו

guya1

New member
תוכי

היו לנו אוגרים, היו לנו שרקנים, היה לנו כלב ועכשיו יש לנו תוכים. כל החיות באשר הן זקוקות לניקוי סביבתן ואין זה משנה איזו חיה. הבעיה עם ילדים היא שהם מאוד מתלהבים בהתחלה ואולי אף עוזרים בניקוי היום- יומי של סביבת החיה. מהר מאוד ההתלהבות נעלמת ואנו ההורים נשארים עם כל האחריות הקשורה לא רק בניקוי אלא גם כל הכרוך בטיפול. אני חושבת שחיות זה דבר נהדר התורם רבות לילד (וגם למבוגר) והשאלה היא, עד כמה את מוכנה להשקיע בנוסף לכל מטלות הבית...

blonda3

New member
גאיה....../images/Emo45.gif

זאת בדיוק ה"בעייה"..... קלטת אותי נכון. והיות ואני הקובעת כי אני המטפלת אז אני לוקחת לי את הזמן להחליט. בינתיים התחלנו לבקר בחנות התוכים ושאר החיות בקרבת ביתינו..... ולאט לאט נמצא לנו פתרונים. תודה לכולכם.

למעלה