להעמיד את ביבי לדין על רצח עם בתקופת קורונה.

jackie111

Well-known member
יש להאשימו ברצח עקב אי סגירת בתי הספר
החרדים. נתנו להם לערוך חתונות המוניות.

מספר המתים מהמחלה בעדה החרדית הוא
פי 10 מספר המתים אצל האחרים.

בכל השנה האחרונה הגיעו אלפי מטוסים דרך שדה
תעופה לוד. אף אחד לא נבדק. אף אחד לא עוכב.

כדי לא להעליב את ידידנו החדשים באמירויות דאגנו
לשלוח לשם צעירים בריאים והחזרנו צעירים דביקים.

marabo

Well-known member

הפוך גוטה, תוקירו לו תודה שסידר לכם חיסונים לפני כל העולם

איציק5111

Well-known member
הוא צודק ב100 אחוזים אבל אתם עם דפוק.

אבל יחד עם ביבי צריך להעמיד את כל חברי הכנסת וראשי הרשויות המקומיות על רצח.

מלבד החרדים מר"צ והערבים כל חברי הכנסת צריכים לעמוד לדין על רצח,הם רקדו על הדם שלנו בזמן מגיפה.

היחידים שלא חיפשו לעשות רע הם החרדים מרצ והערבים.

לכן ביבי סער בנט שאשא ביטון שקד ושאר החלאות צריכים לעמוד לדין

איציק5111

Well-known member
סוף סוף מישהו פה קיבל שכל ואתה מבלבל את המוח?

אם אתה מחפש בני אדם אז זה אצלכם החרדים בשמאל במרצ ואצל הערבים.

שאר הכנסת הם חבורת פופוליסטים מלוכלכת שאחראית למוות מיותר

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
יופי נחמה. קודם הוא קידם את התפשטות המגפה וכעת הוא הביא חיסונים. קודם הוא הבעיר שרפה, ואחרי כן הביא את הסופרטנקר.

Harrington

Well-known member
מנהל

להעמיד את ביבי לדין על רצח עם בתקופת קורונה​

אני לא משפטן דגול, אבל בכל זאת נדמה לי ששמעתי פעם שבשביל להעמיד מישהו לדין על רצח עם, צריך קודם כל להירצח עם (וזה עוד לפני הוכחת הקשר בין האיש למעשה כמובן).

עכשיו את ביבי אני מכיר. יודע שהוא מכהן כראש ממשלת ישראל. יודע גם שאין שום עם בסביבה שלנו שביבי אחראי עליו, שנרצח לאחרונה.

אז אהה... יש משהו בסיפור הזה זולת צורך נפשי לצאת בכותרת מפוצצת רל"בית (שגרתית)?

איציק5111

Well-known member
אני לא משפטן דגול, אבל בכל זאת נדמה לי ששמעתי פעם שבשביל להעמיד מישהו לדין על רצח עם, צריך קודם כל להירצח עם (וזה עוד לפני הוכחת הקשר בין האיש למעשה כמובן).

עכשיו את ביבי אני מכיר. יודע שהוא מכהן כראש ממשלת ישראל. יודע גם שאין שום עם בסביבה שלנו שביבי אחראי עליו, שנרצח לאחרונה.

אז אהה... יש משהו בסיפור הזה זולת צורך נפשי לצאת בכותרת מפוצצת רל"בית (שגרתית)?
הזילזול שלך מתגרה ומקומם. הם אחראים לרצח בהחלטות שלהם.

Harrington

Well-known member
מנהל
הזילזול שלך מתגרה ומקומם. הם אחראים לרצח בהחלטות שלהם.
א. לא מצאתי שום זלזול בדברי. ההיפך הוא הנכון. מאחר ואני מתייחס לשרשורים כאלה ופותחיהם ברצינות תהומית, אני קורא כל מונח בהם הם משתמשים בשקיקה וכאילו נשמע מפי בת קול משמייא. על כן אך הגיוני ומתבקש שכאשר מאן דהוא טוען לרצח עם (מה לעשות, זה המונח שמופיע שם, טענות נא להפנות לכותב שם במקום אלי), אחפש היכן בוצע, אפס, רצח עם.

