לגור מורד !! :)

idodo cohen

New member
יום ההולדת קרוב..!

פשש.. שבועים... קצת פחות אפילו. מזל טוב..! איך זה מסתדר לך בבית ספר? ז'תומרת, עלית מוקדם לכיתה א' ואתה הכי גדול בכיתה, או שנשארת שנה בגן ואתה הכי קטן בכיתה? (זה חייב ללכת ככה עם ילידי חנוכה).

shanel13

New member
../images/Emo49.gifגור

יאאא בן כמה תיהיה?

תמיר1991

New member
../images/Emo13.gif

עכשיו אני מבין... תודה שהבהרת
ושוב, אתה אחלה של שחקן, חבל שבזמן האחרון אתה לא בכל הפרקים...
לא נורא - עברנו פחות מחצי סידרה, עוד נראה אותך
תמיר.

יאאאאאא תודה רבה לכם

אלמה נשמתי עידו וכולם!!!! זה באמת עוד 13 יום... ואני אהיה בהופעה (מאמא מיה... אמרתי לכם כבר? חחחח). אני אהיה בן 15! אני כבר לא יכול לחכות אני נשארתי שנתיים גן בשביל להיות עם כולם באותו גיל, אחרת הייתי קטן מכולם... אז נשארתי שנתיים... כמו שיונתן אמר פעם... "נכשלתי בשיעור לגו".... אוהב אתכם מאווווד!!!!

1קסניה

New member
לגור מורד!!(ולשחקנים השווים האחרים)

איזה קטע יש לך יומולדת ב12\13 ולי יש יומולדת ב13\12 ולאמא שלי יש יום אחרי שזה כמו התאריך שלך-ה12\13! איזה נחמד.. לדעתי אתה שחקן מעולה וכולם שמה שחקנים אחלה במיוחד תומר:) ומור:) קיצר כולם!! הסידרה נורא נחמדה... בן כמה תהיה בחנוכה?? (יש לי עוד 10 ימים יומולדת, ולך עוד 11..חחח) אני יהיה בת 12...(קצת קטנה ): )... ויש לי עוד שאלה שמתי לב שאף אחד מין השחקנים לא רוצה להביא את האייסי והמסנגר.. ואני מבינה (שומרים על פרטיות) :) תימסור דש לכולם ... לתומר השווה למור המתוקה לאיתי (שהוא אחלה שחקן) לטלי שהיא שחקנית מעולה ויפה (קצת רעה..) ו.. לך!! שאתה שחקן מעולה......... סורי שההודעה שלי ארוכה ואני יכנס לפה תמיד ליראות אם רשמת לי תשובה... לובה יו!!! ובאיזה כיתה אתה? חחח נשיקות קסניה

גוררררררר דחווווווווף

תקשיב רציתי לדעת באיזה כיתות השחקנים הבאים: אלמה אדם רועי מיכאלה ספיר ואיריס (אין לי מושג מה השם האמיתי שלההה) פליז תחזיר לי תשובה. וגם אתהה.. חח..

שיואו איך נקרעתי מגור ../images/Emo68.gif

נפלתי מצחוק מהקטע של האריה השואג ועוד מהסוף של הפרק איך אורי תקע לתומר גדול גדול גדול !!!!!!!!!!!!!!!1

גם אני ניקרעתי מגור

נפלתי מצחוק מהקטע של האריה השואג ועוד מהסוף של הפרק איך אורי תקע לתומר גדול גדול גדול !!!!!!!!!!!!!!!1

../images/Emo3.gifעכשיו רק צריך שאורי

יקח לתומר את טלי וזה יהיה אחלה נצחון שבעולם. סוף סוף תומר השחצן והסוציומט קיבל את שלו . יש אלוהים חחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחח

יואאו אתם רעים!!! אבל לכו תדעו מה יכול לקרות בסדרה הזאת... (אין ספוילרים ממני!!!)

idodo cohen

New member
עוד תראה..

שבסוף אתה בעצמך תרצה לתת לנו ספויילרון ואנחנו כבר לא נקשיב לך. חחחח... או שכן.....

מזלטופ נשמה../images/Emo25.gif../images/Emo77.gif../images/Emo16.gif

עד 120 תמשיך לשחק ולשיר ולהיות כזה ממי

idodo cohen

New member
תרשו לי להיות מפגר..

בואו נעשה לו מסיבת הפתעה בפורום.....
חח סתם... הפתעה לא תעבוד. קשה להודיע לכולם בלי שגור יראה. אבל מסיבה בהחלט מובטחת!

למעלה