לגולשות ולגולשי הגלים שלום רב!!!

• פותח הנושא resh0
  • פורסם בתאריך

resh0

New member
לגולשות ולגולשי הגלים שלום רב!!! ../images/Emo24.gif

אומרים כי אחד שלא גלש על גל בחייו, לעולם לא יוכל להבין את ההרגשה. מי כמונו יודע את זה... הרי אנחנו יודעים שככל שננסה לתאר ולהמחיש, זה לא יעזור. הדרך היחידה להרגיש את חווית הגלישה זה להיות בים, בתוך הים! אז למה לעזאזל אנחנו יושבים ובוהים במסך הגולם הזה???? התשובה פשוטה: לפני שנים רבות היה איזה משה אחד שמייחסים לו את הכינוי ``רבנו``. הוא הוציא את עם ישראל מעבדות במצריים והחליט על דעת עצמו ו/או בשותפות עם ההוא היושב במרומים, כי המקום המתאים ביותר עבור עם ישראל הוא כנען, היום ארץ ישראל. ארץ ישראל מצויה בקצה המזרחי של ``גיגית`` הקרויה הים התיכון, גיגית בה הסוול הנקי הוא נדיר ביותר וגם כאשר עולה לו איזה סוול רוח, לא תמיד התנאים טובים לגולשי הגלים. למרות זאת, סחב ``רבנו`` את עם ישראל 40 שנה במדבר עד שהגיעו אל ארץ היעד, ``ארץ זבת חלב ודבש``, אבל גלים? הכינו את הממחטות... בנוסף ל``רבנו`` ו/או ההוא במרומים שלא כל-כך התחשבו בנו הגולשים כאשר בחרו את ארץ היעד, באים עלינו לאחרונה כוחות רשע בדמות קבלנים שבונים על קו החוף שלנו ומפעלים שמזהמים בכימיקלים וביוב את מי הים שלנו, ופוגעים בכך במעט שיש לנו. ולכן... לכן נאלצים אנו לחפש כלים שבאמצעותם נוכל לבצע אופטימיזציה של ניצול הקיים, כך שנספק את צרכיו של ה``חיידק האלים`` שתקף אותנו, חיידק הגלישה. וכמה שאנחנו אוהבים את זה ה``חיידק``... מטרת הפורום הזה הוא ``לבנות בית`` שיהווה את הכלי הזה!!!! אז מה יהיה לנו ב``בית``? - מאמרים של כאלו שהיו באתרי גלישה מיוחדים בארץ ובחו``ל, יחד ניצור מאגר גדול של מידע שימושי בעבור כל אחד שמעוניין בניצול מכסימלי של חופשת גלישה בעתיד. - יצירת קהילה תוססת שבה יהיו חברים, יתכן חברים לחיים!!! חברים וגלים, יש משהו טוב מזה? - יצירת כוח שיסייע לארגונים האמונים על שימור החופים. כן!! להיות מלשנים מעולים שיתריעו מפני כל מפגע ו/או פיגוע סביבתי בחופים. אז מה לא יהיה לנו ב``בית``? - הודעות שיש בהם משום התנסחות בוטה ו/או משתלחת. הודעות כאלו תמחקנה, עבורן יש צ`ט. מעבר לכללי ההשתתפות של הפורטל תפוז, ישנו גם ה``אני מאמין`` של המנהל, הרי זה אני: אני מתחייב בפניכם להיות פתוח תמיד לרעיונות חדשים שיש בהם כדי לקדם את ההנאה מענף גלישת הגלים, אבל רק בקשה לי אליכם: כבדו את הספורט שלכם, כבדו את הטבע, כבדו את חברכם!!! יחד זאת דרך חיים, אחלה דרך חיים!! אם כך ננהג כולנו, אז השמיים הם הגבול. משתתפים יקרים: אם נדבקתם ב``חיידק`` הגלישה אם ה``בית ותכולתו`` מוצאים חן בעינכם אם ``הכללים הנוקשים`` סבירים לטעמכם אז... אז אתם בבית!!! תרגישו כמו בבית שלכם (רק תשטפו כלים...). בשמי ובשם המשתתפים העתידיים, אנו מודים להנהלת תפוז על שנתנה לנו את הקרקע לבנות עליה את ה``בית``, הבית שלנו.

שלום ../images/Emo24.gif [../images/Emo104.gif]

קודם כל, התרשמתי ממש ממש לטובה מההודעה שלך, אתה נשמע אחלה מנהל
רק שאלה קטנה- בן כמה אתה? ואיפה אתה גולש?
אני יעלית, בת כמעט 14, והאמת שאני גולשת רק על בוגי (
), אבל אני מקווה להתקדם- רק שאני לא כ"כ מבינה בזה

למעלה