לגור

idodo cohen

New member
לגור

היה מרתון פסטיגלים כזה, בימים האחרונים בערוץ 40 ביס. ואתה בטח יודע כמה פעמים נתקלתי בך..! ב-99 בכוכב הילדים ("השוטרים אמנם אולי בגובה מטר..".) ב-00 (נוח מכניס אנשים לתיבה.) וכמובן ב-01 (ברק ואושר!) איך היה לך כוח.... 3 שנים.... אתה שחקן ממש טוב ומוכשר.

idodo cohen

New member
ועכשיו שאני נזכר

גם רועי היה בפסטיגל...! ב-99, בשיר כוכב הילדים, רועי עושה כזה "נה-נה-נה"... שמתי לב פתאום.

חחחחח....

גם לי זה קרה..אני כזה מסתכלת ואני אומרת מי לעזאזעל כזה מוכר..לי והתחרפנתייי..(גור ממתי יש לך משקפיים *אם יש לך בכלל*?) ואז גם בקליפ של מאמיה לא צילמו אותו את הבת כרמל הזאת כל הזמן והוא נראה לי מוכר..ואני כזה...למה יש פה מישהו קופי הארי פוטר (
)...אהאהאה...לא הצלחתי לזהות...עד שנפל לי הטלכרט...

יואואא אני לא מאמין שאתם זוכרים

ורואים את זה! בטח שראיתי את המרתון הזה! איזה נוסטלגיה... בפסטיגל 99 הכרתי את רועי לראשונה, ב2000 את ספיר, ובעצם ב2000 שלושתנו היינו יחד...... אח....... היו ימים!!! ותודה!

idodo cohen

New member
גם אני

הקלטתי את 2000 (הקלטת נאבדה לי..), 98, ו-97, ובישנים יותר רק הסתכלתי בלי להקליט (נודה באמת, הם ארוכים מדי). את 99 ו-01 יש לי קנויים. גור, למה החלטת להופיע במאמה מיה..? (ד"ש לחני נחמיאס).

מה זאת אומרת?

כאילו, חלפו שנתיים מאז הפסטיגל האחרון שעשיתי, וממש התגעגתי לעשייה ולחזרות ולכיף הזה, וכשהציעו לי להשתתף לא יכולתי להגיד לא! גם יש שם אנשים שעבדתי איתם בפסטיגלים הישנים אז בכלל זה ממש לא היה נתון לויכוח אם אני בפנים

עידו (נכון../images/Emo35.gif)

אמממ..הקלטתת..?? פחח..מוזר.. שמת לב שמשנה לשנה זה הרבה יותר נורמלי.. והיום הולכים לראות *כוכבים* ולא פסטיגל..כמו ימים עברו?

idodo cohen

New member
מה זאת אומרת יותר נורמלי?

אגב באמת קוראים לי עידו.... חחחח. לא ממש הבנתי למה התכוונת בקשר לזה שהיום הולכים לראות כוכבים לעומת פעם. אולי לזה ש..קהל מסויים בא רק בשביל אנשים מסויימים שהצליחו במקום אחר? לעומת פעם שאנשים היו באים כי הם אוהבים פסטיגל? שנתיים לא הלכתי לפסטיגל (כי הרמה ירדה וכי גור לא השתתף.... חחח סתם). אגב אם אני כבר פה אני אפרסם את הבלוג שלי. http://www.tapuz.co.il/Blog/UserBlog.asp?FolderName=idodi4791 מוזמנים להיכנס...!

bary5

New member
היי...

תשמוע נהיה לי מאוד משעמם ... אז ראיתי שאתם מדברים לכם בכיף אז הצטרפתי.......חחחח דברו איתי משעמם לי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bary5

New member
גור..

בת דודה שלי מביאה לי ביום שבת מלא עתונים ישנים ששי לה של ראש 1 שהיא כבר לא קוראת כי היא מנוייה אבל אני לא... אז אני לא לוקחת ממנה אני מקווה שהיא תביא לי גם את העיתון הזה...

לא רק פסטיגלים ../images/Emo13.gif

ראיתי אותו גם בערוץ הילדים בתחרות ''סוקומי'' וגם בשני סרטים: '' ורק אני לא'' וגם ב '' מול כולם'' . שחקן שחקן הגור הזה בכלל נכנסתי לאתר שלו... ווואוווו... אתה בטוח שאתה לא כבר בן 30

שיט! עלית עליי!

בן 30 באמת...... חחחחחחחחחח סתםםםםם, זה נראה הרבה כשקוראים את זה... לפעמים אני לא מאמין על עצמי שעברתי כל כך הרבה בכולה שמונה שנים!

idodo cohen

New member
הממ בכיף...

גור, טינק, ברי, מי שרוצה, תנסו לזהות מי זה בתמונה. (רמז: אחד/ת משחקני הסדרה).

למעלה