להעיף את וילי מבילי

ש1234

New member
להעיף את וילי מבילי ../images/Emo13.gif

האקסית שלי העיפה אותי מחייה נכון לרגע זה עם מיליון תירוצים שלא ברא השם. שנינו מאמינים שיש אלוהים רק שיש ששוכחים שהוא באמת קיים ורואה הכללללללללללללל. רציתן הנשים פמיניזם אבל לא צריך לשלוט בגברים שלכן יש גבול לכל תעלול. זו דעתי. יש דעות סותרות?

ש1234

New member
מה שנכון נכון אבל

קצת פחות שלג ויותר חום היה יותר סבבה לי נשמה

עזוב....

אף פעם לא הייתי טוב ברחמים עצמיים. תמיד בפרידות אני "נזרק" למסע תענוגות. משלים חוסרים. בולע את העולם. הייתי אומר לך לעשות אותו דבר... אלא שאני לא יודע מאיזה חומר קורצת.... ומה התנאים שקיימים בסביבתך. אני במקומך.... הייתי עף רחוק. הכי רחוק שאפשר. הכי רחוק מרחמים עצמיים.

ש1234

New member
צודק ברמות שקשה לתאר!!!!!

לא ברור לי אם זרקתי או נזרקתי, אני בסרט הזוי כבר למעלה מחמישה חודשים שאשכרה אנ'לא יודע איך לאכול אותו... הן (הנשים) רוצות פמיניזם, רוצות לשלוט, לא צריכות אותנו כביגול, רוצות לגדל ת'ילדים בלעדנו... (ככה לפחות מי שהייתה זוגתי) זה אמור לעניין אותי? הרי סה"כ היא מגדלת לי את הבובה הכי מדהימה בעולם שיצרנו יחד, והיא עושה את זה מדהים (נולדה בובה מדהימה גם בזכותי הרי וב"ה יהיה לבובה הכי טוב בעולם ככל שזה תלוי בי ובזוגתי לשעבר, אז כבר טוב) היא (האקסית) לא רוצה שנהיה יחד כיום, אבל ממילא יש לנו ילדה משותפת. מה היא רוצה? שבכוח אחגוג עם אחרות כשכל מה שאני רוצה זה להיות איתה ועם בתי ושאני מתגעגע אל שתיהן ורק חושב עליהן
אשכרה הזוי הקטע הזה והיא כאילו רוצה שיהיה לי חופש בעוד אני מתעקש להיות עם משפחתי. אני רוצה משפחה אבל רוצה שיהיה לי טוב גם כדי לשמש דוגמא אישית לבתי שטוב לי, בניגוד לאבי שסבל כל כך ולא ידע לדאוג לעצמו רק היה עסוק בלשרוד ובלדאוג למשפחתו ובלהילחם כל הזמן. ואתה כל כך צודק- אני פשוט לא יודע מספיק להנות מהחיים רק יודע להיות עסוק באיך לדאוג לסובבים אותי במקום ללמוד לדאוג לעצמי, להתענג, להשלים חוסרים ולבלוע ת'עולם כפי שאתה מציע
יש דברים קונקרטיים יותר שאתה מציע לי לעשות?

אני מציע לך...

לא להשאר במקום שאתה לא אהוב. לא להאחז בקשר שבו אתה לא רצוי. ילדים זו לא סיבה לבזות את עצמך. אתה יכול להנות מכל העולמות. גם להעניק לעצמך. גם להעניק לאחרים. גם להציב גבולות של נתינה ולהתמסר במקומות אחרים. אתה יכול להתקיים בשלל צורות בעת ובעונה אחת. כל מקום והתנאים המתאימים לו. היא לא רוצה? לך. אל תשאר. רק אל תשכח לדאוג לילדתך...היא לא בובה...היא בן אדם. היא זקוקה לך באמת. עליה אתה צריך להלחם. לה אתה צריך לדאוג עליה אתה צריך להגן כמיטב יכולתך.

