לגורי ...

לגר מורד

שלום! אני כותבת לך עכשיו דרך האתר של חברה שלי !... אז קוראים לי ספיר ... ואני מאוד שמחה שיש את הפורום הזה ככה נוכל לתקשר ורציתי לישאול יהיה עונה שנייה?

היי ממצב?

מה שלומך ספיר? וואו עכשיו אני מכיר המון ספיריות! אף אחד עדיין לא יודע לגבי העונה השניה אבל כולם מאוד רוצים ואם תבדקי טוב תראי בראש הפורום "נעוץ" שרשור תמיכה לעונה שניה

לגור ...

לא משנה עזוב .. אהה אתה לא ראית שאלתי מה שלומך ולא ענטיתה כאילו ולאחרים כן אז חשבתי ש.. לא משנה .. אוהבת אותך הילוש .. הילה :)

1dana1

New member
../images/Emo41.gifבחתימה שלך התשבות לא נכונות ../images/Emo41.gif

זה ככה: מי הורס ? גור הוא הורס
מי מאמי? גור הוא מאמי
מי כוסון? גור הוא כוסון
מי צוריסו? גור הוא צ'וריסו
מי חמודון? גור הוא חמודון
תתקני !! חחחח

בדיוק ממצב כזה אני רוצה להימנע

לא נעים לי שמישהי כמוך נפגעת ממני רק בגלל שלא אמרתי לה: "סבבה" או "הכל בסדר" ולכן אני מבקש בבקשה ששאלות כאלה תכתבו לי בפרטי כי אפילו אם יש לך עשרה מיליון מעריצים, מספיק שאיכזבת אחד זה כאילו אין לך אף אחד, האכזבה של אותו אחד יחיד ובודד מבטלת את כל האחרים, וזה באמת לא נעים לי, צרי איתי קשר במסרים האישיים בבקשה!

1dana1

New member
גור יש לי שאלה..

אפשר להשיג את הקלטת או הדיוידי של מאמאמיה בחנויות?? כי חיפשתי ולא מצאתי.. ואני רוצהההההה

1dana1

New member
אני ראיתי הצגות אחרות..

לא ראיתי את מאמאמיה.. אבל אני יראה שוב.. מוזר

ayeltush1

New member
דווקא גור ויהונתן עונים הכי הרבה

ממש עומדים בקצבבבבב פישששששששששששששש יפהההה גור יש לי ממך 15 מכתבים ומיהונתן 20 מי שלא יודע גור אחי ויהונתן בעלייייי חחח ומיקי ואלוש שמלוש אחיותייי המושלמות מהפרום!!! כן כן יש לי משפחה מאוהבת !!!

ayeltush1

New member
בכיף אבל יש בעייה דנה חח........

אלוש שמלוש כבר אישתו של גור וגם של רועי כן כן היא התחתנה עם שתיים אבל זכותה היא תפסה אותם מימזמן אבל עם את רוצה תהיי המאהבת שלו חח ובכיף כמעט נכנסת למשפחה מאוהבת חח תקשיבו כולם חח זה המשפחה שלי תכירו: אז ככה יהונתן בעלי וגם אחותו חח גור אחי אלוש שמלוש מנפרום אחותי המושלמת שהיא התחתנה עם גור ומיקמיק (מיקי) לא סתם אחותי אלה אחותי המאומצת חח המושלמת התחתנה עם אדם אז גם אדם במשפחה חחח ספיר דריימון יועצת המשפחה (היא תמיד עוזרת פה לאנשים עם שמתם לב ביעוץ חח) אז ספיר גם חלק מהמשפחההההההה ספיר המושלמתתתתתתתת!!! עכשיו וולרי מהפרוםםםם גם אחי כי נולדנו באותו תאריך איזה מדליק חח (הוא דיין לא יודע שהוא אחי אבל אני החלטתי חח) ועכשיו דנה המתוקהה הצטרפה למשפחה ברוכה הבאה למשפחה המאוהבת קוראים למשפחה משפחה מאוהבת ביגלל שכולם מאוהבים בכולםםםםםםםםם ויהונתן גם כמו המזל שלי (בעלי) היה מאגניב כיאלו בהוא 28/6 ואני 5/7 אבל שתינו מזל סרטן ושתינו אוהבים צבא כחול ושתינו בצופים למרות שהוא היה עד ט ואני עכשיו בט חח מגניב !!! זהווווו....נכון יש לי משפחה מה100מת!!!

1dana1

New member
למה מי זאת אלוש שמלוש????????????

אאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אני אישתו של גוררררררררררררררררררר עכשיו.. אלוש שמלוש מתגרשת מגור ואני מתחתנת איתו..!! כןןןןןןן וברוכה הבאה לי למשפחה הייחודית איילתתתתתתתת

לדנה.....

גמ'אני רוצה להיות במשפחה! אני אהיה הילדה הקטנה והמעצבנת שמבקשת כל הזמן דברים בפוטו-שופ (חחחחחחח, רק דנה תבין.......)... סתם, אבל אני גם חלק מהמשפחה, נכון?

למעלה