ב. מאחר ולא זלזלתי, ממילא לא ברור לי מה מתגרה ומקומם. מבטיח לך שאני לא הייתי (ועודני לא) לא מגורה ולא מקומם כשכתבתי את תגובתי. אם אתה מגורה או מקומם, זה עליך ועליך בלבד.

ג. אני לא יודע מי זה "הם" ועל איזה רצח ה"הם" האלה אשמים בהחלטות שלהם. אז הבנתי שעברנו מ"רצח עם" ל"רצח" 'רגיל', אבל עדיין, אני די משוכנע שאילו ראש ממשלת ישראל מר בנימין לבית נתניהו אכן יצא מתישהו בחודשים האחרונים (או שמא מדובר במשהו ישן יותר? לא מצוין) עם סכין בין השיניים ובחשכת ליל רצח עובר אורח מסכן בסמטה חשוכה, שהייתי שומע על כך. מאחר ואין בידי מידע כזה מחד ומאחר וגם פותח השרשור שדיבר על "רצח עם" וגם אתה שדיברת על "רצח" (אם כי הרחבת את היריעה מביבי בלבד של פותח השרשור ל"הם" ערטילאי כלשהו, כך שקשה לדעת אם ביבי הוא עדיין חלק מהעניין) מאידך ובנוסף בהתחשב בכך שבהחלט יתכן שפספסתי תוכנית אקטואליה כלשהי, אך טבעי והגיוני ויש שיאמרו אף מתבקש, שאבקש לברר את הדבר (קרי את כוונת הוד מעלתכם) לעומק.

איציק5111

Well-known member
א. לא מצאתי שום זלזול בדברי. ההיפך הוא הנכון. מאחר ואני מתייחס לשרשורים כאלה ופותחיהם ברצינות תהומית, אני קורא כל מונח בהם הם משתמשים בשקיקה וכאילו נשמע מפי בת קול משמייא. על כן אך הגיוני ומתבקש שכאשר מאן דהוא טוען לרצח עם (מה לעשות, זה המונח שמופיע שם, טענות נא להפנות לכותב שם במקום אלי), אחפש היכן בוצע, אפס, רצח עם.

ב. מאחר ולא זלזלתי, ממילא לא ברור לי מה מתגרה ומקומם. מבטיח לך שאני לא הייתי (ועודני לא) לא מגורה ולא מקומם כשכתבתי את תגובתי. אם אתה מגורה או מקומם, זה עליך ועליך בלבד.

ג. אני לא יודע מי זה "הם" ועל איזה רצח ה"הם" האלה אשמים בהחלטות שלהם. אז הבנתי שעברנו מ"רצח עם" ל"רצח" 'רגיל', אבל עדיין, אני די משוכנע שאילו ראש ממשלת ישראל מר בנימין לבית נתניהו אכן יצא מתישהו בחודשים האחרונים (או שמא מדובר במשהו ישן יותר? לא מצוין) עם סכין בין השיניים ובחשכת ליל רצח עובר אורח מסכן בסמטה חשוכה, שהייתי שומע על כך. מאחר ואין בידי מידע כזה מחד ומאחר וגם פותח השרשור שדיבר על "רצח עם" וגם אתה שדיברת על "רצח" (אם כי הרחבת את היריעה מביבי בלבד של פותח השרשור ל"הם" ערטילאי כלשהו, כך שקשה לדעת אם ביבי הוא עדיין חלק מהעניין) מאידך ובנוסף בהתחשב בכך שבהחלט יתכן שפספסתי תוכנית אקטואליה כלשהי, אך טבעי והגיוני ויש שיאמרו אף מתבקש, שאבקש לברר את הדבר (קרי את כוונת הוד מעלתכם) לעומק.
הם זה כל חברי הכנסת מלבד חברי הכנסת של מרצ החרדים והערבים ועמיר פרץ.