ש1234

New member
אתה מאוד צודק אבל...

מי שהייתה זוגתי לא מאפשרת לבתי לראות את סבה וסבתה מתי שהם רוצים. היא לא עומדת בסיכום שביננו (שהנו אמנם בע"פ, ועדיין...) וזה עושה לי רע מאוד לראות איך היא מתנהגת כלפי. ברחתי מביתנו כל עוד רוחי בי כי היא העיפה אותי מהבית (פשוט אמרה לי עוף מכאן יותר מפעם אחת, ולכן קמתי ועזבתי). מאז עזיבתי חיי אינם חיים, אני חי בבית הורי ומאוד סובל מכך. יש לי דירה שאמורה להתפנות בסוף החודש הזה אבל זו דירה גדולה (של 5 חדרים) שמיועדת למשפחה כך שנראה לי שאני פשוט צריך להשכירה ולא להכנס אליה. לו הייתי עם מי שהייתה זוגתי ובתי הייתי שוקל להכנס לשם אבל כיום הרי איננו ביחד. אין תקשורת עם מי שהייתה זוגתי וזה מונע ממני לקבל החלטות לגבי המשך חיי. בינתיים לראות את ההזדקנות של הורי מכלה בי כל חלקה טובה, אך כיבוד אב ואם מאוד חשוב כשלעצמו רק חבל שאני מרגיש כל כך לבד. אני מאוד מאמין בקיומו של אלוקים אבל הנה כעת שבת ואני רושם ת'הודעה למרות שזה אמור להיות אסור ורק שאלוהים יסלח לי אנשים עושים חטאים חמורים מאלו אך מה לעשות שאני מאמין באלוהים אך אני גם מאוד עצוב וסובל כעת ויש לי ת'כח והרצון להגיב אז בסה"ג זו הרי בחירה חופשית ושאלוקים יסלח לי אני גם צריך בכללי לדאוג לעצמי ולקדם דברים בחיי... שבת שלום

אני מעריך....

שהיא מכינה תביעת מזונות. תתכונן. זה יבוא עוד מעט. תנסה להגיע איתה להסכם כתוב על גובה מזונות והסדרי ראיה לפני תביעת מזונות.

