להנות או להעיף?

להנות או להעיף?

שלום לכולם לא הצלחתי להרדם וגיליתי את הפורום המשגע הזה ואת החברים המשגעים שכותבים מייעצים ונותנים כתף תומכת לי חשוב הייעוץ אז אתחיל בזה שאני נשואה שמסיבות שונות הגעתי לאתר מסויים צ'ט ושם הכרתי גבר משגע נשוי גם הוא בגילי אחרי צ'יטוטים נפגשנו ואהבנו .הוא הבטיח שלא ילך עם אחרת כל עוד הוא בקשר אתי ויסיים עם אתר הצ'טים בו הכרנו ואני האמנתי בחשדנות היה לנו נפלא ביחד סה'כ כמה מפגשים משגעים אבל אז החלטתי שאני רוצה לבדוק ולחקור יותר חברתי נכנסה לאתר הצ'ט במיקריות ופגשה אותו שם והוא לא ידע כמובןהיא העזה ויזמה איתו שיחה והוא המשיך והגיע רחוק ,דרש להפגש איתה ,לחוות איתה .חברתי הודיעה לי ואני נפגעתי .מרגישה מרומה ,כי סמכתי עליו אם כי לא בלב שלמה .קיויתי,האמנתי שהוא כנה אך לא הוא התגלה כבוגד,כן מצחיק.אם הוא בוגד באישתו איך לא יבגוד בי?עכשיו השאלה לי אליכם היא כזאת.האם להפסיק את הקשר הזה,הוא לא יודע שגיליתי את פרצופו?לומר לו שגיליתי שהוא שקרן,רמאי?או לרמות אותו כמו שרימה אותי,להמשיך ולהנות איתו?מבקשת את עזרתכם ויבורך כל מי שייעץ לי.מה לעשות?אני בדילמה.להנות איתו או להעיף? אודה להתייחסותכם במהרה.

לא תאהבי את העצה שלי...

אולי לא תאהבי את העצה שלי. 1. את יודעת, בית המשפט זיכה עבריין מסחר בסמים, בגלל שהשוטר שידל אותו לקנות ממנו סמים. לשלוח את חברה שלך שתתחיל איתו זה שידול לדבר עבירה... זו לא התנהגות נאותה בעיני. גם לעקוב אחרי בעלך החוקי זה בעייתי בעיני... אבל לעקוב אחרי גבר חדש שהכרת לאחרונה? ולא רק לעקוב, אלא ליזום התחזות בתחפושת ולנסות לפתות אותו?? למה שלא תשלחי לו נערת ליווי, לראות אם הוא יתפתה.. לדעתי זה ממש ממש ממש חולני לעשות דבר כזה. 2. העצה שלי אלייך היא כזו - אם הוא מדליק אותך, תקבלי אותו כמות שהוא. קחי בחשבון שהוא לא שייך לך בטאבו, ולפחות בהתחלה אין לך שום בעלות עליו, ושום זכות לבוא אליו בדרישות. ואם לא מתאים לך, תעזבי אותו... אבל לעשות לו סצינות ולבוא אליו בטענות כי הוא התחיל עם מישהי? נו באמת... אם יהיה לכם רומן אמיתי שיימשך כמה חודשים לפחות, ותהיה אהבה שתחזיק מעמד במבחן הזמן... אז אני יכול להבין את הדרישה לבלעדיות. שתרגישי רק טוב. ברזל

../images/Emo45.gif מסכימה עם ברזל, מלבד מימד הזמן

לא הייתי מגדירה זמן מסוים כתחילת טווח הבלעדיות. ייתכן ומכירים מישהו וכבר באותו הערב יודעים שאיתו זה יהיה אמיתי (במסגרת המגבלות הקיימות ממילא), ושבו לא תרצי לבגוד. אני לעולם לא הייתי בוחנת מישהו, כל אחד יכול ליפול במבחן, זה לא אומר שהוא לא אוהב ולא רוצה. בהצלחה יקירה.

לא תאהבי את העצה שלי...

אולי לא תאהבי את העצה שלי. 1. את יודעת, בית המשפט זיכה עבריין מסחר בסמים, בגלל שהשוטר שידל אותו לקנות ממנו סמים. לשלוח את חברה שלך שתתחיל איתו זה שידול לדבר עבירה... זו לא התנהגות נאותה בעיני. גם לעקוב אחרי בעלך החוקי זה בעייתי בעיני... אבל לעקוב אחרי גבר חדש שהכרת לאחרונה? ולא רק לעקוב, אלא ליזום התחזות בתחפושת ולנסות לפתות אותו?? למה שלא תשלחי לו נערת ליווי, לראות אם הוא יתפתה.. לדעתי זה ממש ממש ממש חולני לעשות דבר כזה. 2. העצה שלי אלייך היא כזו - אם הוא מדליק אותך, תקבלי אותו כמות שהוא. קחי בחשבון שהוא לא שייך לך בטאבו, ולפחות בהתחלה אין לך שום בעלות עליו, ושום זכות לבוא אליו בדרישות. ואם לא מתאים לך, תעזבי אותו... אבל לעשות לו סצינות ולבוא אליו בטענות כי הוא התחיל עם מישהי? נו באמת... אם יהיה לכם רומן אמיתי שיימשך כמה חודשים לפחות, ותהיה אהבה שתחזיק מעמד במבחן הזמן... אז אני יכול להבין את הדרישה לבלעדיות. שתרגישי רק טוב. ברזל

