לדרוש את גאקט בישראל!

lovesessh

New member
לדרוש את גאקט בישראל!

מן עצומה מוזרה שכזו ^^" עדיין אין הרבה אנשים שחתמו, אבל בגלל זה העזרה שלכם דרושה! אז... הנה הקישורי ^^"

Hao Asakura

New member
הדבר היחידי שהוא דורש זה כאפה

שיוציא איזה שיר נורמאלי, בלי אוספים במחיר מזעזע ואני אחשוב עליו >> עצלן שמן

happy berry

New member
נניחS:../images/Emo210.gif

ואם אתם מצליחים להביא אותו לארץ,תזהירו אותי,שארד למקלט בזמן.

lovesessh

New member
המייל על התגובות הגיע לתיקיית הדואר זבל

עכשיו אני מבינה למה. אתם יודעים מה, גם אם אתם לא מתים עליו, ברגע שזמר יפני אחד מגיע, יכולים להגיע עוד אחריו. (אבל לא נורא, אני יכולה לפרסם גם בפורומים אחרים בארץ... לא ממש חייבים אתכם, אתם יודעים.) יאללה ביי >.>

fluttering

New member
אל תקחי את זה באופן אישי :/

כל אחד והדעות/העדפות שלו. אני אישית לא מעריצת גאקט אבל אני מבינה את המקום של העצומה הזאת ואני תומכת... רק לא בפועל. אני מצטערת אם אני ריאלית מדי אבל אף זמר לא יבוא למדינה שבקושי יש בה 100 מעריצי מוזיקה יפנית (שלא לדבר על ספציפית במוזיקה שלו...). זה רק הגיוני. קודם כל צריך לקדם את עצם המוזיקה היפנית בארץ (לפעול להוספת קליפים בערוצי מוזיקה, הוספת שירים למצעדים ברדיו - ואני מתכוונת לשירים פופים וקליטים שימשכו תשומת לב ולא לאיזה נגן ג'אז שאף אחד ביפן לא שמע עליו) ורק אז אפשר להגיע למקום שבו אפשר לחלום על לארגן משהו כזה. אבל אולי אני סתם מגזימה. בכל אופן, בהצלחה שיהיה לכם! :)

lovesessh

New member
לא לקחתי אישית =]

סתם החלטתי שאתם כנראה אידיוטים P= (לא את.. את נראית לי קצת יותר בוגרת מהתגובות הקודמות)... ברור שאם כל אחד יחליט שזה לא יעזור ובגלל זה לא יצביע, לא יהיו מספיק הצבעות אפילו בשביל לדבר על זה... בקשר למה שכתבת אחר-כך, שצריך לפעול אחרת, יכול מאוד להיות שאת צודקת - אבל אני לא יודעת איך להתחיל לקדם את המוזיקה היפנית בארץ... הייתי שמחה, אבל כל אחד פועל לפי מה שהוא חושב (או יודע) ולפי יכולתו... ואני מקווה שמשהו כן יעבוד בסוף =] תודה על האיחול^^" יאללה ביי =]

fluttering

New member
המ

זה ששתי התגובות הראשונות היו ציניות לא דווקא משקף את כל הפורום (לא שזה רע להיות ציני). זה לא שסתם כל אחד החליט שאין סיכוי בלי תקדים. כמו שנדב אמר למטה - כבר ניסו את מה שאתם מנסים כרגע כל כך הרבה פעמים שזה פשוט - באיזשהו מקום - קצת נמאס. גם אנחנו רוצים לראות את הזמרים/להקות האהובות עלינו באות לארץ אבל רוב הסיכויים שאפילו אם האתר שמקדם את העצומה יפה/פופלרי/וכו' זה לא יגיע לאמנים. הרבה יותר ריאלי לנסות להביא לתועדה הישראלית מוזיקה/תרבות יפנית בדרכים שונות. אם ראית יש בתפוז פורום קוראנית שמאוד משגשגת לאחרונה בגלל ערוץ ויוה שהתחילו להקרין סדרות קוראניות: אם אותו הדבר יקרה עם סדרות יפניות זאת תהיה התחלה טובה - הרבה יותר רצינית מאשר עצומה ש20 החברות הקרובות שלך והמכרים שלהן יחתמו. לדעתי, לפחות.