ש1234

New member
מבין על מה אתה מדבר, אבל לדעתי-

גם אם תהיה תביעת מזונות מה היא כבר תוכל להשיג בה? אני עו"ד והיא זו שלא מתנהגת כמו שצריך בעניין הזה. אין לי עודף כסף ואם ארצה לא אתן לה גרוש, להיפך אני רוצה לתת לה כסף והיא כיום לא רוצה כי היא יודעת שהכסף זה לא לעניין. אם אתה שואל אותי אני אבא יותר טוב ממנה (אבי אומר שהבעייה שלי שאני אבא מסור מדי) ואם כבר הנכון היה שהילדה תחיה איתי אך מי שהייתה זוגתי לא מוכנה לכך. לא רואה כיום שום עדיפות של אישה על פני גבר בגידול ילדה, במיוחד היות ובתי לא יונקת כיום ואני שמח לחתלה ועושה זאת יותר טוב ממנה אפילו. מלחמת המינים שם הפורום הזה אז אחי- מלחמת הגברים צריכה להתחיל הרי בתנ"ך כתוב אל אישך תשוקתך והוא ימשול בך. הן רוצות לשלוט בנו שנעשה מה שהן רוצות מצפצפות עלינו עושות טובה כשהן שוכבות איתנו (לא כולן דווקא בת הזוג שלי נראה לי נהנתה אבל אולי זייפה? (לא נראה לי
) ואח"כ כשנולדת הילדה כבמקרה שלי היא לקחה לי את הילדה והשאירה אותי סליחה על הביטוי עם הזין בחוץ אשכרה גניבת זרע. לא היינו נשואים ואם היא תרצה נלך לבתי משפט ונתקרבש למרות שזה לא הקטע שלי כל מה שאני רוצה זה שלום בית. היא טוענת שהיא מאמינה באלוהים ואני גם כן מאמין בו, וילדים צריכים לגדול עם הוריהם, ורצוי עם שניהם כשהם רוצים זאת ומסתדרים בינהם. כיום איני מסתדר עם זוגתי היא הפכה להיות אישה שטן זו בעייה של נשים במאה ה- 21 לדעתי ולא פלא שיש לי חבר שלא רוצה להתקרב לישראליות ושאחי נשוי ליפנית, הנשים במדינת ישראל צריכות להשתנות מהפכת הגברים צריכה להתחיל כאן. הכל מתחיל מזה שאני מאמין שיש אלוהים, ומבחינתי זוגתי לשעבר אשכרה גנבה לי ת'זרע כי הייתה צריכה לחשוב היטב לפני שנוצרה הילדה אם היא רוצה שנהיה ביחד ואם לא, לא חייבים. יצאה ילדה מדהימה ברמות שלא תבין לא נכון באה זוגתי לשעבר שתחיה שמה עלי קצוץ מאושרת עם הילדה זרקה אותי לכלבים. לא מאמין שיש לה מישהו פשוט חושבת שהיא עדיפה על פני אחרי שכל השנים תמכתי בה עזרתי לה בהכל ופתאום לקראת לידת בתנו קלטתי שהיא לא בסדר וברחתי ממנה כל עוד רוחי בי, ובצדק. הקטע שחשבתי שאני לא בסדר כי עזבתי אותה כשהיא בהריון, אבל יום אחרי זה רציתי לחזור והיא לא איפשרה לי ומאז היא עושה לי ת'מוות מתייחסת אלי כאילו אני זבל עזבתי אותה גם כי הרגשתי שהיא אינה מכבדת אותי. נכון שלא לעניין לעזוב אישה בהריון אבל כשאתה מרגיש שמתנהגים אליך כמו זבל אחרי שהייתה לנו זוגיות מדהימה כעשור, לא פלא שהרגשתי שאני לא מסוגל יותר ועזבתי. אח"כ באתי לבית הורי (כל אותה תקופה התחלתי להאמין באלוקים) ונדלק האור בחדר הטלוויזיה של אבי כשהוצאתי את התפילין, כשמבחינתי זה אשכרה הוכחה לקיומו של אלוקים. אנשים טוענים שיש להם אלוקים אבל אין להם למעשה, היהדות היא לדעתי ללא ספק האמת רק צריך לעשות לה אדפטציה למאה ה- 21 אבל נשים כיום שוות לגברים שזה בסדר ויחד עם זאת עדיין חשוב שתדענה את מקומן, אחרת מה שקרה לי יקרה לכולם. מי שהייתה זוגתי מתייחסת אלי בצורה מחפירה ועדיין אני רוצה לשובאלהומחפש את הדרך במיוחד למען הילדה אבל אם אין ברירה נכנס למשפטים שזה דבר דפוק שאין כדוגמתו בעיני, אבל מה לעשות... האישה צריכה להתנהג בצורה ראויה כלפי בעלה כשהיא לא רצתה להתחתן הייתי צריך להבין כיום גם אני לא רוצה להתחתן אהבתי אותה בצורה עיוורת והיא רצחה לי את הנשמה ואני מתבלט מה לעשות... אני רואה את בתי פעמיים בשבוע והיא אושר גדול אבל אני רוצה לראותה יותר וגם להורי מגיע לראותה לפי החוק וזוגתי לשעבר מציבה תנאים עושה לנו ת'מוות ואין לי כוח להכנס איתה למשפטים אבל אם לא תהיה ברירה, לא תהיה ברירה. תמיד יש ת'סיכון להפסיד אבל איני חושש מכך אני דווקא חושש מלהרוויח
שמהפכת המינים של הגברים תחל בלי המשפט שלי ובלי הקייס האישי שלי אני בכל מקרה אשמח לעזור לקדם ת'נושא
. שבת שלום וכל טוב...

