להתאהב מחדש..

להתאהב מחדש..

את המסר הבא קיבלתי הערב מפ. היא ביקשה שאציג את השאלה בשמה והנה היא לפניכם:
אני נמצאת לאחר נישואין כושלים. בעלי היה הגבר הראשון עימו קיימתי יחסי מין. אני באה מבית בעל דיעות מאוד מיושנות ובהיותי "ילדה ממושמעת" ספגתי וללא שאלות מיותרות הפכתי להיות שמרנית בדעותיי לגבי מין בכלל.(אין דבר כזה מין ללא אהבה!) כיום אני נמצאת במין מערכת יחסים חדשה (לאחר כשנה מאז הגירושין)מצאתי עצמי מקיימת יחסיי מין עם גבר למין הפגישה הראשונה -דבר הנוגד את עקרונותיי. גיליתי עולם מופלא. עולם חדש של אהבה. בעיניי עשיית מין היא עשיית אהבה. לנסות לקצר סיפור ארוך: אני כרגע נמצאת עם אותו בחור-מתנים אהבים בטירוף חושים מופלא-אבל אין ביכולתי עדיין להתאהב!! אני מוצאת עצמי מחפשת ותרה אחרי השלילי שבאופיו בכדי שלא אתאהב במהרה ואפגע שוב! המין חדש ומסעיר בעבורי-ועושה לי רק טוב! השאלה שלי היא: היכולה להתקיים מערכת שכזאת לאורך זמן? האם יכולה להבנות מערכת יחסים בכלל שהתבססה קודם על מין ואחר כך על זוגיות? או שהדבר נועד לכשלון מראש? מתנצלת על בליל הרגש-מקווה שתוכלי לסייע לי-אני מאוד מוטרדת! בתודה מראש פ.
מחכה לתגובותיכם.

תבור.

New member
לבעלת הרגשות

מין ללא אהבה אהבה ללא מין תנו לי שקל על כל מאמר בנושא ואהיה מיליונר ובדולרים . קשה לנבא אם המערכת שהחלה במין תצליח או לא . לפי הרקע כנראה שבשלב ראשון מילאת את החסך במין וכשחסך זה מתמלא מתחילות מחשבות . ישנם הרבה גורמים כמו הסטטוס של הגבר (נשוי/פנוי) מה הוא מחפש בקשר מטיבה מערכת יחסים מעורבים בה שנים לפחות (לפעמים יותר והם בני הזוג החוקיים). כדאי בשלב מסוים לנסות לבדוק את המערכת ועם כל הקושי להחליט אם ממשיכים בה . מותר גם להחליט לא להחליט כרגע . בהצלחה

Michelle1

New member
מדריך נבוכים

פ. היקרה מסתבר שהלב שלך מבין יותר טוב את סדר הענינים מאשר ראשך, וטוב שכך. את בפתח תקופת חניכה מופלאה, בה עליך ללמוד את החיים מחדש לאחר יציאה ממערכת ראשונה וכפי שאת מתארת אותה- גם ממנזר. אחד אחד. קודם תני לעצמך לחוות דברים. גם גופך ונשיותך שהו איתך באותו מנזר של איסורים, גם הם צריכים להתפרק ולהחשף מחדש לעולם התחושות. לאהבה, עוד יש זמן. בשביל לבנות מחדש, צריך לדעת לפרק את הישן - זה בדיוק מה שאת צריכה לעשות, וזה בדיוק מה שאת עושה. תבראי את עצמך מחדש, תשתחררי, תאהבי את עצמך קודם כל ואז, עם הדמות המחודשת והמשופרת שלך, תוכלי גם לאהוב. רק הצלחה

חיכיתי לתשובתם של אחרים, פ.

היתה לי בעיה למצוא תשובה חכמה לשאלה הזו.. אני חושבת שמישל ענתה גם בשבילי. קשה לי לתאר את מצבך משום שסיפור חיי כל כך שונה.. אני מסכימה עם הדעה שאת צריכה "לנקות את המערכת" ע"י מילוי חסכים ומיצוי, עד כמה שאפשר, של החופש שיש לך עכשיו. אל תרגישי אשמה בגלל שבירת עקרונות למינהם. אני מרגישה מדבריך שגם את לא שלמה עם מרביתם ומודעת לעובדה שערכם דעך עם השנים.. אני לא יודעת בת כמה את, אם יש לך ילדים - וזה די חשוב לנושא.. אם את צעירה, פשוט תהני מהחיים ואל תמהרי להיכנס למערכת יחסים אמוציונלית כמו שהורגלת אליה. "עבדת" על פי חוקים מסויימים עליהם התחנכת וזה לא הצליח. למה לא לנסות דרכים אחרות? שנה אחרי, לטעמי האישי, זה לא מספיק זמן לטעום את החיים. היה לך ניסיון כושל אחד ואת חסרת ניסיון כמעט לחלוטין במערכות יחסים אחרות. התנסי. אל תמהרי.. בהצלחה מכל ה
ממני.

למעלה