ברזל מודה לך.

ברזל חם אני מקבלת באצילות את תגובתך ומודה לך על הכנות .אני יודעת שבוא נאמר טמנתי לו פח מצידי אבל רציתי להיות בטוחה לגביו לגבי היושר שלו כביכול .אם היה אצילי ומודיע שאינו יכול לעמוד בדרישתי ולא מקובל עליו הייתי מבינה אבל למה לשקר?רציתי בליבי להאמין לו ובדיעבד אחרי המקרה אני מרגישה מחוזקת ומחושלת יותר כי הבנתי שסוג כזה של הכרות מורכב בבסיסו מאינטרס אישי וכן עם מסכת שקרים ורמאות מסביב.אסור לי לקחת ללב ואני מקשיבה לך אבל האמת שעדיין לא החלטתי מה לעשות.להמשיך להנות איתו ביודעי שהוא יהיה גם עם אחרות?אני רוצה מאוד להנות ולהמשיך איתו אבל מצד שני,הורסת אותי המחשבה שאני נהנית אולי עם שקרן?בוגד סדרתי?רמאי בתחפושת?אובדת עצות כרגע ומחכה לעוד תגובות במטרה לאסוף אותן למיקשה אחת וללמוד לקחים והסקת מסקנות.תודה לך ברזל על תגובתך .תבורך .אתה אדם אמיתי והכינוי ברזל מתאים לך.שוב תבורך.נתת עצה מועילה שעליה אחשוב לא מעט. מחכה לתגובות נוספות

תביני...

הוא גבר שמחפש אהבה מהצד.. ולכן הוא כרגע במצב של חיפוש.. עצם זה שהוא נמצא בצט.. ולכן הוא מחפש הכל. ולאחר תקופה שהוא לדוגמא יהיה בקשר איתך ויהיה בטוח בקשר. הוא כבר לא יחפש אחרות. כרגע כשהוא במצב חיפוש אז אין לך לבוא בטענות שהוא לא אמין כי עצם זה שהוא בוגד זה מראה שבגלל שחסר לו... הוא מחפש ריגושים ולכן תביני אותו ואם את רוצה שהוא יהיה רק שלך תשקיעי בקשר שהוא ידע שהוא יכול לצאת ממצב חיפוש.. המשך יום נעים איציק...

תפגשי

תגידי לחברה שלך שתיפגש איתה ובעמצא שהוא מזדין איתה תכנסי לחדר ומי אז תנתקי מגע ממנו,

בך הוא לא בוגד מותק

הוא בוגד רק באישתו, כמו שאם את תכירי עוד גבר וגם איתו תשכבי, לא תבגדי במאהב שלך... לבגוד בבוגד זו לא בגידה, אז תהני מהסקס בכיף, בלי לשבור את הראש יותר מידי

שלום לכולם

מסכימה עם קשר אמצעי למה את חושבת כל כך הרבה למה את שופטת אותו כל כך בחומרה הרי שניכם בוגדים תהני ממה שיש כל עוד זה נמשך וכשיגמר תעברי הלאה

פ ר ח בר1

New member
ממש לא להעיף

זה שהעמדת אותו במבחן שכזה זה חמור לדעתי לדעתי אף אחד (כמעט) לא יוכל לעמוד במבחנים כאלה בטוחה שאם זה היהקורה לך הפוך היית גם מתפתה..מה גם שהקשר ביניכם רק התחיל...אז חבל שאת עושה מניפולציות שליליות שכאלה , במקום להנות מהקשר שנוצר ביניכם... בהצלחה

גזירות שאין הציבור יכול לעמוד בהן

חבל על כאבך אבל האם את דרשת בלעדיות כתנאי ליחסים? אם כן אז הוא "הבטיח" כי הוא רצה להיכנס איתך למיטה אבל אם הוא יזם את ההבטחה אז זה אחרת חוץ מזה לא רצוי לעשות מבחני אופי לבוגדים סדרתיים אם לא מוכנים לחיות עם התוצאה. ויש שרשור אחר בנושא כאן על העמוד הראשון

למעלה