lovesessh

New member
יש הבדל בין ציני למזלזל

וכן, נכון שיש תקדימים, וגם נכון שכנראה שזה לא יעבוד... אבל אם למישהו יש רעיון איך בדיוק אנחנו מביאים עכשיו דרמה יפנית לארץ (או כל דבר אחר שיגביר את התודעה), אני באמת אשמח לשמוע...

lovesessh

New member
היה קצת, אבל לא אהיה קטנונית

לא נורא גם אם היה^^" סתם הייתי בעצבים אתמול, לקחתי את זה קצת קשה >.> תתעלמו מיציאותיי המפגרות P=

nadav1232

New member
אממ.. אני לא חושב שהעצומה תעזור \=

אין הרבה אנשים ששומעים את גאקט, או מוזיקה יפנית בארץ. אז לאיזה אנשים עוד אפשר להגיד שיתחמו לעצומה? לאלה שלא שומעים מוזיקה יפנית? וגם פעם עשו עצומה שיביאו את איומי לארץ והצביעו בערך 60 אם אני לא טועה.. וזה לא עזר בכלום ~.~

lovesessh

New member
כמו שאמרתי לfluttering

אם לא נצביע רק כי לא נדמה לנו שזה יעזור, אז ברור שזה לא יצליח... (ואם זה לא יצליח, אז נחליט שזה לא עוזר ולא נצביע גם בפעם הבאה)... זה מעגל פגום. אני התחלתי בזמן האחרון להכיר די הרבה אנשים שאוהבים מוזיקה יפנית. זה תמיד נדמה בהתחלה שאין... ואם הם לא ישמעו על העצומה, הם לא יחתמו, אז אני פשוט מספרת לכולם בערך על זה... (זו הסיבה שבאתי לפה ופרסמתי, הייתי יכולה פשוט להשאיר את העצומה אנונימית...) ובאמת, תפרסמו קצת יותר את הפורום, כי הוא ריק יחסית לכמות האנשים שאני מכירה שיתאים להם להיות כאן. מתערבת שחצי מהחברות שלי לא שמעו בכלל על המקום הזה... וחבל.

nadav1232

New member
זה בסדר שפירסמת את העצומה פה ^^

אחרת באמת אף אחד לא ידע על זה XD. וכן, הרבה לא יודעים על הפורום.. אין הרבה אנשים שאני מכיר שאוהבים מוזיקה יפנית באינטרנט אז זאת קצת בעיה בשבילי איפה לפרסם את הפורום. בקשר לזה עם הדרמות היפניות בארץ, צריך לשלוח מייל לערוץ ויוה ואז נראה מה הם יגידו... הבעיה שלא מצאתי את המייל שלהם.

lovesessh

New member
אין לי מושג.

אני מניחה שאאלתר משהו טוב.. אני בדרך-כלל טובה בדברים האלה. בינתיים אני מחפשת דרמות טובות שהם יוכלו לקבל מהן רושם כלשהו, אולי אפילו להחליט לשדר אותן או משהו.

fluttering

New member
האמת שהשאלה שלי

הייתה מכוונת לנדב, אבל אני שמחה לשמוע שאת מתכננת לפנות אליהם גם. :) מכיוון שפורום טלנובלות כרגע סוקר מה הדרמות שאנשים הכי רוצים לראות בערוץ ויוה הזה נראה לי שמאוחר מדי לפנות אליהם לעונה הנוכחית. אבל נראה שאנשים לוקחים סקרים בפורומים פעילים של תפוז ברצינות, אז אולי אם הפורום יתפתח קצת ונעורר דיונים קצת יותר... אז יש סיכוי שישימו עלינו. זה רעיון מעניין לדעתי.

nadav1232

New member
עדיין לא בדיוק תכננתי מה לרשום להם..

אבל נראה לי שאין הרבה דרמות יפניות שעוסקות בז'אנר הרומנטי כמו הדרמות הקוריאניות. או שאני טועה? XD

Yubaru chan

New member
נממ

יש עכשיו דרמה חדשה על הסרט koizora-sky of love לפי מה שכתוב זה סרט מאוד מצליח ^^" מידע על הסרט- http://en.wikipedia.org/wiki/Koizora מידע על הדרמה-http://wiki.d-addicts.com/Koizora

nadav1232

New member
נראה טוב~

השחקנית שבתמונה שם מוכרת לי.. @_@ היא לא משתתפת בקליפ SUMMER SONG של יואי? XD

למעלה