אם אתה עורך דין....

אז אתה עורך דין גרוע. אין קשר להיותה שטן. היא תקבל כסף ואתה תהיה חייב לשלם ולא בגלל שהיא בתך ואתה חייב להשתתף בגידולה. תתפלל חזק. בחיים לא ראיתי תרכיז של שטויות כמו שכתבת זה עתה. מתנצל.

ש1234

New member
הסנדלר הולך יחף אבל בעיקר-

לא רואה בעייה בלשלם אני פשוט רוצה שנגדל את בתנו ביחד ולא לחוד ואני רוצה עוד ילדים ממנה כי יצאה לנו ילדה מדהימה. אני מאוד כועס עליה כי היא מתנהגת אלי ככלבה (שסו מחמאה עבורה) אבל מה לעשות שיש לנו ילדה משותפת וככל שזה תוי בי אני רוצה שנגדלה יחד. משפחה בעיני זה הדבר ההכי יפה בעולם, מצטער על השמרנות אך זו דעתי. ללט

stringer

New member
זה מזכיר קצת את מקרי גניבת הזרע

שסיפרו עליהם בשומר מסך עם אמנון לוי לא מזמן... בכל המקרים היה מדובר על איזה רומן קצר שהסתיים ביחסי מין ללא אמצעי מניעה (או אפילו קונדום שהבחורה רוקנה אותו לתוך נרתיקה) ואחרי כמה זמן הגבר צריך לשלם לה מזונות לאמרות שהבטיחה לו שהיא על גלולות למניעת הריון. כמה זמן הייתם במערכת יחסים עד שהחלטתם להביא את הילדה ? רשמת שהייתה לכם מערכת יחסים בערך כעשור אז אני מניח שהייתם לפחות 5 שנים ביחד עד שהבאתם את הילדה. מה לדעתך גרם לה להפוך את עורה ולהתחיל להתנהג מגעיל כל כך (עוד לפני שהחלטת לברוח ממנה ) ? האם היא אי פעם אמרה לך מיוזמתה שהיא אוהבת אותך או אפילו עשתה איזו מחווה להראות לך את זה ? עורכי דין הרי מדברים בהוכחות ובראיות שתומכות בדבריהם. עושה רושם שהיית קצת כמו משרת בשבילה וזה אמנם יפה אך נשים פשוט לא אוהבות את זה. אם למשל מישהי לא ממש אוהבת את הגבר שלה אבל הוא משרת אותה ודואג לה כל הזמן , היא חושבת שהוא מנסה לגרום לה להעריך ולאהוב אותו וזה די נואש... קשה לי להאמין שדברים כאלה יכולים לבוא בלי שידלקו נורות אדומות בדרך...

ש1234

New member
היינו 10 שנים יחד בהתחלה חברים ואח"כ בני זוג.

למעשה הייתי תלותי והיא זו שדאגה לי וטיפלה בי כל הזמן כי לא עבדתי והייתי במצבים נפשיים קשים ובדכאונות. בתקופת ההריון מי שהייתה זוגתי פרחה, ההריון עבר חלק עד שהיא הגיעה לחודש השמיני והתחלתי לראות שלמעשה מי שהייתה זוגתי שמה עלי זיין ואיני קיים עוד עבורה והרגשתי שהיא רוצה להפטר ממני... התחלתי לאמר לה שאני מאמין שיש אלוקים וכו'... ורציתי גם לשמור שבת והיא התחרפנה מהקטע ומצאה את כל הדברים שרעים בי כדי להיפטר ממני. עזבתי את הבית בתקופת ההריון אך יום למחרת רציתי לשוב אליו והיא לא הסכימה לכך. מאז המצב גורם לי בבריאות אני ממש חוששת לבעייה נוירולוגית אני חושש לפגיעה בעצבים בשל כך!!!

lllMangalll

New member
היא לא עזבה אותך כי היא אישה שטן, היא עזבה

אותך כי אתה מטורלל.

למעלה