לגור תיכנס פליזז!!

VIVIAN3

New member
טוב נווו אולי קצת חולה, זה בגלל

החיסון שעשו לי ביום שבת, בבית ספר קבלתי כמה דחיפות קלות במסדרון, ילד מהכתה הרביץ לי "בצחוק" וכל זה עשה לי שטף דם רציני....

ספיר,בזמנך החופשי תוכלי...

לענות לי,שלחתי לך מסר וזו שאלה שממש מסקרנת אותי..... אז אם את פה ותוכלי להגיב אני אודה לך!!!!

shaisagi

New member
למה אני אף פעם לא חולה????

טוב נו ממילא אני כמעט לא לומדדדד

חחחחחחחח...

תאמת שמזה הייתי מעדיפה לא להיות חולה עברתי 5 ימים נוראים++++... עכשיו אני בסיידר ברוך ה'!

keton13

New member
WTF?

תגידו אתם עושים ממני צחוק? אני ביום שני השתחררתי שעה רביעית יום שלישי רביעי,ו...היום חחח לא הייתי בבית ספר כולם חולים?חחחחחחחחח

gordi13

New member
לכול השחקנים!

בבקשה כנסו אחרי הפרק היום לצ'ט שנוכל לדבר בבקשה כנסו!!!

לספיר גור ולאלמה וכל השאר

החלמה מהירה ........ כל נדבקים מכולם..... עכשיו זאת התקופה תיהיה בריאים גם אני הייתי חולה, אבל אני עדיין חולה תיהיה בריאים!!!!!!!1

ספירוש!!!!!

את צודקת לגמרי, ובפעם האחרונה שבדקתי אצלך לא היית כל כך עצובה על זה שאת הולכת לצילומים של הסרט שמיניסטים. (אם לא הבנת זה תם וסופסוף הואדמתי בזכות גור). דברי איתי בקשר למחר תם

מה זה כולם חולים?!

לא מאמין מה הולך פה... אווו כואב לי לצחוק..... חח אוווו........ לא הלכתי היום לביה"ס... *סניף* *סניף* טוב יאללה, תנו לי להיות חולה בשקט..... משפט יפה יצא לי.... אפשר לכתוב על זה שיר...

keton13

New member
שאלה לספיר דרמון+גם אני חולה

חולה מיום שני עד היום חחחחח אבל כמובן,שאני לא בא לבית ספר-חגיגה תמיד שאני לא בא ולא חשוב מאיזה סיבה,תמיד משתחררים מוקדם(עקב שינוי חד פעמי כאילו) תמיד רוב המורות חולות,ולפחות 2 שיעורים חופשיים אפילו אם המורה באה. ודוגמא: יום שלישי,שיעור חופשי עם המורה ללשון,המורה לספרות לא באה,התחילו שעה שניה ללמוד,היה רק שיעור אזרחות אחד,ושיעור ספורט. יום רביעי(הכי חרא): המורה לאנגלית פעם ראשונה השנה,ביום שיש 2 שיעורים ומלא שיעורי בית-חולה גם ! השתחררו מוקדם,היו איזה 3 שיעורים חופשיים (עם השחרור למדו עד אחד וחצי) אהה ומתמטיקה לא עשו כלום. יום חמישי- מחכה לדיווח חחחחחחחחח וראו הפלא,בימים אלה לא הלכתי לבית ספר.מתחילים לאהוב את זה שאני לא בא חחחחח טוב וספיר- באיזה חטיבה למדת?

לכל החולים!!!!

חח מזה כולם היום חולים!!!! גם אני חולה "בניגוד" אליכם! חח קיצר תרגישו טוב ובכיף אם משעמם לכם בוא נדבר פה... בכל זאת כבוד אחרון לסדרה! חח נ.ב רציתי להגיד שבאמת הסדרה הייתה מדהימה

Refael30

New member
איזה חבר'ה.

אני חולה מת לגמרי אפשר להגיד . כל היום דבוק למיטה יש לצידי מכשירים ממוכשרים לבעיות שלי . שכחתי לקחת כדור היום . באסה.. כל השבועיים האלו לא הלכתי לביה"ס

למעלה