להוציא את פולארד מהידיים של הימין

נמרוד2003

New member
להוציא את פולארד מהידיים של הימין

שלום לכולם, שמי נמרוד ורציתי להעלות כאן נושא חשוב. בימים האחרונים יוצא לי לדבר עם הרבה אנשים ולנסות לשכנע אותם להגיע להפגנה הגדולה בכיכר רבים בעד היציאה מעזה. אתמול דברתי על זה עם חבר בעבודה וחבר נוסף שפעיל בד"כ בדיוק לכיוון ההפוך התפרץ לפתע לשיחה ואמר: "תגיד, אם כל כך אכפת לך ממה שקורה פה במדינה - למה אני לא רואה אותך נלהב כל כך בנושא של פולארד? על כל עניין אחר אני עוד יכול להבין - יש דעות לכאן ולכאן - אבל בנושא הזה, שכל חברי הכנסת של השמאל חתמו עליו - למה אני לא רואה אותך בהפגנות? רק מטלי פחימה ומהמחבלים אכפת לך? מחאה נגד הפקרת אדם שפעל למען המדינה זה פחות חשוב לעתיד שלנו?" (הוא המשיך לצעוק עוד הרבה זמן - אבל זה עיקר הדברים) טוב.. אז ברור שהוא מגזים בכל הקטע שכאילו הדבר היחיד שיש לי בראש זה מחבלים וטלי פחמיה... אבל העובדה היא שלא הייתה לי תשובה אליו.. וגם לא לבחור שניסיתי לשכנע להגיע להפגנה... בקיצור, לדעתי צריך לשים סוף לקטע הזה שפולארד זה עסק של הימין. א. זה באמת לא ככה ולא אמור להיות ככה. גם מבחנה המוניטרית וגם מבחינה לאומית זה שייך לנו לא פחות!! ב. זה פוגע בתדמית שלנו ועוזר למי שרוצים להציג אותנו כמי שלא חושבים על עתיד המדינה ועם ישראל (שמבחינתי לפחות - זה מה שמוביל אותי כשאני תומך ביציאה מעזה) מה אני מציע? לא יודע בדיוק... אולי לבקש מהארגון למען פולארד שיספקו חומר הסברה או שלטים או לא יודע מה כדי שבהפגנה הזו ייראו סוף סוף שמבחינתנו גם פולארד על סדר היום (בהפגנה האחרונה של הימין היו לא מעט כרזות כאלה) אפשר גם לחשוב על רעיונות אחרים אבל לדעתי זה חשוב לנו כשמאל - לא פחות משזה חשוב לפולארד.

למעלה