להתגרש כמה זה עולה ?????למנהלת הפור

מצב
הנושא נעול.

ifrah

New member

שלום למנהלת הפורום מזה כשבוע ימים שנתי תרודה אני עומד להתגרש אני בן 40 ובת זוגתי בת 24 בלבד זה לא עובד והחלטתי לסיים את הקשר יש לנו ילדה מתוקה בת שנה מה שמסבך מאוד את הפרידה בכל אופן אני זקוק ליעוץ הן במעמדי כהורה כלומר עד כמה אוכל להתראות עם הילדה הייתי בשמחה מגדל אותה אצלי אני מבין שהחוק אינו מתיר זאת ועובדה נוספת נשאתי עם מישהיא ללא כל אמצעים למעשה כל רכושנו הוא רכושי הפרטי בלבד עד כמה אני עומד להפסיד מכך אם בכלל הבית הרכב כל ההון האישי הוא שלי בלבד בת זוגתי סטודנתי אני למעשה ממנתי את כל הוצאותיה אשמח לתגובה הכוונה או כל יעוץ אחר תודה שאת והפורום קיימים sam

להתגרש...

שלום למנהלת הפורום מזה כשבוע ימים שנתי תרודה אני עומד להתגרש אני בן 40 ובת זוגתי בת 24 בלבד זה לא עובד והחלטתי לסיים את הקשר יש לנו ילדה מתוקה בת שנה מה שמסבך מאוד את הפרידה בכל אופן אני זקוק ליעוץ הן במעמדי כהורה כלומר עד כמה אוכל להתראות עם הילדה הייתי בשמחה מגדל אותה אצלי אני מבין שהחוק אינו מתיר זאת ועובדה נוספת נשאתי עם מישהיא ללא כל אמצעים למעשה כל רכושנו הוא רכושי הפרטי בלבד עד כמה אני עומד להפסיד מכך אם בכלל הבית הרכב כל ההון האישי הוא שלי בלבד בת זוגתי סטודנתי אני למעשה ממנתי את כל הוצאותיה אשמח לתגובה הכוונה או כל יעוץ אחר תודה שאת והפורום קיימים sam
להתגרש...
1. לגבי הילדה - על פי החוק מקום מגורי הילדה לאחר הגירושין נקבע על פי טובתה בלבד. אין "חוק" שאוסר על כך שהילדה תגדל אצלך, אלא קיימת חזקה שילדים עד גיל 6 גדלים אצל האם, אלא אם מוכיחים שטובתם לגדול אצל האב. בפועל - בית המשפט ממנה פקידת סעד שתערוך תסקיר ותמליץ על מקום משמורת הילדה. אם מסרבים לקבל את המלצות התסקיר, בית המשפט שולח במקרים מסויימים לבדיקת "מסוגלות הורית", באמצעותה בודקים למי מכם יש מסוגלות הורית טובה יותר. 2. לגבי הרכוש - רכוש שנרכש במהלך נישואין מתחלק שווה בשווה בין שני הצדדים. אם רכושך נצבר טרם נישואיך, סביר להניח שלא תצטרך לחלקו עם בת זוגך, אך יש לבחון כל מקרה באופן ספיציפי על פי נסיבותיו. 3. אם הילדה תשאר אצל אשתך אתה תשלם עבורה מזונות בסכום כלשהו, שתלוי בצרכי ילדה, בהכנסתך ובהכנת האם. 4. אם אשתך אינה עובדת - יתכן שעד לגירושין יהיה עליך לשלם מזונות אשה. מומלץ שתפנה לייעוץ אישי ופרטני. בהצלחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה