להתפלל לשלום יסמין פיינגולד - בכל השפות ....

להתפלל לשלום יסמין פיינגולד - בכל השפות ....

צעיר יקר - אני מבקשת ממך להתפלל לשלום יסמין שטבעה בירקון ומאושפזת באיכילוב - אלופת חתירה. בנוסף לתפילתך האישית -- את הנוסח אני כבר מעתיקה כאן - אבקש ממך להפיץ את הבקשה שלי בארצך בפורומים של צעירים - מכל הדתות ובכל מקום. ===== אדוני שפתי תפתח ופי יגיד תהילתך . ברוך אתה אדוני אלוהינו ואלוהי אבותינו אלוהי אברהם אלוהי יצחק ואלוהי יעקב. האל הגדול הגיבור והנורא אל עליון גומל חסדים טובים קונה הכל וזוכר חסדי אבות ומביא גואל לבני בניהם למען שמו... באהבה. זכרנו לחיים מלך חפץ בחיים כתבנו בספר חיים למענך אלוהים חיים. מלך עוזר ונושיע ומגן. ברוך אתה אדון הכל מגן אברהם. אתה גיבור לעולם אדוני מחיה מתים אתה רב להושיע.מוריד הטל. מכלכל חיים בחסד מחיה מתים ברחמים רבים סומך נופלים ורופא חולים ומתיר אסורים ומקיים אמונתו לישני עפר. מי כמוך בעל גבורות ומי דומה לך מלך ממית ומחיה ומצמיח ישועה. ונאמן אתה להחיות מתים ברוך אתה אדוני מחיה המתים. אתה קדוש ושמך קדוש וקדושים בכל יום יהללוך סלה. ברוך אתה אדוני האל הקדוש.

השם פיינגולד = בפורטוגזית orofino ..........

אני לא יודעת אם מדובר בפרשת "נסיון לרצח" בשלב זה - או טביעה עצמונית ... בכל אופן .... שם המשפחה של יסמין - כאשר מתורגם לפורטוגזית הוא "oro fino" .

למעלה