ההחלטות שלהם גרמו למוות מיותר, חלקם מטימטום וחלקם מפופוליזם

Harrington

Well-known member
מנהל
הם זה כל חברי הכנסת מלבד חברי הכנסת של מרצ החרדים והערבים ועמיר פרץ.
אה אוקיי. בקיצור פתחת נושא חדש לחלוטין שאין לו שום קשר לכוונת השרשור המקורי. מה לעשות, פותח השרשור דיבר על ביבי דווקא ועל רצח עם דווקא. אתה לעומתו מדבר על שלל ח"כים משלל זרמים ועל רצח באופן כללי. נושא אחר, עניין אחר, פתטי ומגוחך באותה מידה אמנם, אבל זה הדבר היחיד שיש להם במשותף.
ההחלטות שלהם גרמו למוות מיותר, חלקם מטימטום וחלקם מפופוליזם
גם אם זה היה נכון וכלל לא בטוח שזה המצב, הייתי מציע שתבדוק את משמעות המילה רצח. רמז: היא לא רלוונטית לטענתך.

איציק5111

Well-known member
אה אוקיי. בקיצור פתחת נושא חדש לחלוטין שאין לו שום קשר לכוונת השרשור המקורי. מה לעשות, פותח השרשור דיבר על ביבי דווקא ועל רצח עם דווקא. אתה לעומתו מדבר על שלל ח"כים משלל זרמים ועל רצח באופן כללי. נושא אחר, עניין אחר, פתטי ומגוחך באותה מידה אמנם, אבל זה הדבר היחיד שיש להם במשותף.

גם אם זה היה נכון וכלל לא בטוח שזה המצב, הייתי מציע שתבדוק את משמעות המילה רצח. רמז: היא לא רלוונטית לטענתך.
אני כבר בהתחלה הוספתי לביבי את חברי הכנסת וראשי הרשויות המקומיות.

ושוב חוץ מהחרדים מרצ ועמיר פרץ והערבים.

ההחלטות שלהם גורמים לאנשים למות ביסורים ובמחלות ככה שהרצח שלהם יותר אכזרי

dory30

Well-known member

כתבתי שנתניהו רוצח ועבריין הרבה לפני הקורונה, טוב שעכשיו מישהו מקשיב לי.

Katomishh

Well-known member

תכלס,
רצוי גם למנות את שאשא ביטון לשופטת ואת דוקטור יורם לס לתליין.

Katomishh

Well-known member
הציבור מטומטם בסקרים נראה שיצביעו כרגיל לכל המפלגות שאחראיות לרצח כולל בנט וסער
מה בדיוק הבעיה? במדינה מתוקנת כמו שלנו כל מה שאתה צריך לעשות
זה להגיש עתירה לבג"ץ בטענה שצריך לפסול את הציבור בשל היותו מטומטם באופן בלתי סביר.

evglev1

Well-known member
מנהל
מה בדיוק הבעיה? במדינה מתוקנת כמו שלנו כל מה שאתה צריך לעשות
זה להגיש עתירה לבג"ץ בטענה שצריך לפסול את הציבור בשל היותו מטומטם באופן בלתי סביר.
אז מה שהיה צריך לעשות ב-1992, המצב היה נפלא והעם בחר בשינוי.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

הוא עדיין לא רוצח, גם אם הרג בגין רשלנות פושעת. ראוי שתוריד ממנו את האחריות לרצח.

איציק5111

Well-known member
הוא עדיין לא רוצח, גם אם הרג בגין רשלנות פושעת. ראוי שתוריד ממנו את האחריות לרצח.
להיפך אני רואה את זה ביותר חומרה.
עדיף שירצחו אדם בירי מאשר מהחלטות בזויות של פוליטיקאים שגורמים לאנשים למות במחלות ועינויים

למעלה