לגור

idodo cohen

New member
גם אני

הגעתי לבלוג שלך (או לפחות נדמה לבלוג שלך). ממש במקרה מצאתי אותו. הגבתי

חחח...

הייתה לי שם בשיר שורה כמו לכולם...וג היה לי סולו עם חני נחמיאס... וואי...6 שנים אחורה...

idodo cohen

New member
וואלה, רועי הזכרת לי.

בביצת עין! דנה ורן! (אתה היית רן..). אתה רצית לאכול ת'לבן והיא את הצהוב.. זה לא שאני זוכר טוב במיוחד או משהו, פשוט יש לי את הקלטת בבית (ואני נוטה להציץ בה לפעמים, עם אחים שלי). חחחחח היית די קטן. 6 שנים.... מוזר...

מה אתם מבלבלים../images/Emo11.gif

גור היה ברק בתפקיד הראשי עם עוד ילדה יפה ולא אפחד אחר . רועי והשאר היו ילדי פסטיגל ולא בהנחיה. נא לדייק

idodo cohen

New member
לטרמפולינה

מדובר בפסטיגל 99 ולא ב-2001 (למרות שגם מה שאת אמרת היה נכון), כך שדווקא דייקתי.... ורועי לא היה אחד המנחים, אבל היה לו סולו במחצית השניה (סולו ארוך, עם ריקוד והכול) בשיר עם חני נחמיאס ועוד ילדה אחת.

נכון

הייתי ב99 וב2000... לא היה לי כוח לעוד אחד ...גור..חחח..גור זה משהו אחר...הוא פשוט היה חייב לסגור ב2001... דוגרי אבל- רציני- משנת 2000 זה הפך להיות פסטיגל כל כך לא טוב ף כל כך נדוש ומשעמם... אין כבר רעיונות לפסטיגלים...חבל...תראו דוגמא משיר הנושא של הפסטיגל: "כאן הראל...והראל! עודד פה, משתעל..." אוקי... אם לא מסטיגל -אז תרגום נורמלי...חח וזה היה המאמר שלי אודות הפסטיגל... לילה טוב לכולם,מחר כולם פה בצהריים...(4 ומשהו..)

../images/Emo88.gifסליחה .. אבל אתה טועה

פסטיגל2001 היה הכי יפה מכל מה שראיתי והמשחק של גור והילדה שאיתו היה מדהים להפליא קראו לזה פלאנובלה וזה היה מדהים. וזה שלא השתתפת בו בתפקיד הראשי לא מקנה לך זכות להגיד שהוא לא היה משהוא כי הוא היה משהוא מהשוא והכי יפה מכל הפסטיגלים.

חחחחחחחחחח

ממש לא זכרתי את הביצת עין... טוב להיזכר! רועי, זה לא שהייתי "חייייייב" לסגור ב2001, הם היו צריכים שחקן לתפקיד הראשי וכבר עבדו איתי שנתיים לפני, אז הסתדר להם טוב איתי. יש פסטיגלים טובים יותר ופחות, ואני חושב שעזרתי ל2001 להיות משהו באמת מיוחד! לא ככה????

תמיר1991

New member
בלי להעליב, 2001 היה קטסטרופה,

וממש לא בגללך - פשוט העניין של הטלנובלות הרס לגמרי. 2002 היה מזעזע ברמות אינסופיות, ובגלל זה ב- 2003 לא הלכתי... הפסטיגלים של סוף שנות ה- 90, וגם של 2000, הם הברקה אחת גדולה
תמיר.

המון דעות יש פה!

תמיר-2001 נכתב בסגנון טלנובלה בגלל שבאותה תקופה זה היה טרנד של טלנובלות ארגנטינאיות, אז היה רק לגעת באושר (ובגלל זה השתתפו בפסטיגל שרון דוראני ואילנה אביטל). אבל ההצגה הייתה מצחיקה, העבירו אותה בצורה הומוריסטית, זו לא הייתה טלנובלה, זאת הייתה פארודיה מוגזמת.

idodo cohen

New member
אני חושב

ש-97 היה מאוד מושקע, עם אורות, שירים ותפאורה טובים. 98 השקיעו את כל הכסף בתפאורה כך שכל השאר היה ממש רע (תאורה וכד'). 99 היה אחלה...! אהבתי מאוד. ישבתי בטריבונה כך שגם ראיתי טוב. 2000 חמוד ביותר. 2001 עניין הטלנובלות, אני מודה, לא אהוב עליי, אבל הפסטיגל היה יפה. 2002 לא הלכתי אבל ממה שראיתי בוידאו זבל לא נורמלי... במה ריקה, "כוכבים"- לא משהו, במאי שאין לו מושג מה ילדים אוהבים לראות, ושיעמום טוטאלי! הנחמה היחידה הייתה עוזי חיטמן. 2003 גם פה לא הלכתי אבל ראיתי בוידאו. אין מה לומר... פשוט רע.. ובאמת די דפוק הרעיון לשיר הפסטיגל השנה. לא כמו שהיו עושים פעם. אבל לגבי הפסטיגל עצמו אני די מסוקרן..... כאן תם הדיון בנושא פסטיגלים (אני מקווה..)

למעלה