לגור

LuLiLoPiLaTo1

New member
מקווה שמהר!../images/Emo13.gif גור אתה כזה חמודד

אתה נשמע בן אדם ממש ממש נחמד ואני בטוחה ששני תאשר את זה(נכון שני?
)

אני יכולה לאשר לך חחח...

יש לך את האישור שלי 1000%
אני מדברת איתו הרבה בפרטי ובצ'אט היום, והוא בנאדם מקסים, באמת
מתה עליוווווווו הוא כזה נשמה...

ayeltush1

New member
לכל השחקנים תקראו !!חייבת להגיד ..

אני חייבת להגיד לכם תודההה שעניתם לי גם בפרום והרבה בפרטי זה באמת כיף שאתם עונים אתם לא מתארים לעצמכם כמה זה מרגש אני עוד לא מאכלת שזה באמת אתם שאני רואה בטלויזיה זה מוזר לי חחח אז תודה רבה רבה לספירוששש את מדהימה,את את ילדה מתוקה מתה עלייך!! ולרועי שענית לי בפרום תודהההההה רבה רבהההה אתה מלך !!
וליהונתן המושלם תודה רבה רבה אתהבתי בך ממבט ראשון חח אתה פשוט מלאך אתה כזה מתוק וחמודדדדד חולה עלייך !!
ולאדם המדהיםם תודה רבה רבה פשוט מוכשרררררר !!!!
ולמור תודה רבה את מתוקהההההה לאלה אין מילים אחלה של ילדה!!
ושרון מקווה שתעני לי לפרטי אני אשמח להכיר אותךךךך את מקסימה!
! ולגורוש חח לא יודעת למה אבל אתה מצחיק אותי ואתה כזה חמודדדד
ושוב תודההה לכולםםםם כולכם מדהימיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!! הרבה אהבה ונשיקות לכולם איילת!!!

Aviad1987

New member
מתוקה (4)

זה לא פורום לגור, וזה לא פורום לשחקנים. להבא לדעת לשרשר או בפרטי, תודה.

CaTw0mAn

New member
../images/Emo25.gifאז מה זה...

אם זה לא לשחקנים,אז למה זה
למה הפורום

Aviad1987

New member
אני יודע שקשה לכם להפנים...

אבל הפורום הוא לס-ד-ר-ה-
אין לי מושג מה לא מובן פה. לדבר על הסדרה בכלליותה (העלילה, הדמויות, השחקנים). זה לא פורום בשביל לשאול שחקנים למספרי האייסיקיו שלהם או להעביר להם הודעות אישיות. מצטער אם ניפצתי פה כמה חלומות אבל זה לא עובד ככה... החלטנו לעשות שרשור הודעות לשחקנים אז רק שם תכתבו את ההודעות שמופנות לשחקנים.

Ben LeVi 232

New member
זה מה שחברי המלומד אמר../images/Emo3.gif

לדבר על הסדרה- על העלילה שלה, על הדמויות שבה, על דברים שקשורים בה ובתכנים שלה. כן, גם על השחקנים על לא בתדירות כמו זו שגוזלת את מרב תשומת הלב מהפורום ומהנושא העיקרי שלו- הסדרה.

shukri1

New member
איך אני יכול לדעת את כל

מה שהשתתפת בו ? אני בונה מאגר מידע על כולם ונראה לי שאצלך זה הולך להיות ארוך חחחחח באמת תגיד לי איך אפשר לדעת בדיוק כל מה שכבר עשית עד היום זה חשוב לי תודה

למעלה