לוח אמיתי ? משפר את רמת המשחק?

bluexx

New member
לוח אמיתי ? משפר את רמת המשחק?

טוב אני רואה שיש משהו שדי חוזר על עצמו שחקנים לא חזקים שרוצים לוח כי הם משוכנעים שבמשחק עם חברים או משפחה הם ישתפרו הרבה יותר ממשחק באינטרנט הטיעונים שלי נגד הלוח פשוטים: 1. חיסרון ביריבים בכל רמה, באינטרנט יש יריבים בכל רמה אפשרית, איפה תמצאו כאלה בשביל הלוח האמיתי 2. עלות- הלוח יקר ואתם בכל מקרה משלמים על האינטרנט אז תעשו שימוש 3. לא משחק שונה - זה אותו משחק, ולשחק נגד עצמכם אפשר גם באינטרנט למעשה אם תשחקו באינטרנט הרבה נגד יריבים חזקים מכם ונגד עצמכם תשתפרו הרבה יותר מהר מעם לוח אמיתי ומשחק נגד חברים 4. זמינות יריבים- קמת ב4 בבוקר ואתה רוצה גו? באינטרנט יש לך יריב ובבית לא אז לכל מי שחושב שאפשר להשתפר בקלות עם לוח אמיתי.. זה ממש לא ככה וכל מי שרוצה את זה בשביל יריבים... גם לא ומשחק עם חברים? אפשרי גם באינטרנט... =\ אז... אני לא מצליח להבין את דרך המחשבה שלכם ^^

imdark

New member
יש משהו במשחק על לוח אמיתי

זה לא שאפשר להשתפר זו ההרגשה זה המתח באוויר והמשחק הפסיכולוגי יש הרגשה שקשה לתער חבר שלי שאין לו את הכוח לנצח אותי באמת ניצח אותי כמה פעמים על לוח בגלל שהוא צעק ודיבר והפריע לי כל הוא חלק מהמשחק אני צריך לשפר את הריכוז שלי כדי לנצח אותו והוא צריך לחזק את אצמו כדי לנצח אותי

bluexx

New member
מזעזע

זה נוראי... זו לא פחות ולא יותר מאוד סיבה לא להשתמש בלוח אמיתי גו הוא משחק של נימוס אם חבר שלך לא מבין את זה שפשוט לא ישחק. אם אתה מחפש מתח, כשתגיע לרמת משחק אמיתית ותראה יריב שקול או חזק ממך אתה תבין שמתח אפשר לקבל גם ככה

imdark

New member
שיחקת פעם גו תוך כדי נסיעה?

או במקום עם אנשים? העובדה הפשוטה היא ששחקן צריך לדעת איך להתרכז ברעש ובאלגן אני שמח שהוא עושה ומצליח להוציא אותי מהריכוז בגלל שזה עוזר לי להתחזק ריכוז הוא חלק עצום בגו ושיחקתי נגד הרבה חזקים ושקולים אבל אף פעם לא הרגשתי את אותו הרגשה של קרב עמוק כאשר מישהו נמצה איתי באותו חדר ואני יכול להרגיש את הנשימות שלו להפחיד אותו לראות את הבאת הפנים שלו אחרי מהלך גאוני שלי זו הרגשה שאי אפשר להשיג באינטרנט

bluexx

New member
זה כמו ש

זה כמו שתגיד שכדי להיות פועל בניין צריך לדעת לעבוד בחול טובעני ממתי אתה בונה בניין בחול טובעני? במשחקי מקצוענים ישנו שקט מוחלט אם אתה כל כך מעוניין ברעש תפעיל טלוויזיה על מקסימום סאונד ותתחיל לשיר גו הוא משחק מחשבה, תתנהג בהתאם באשר לשיפור כי יש לוח אמיתי? אם אתם חושבים שבגלל שלכל דאן יש לוח אתם גם צריכים אז תשיגו לוח כשתהיו דאן, אני מרשה אבל לא תצליחו להשתפר על לוח אמיתי יותר מאשר באינטרנט זו עובדה שאתם לא יכולים לעוות אלא אם יש לכם באופן פיזי קשר עם שחקן דאן אולי ההרגשה והמתח שונים אבל עם מי כבר תשחקו? חבורת 30 קיו? =\ עזבו לחצי מכם ימאס כשהיקארו נו גו ירד משידור אז לפני שאתם מוציאים 400 שקל תחשבו אם אתם אוהבים את המשחק או שזה פשוט כי זה פופולרי כשתגיעו בKGS ל10-20 קיו, תוציאו כסף על לוח אם אתם מאמינים שיש לכם שימוש בו באשר לשחקנים בורחים אל תשחקו עם ישראלים בין 22-23 ו30 קיו ואל תשחקו עם אנשים עם סימן שאלה אף אחד ברמה גבוהה לא בורח ממשחק אתם מוזמנים לצפות במשחקים של אחרים, זה גם ישפר אתכם וגם יראה לכם איך להתנהג כשמתחילים מאחלים בהצלחה ובסוף אומרים תודה, לא בורחים, אם אתה בפיגור גדול מדי פשוט נכנעים, זה מנומס יותר זה הכל =\ חוץ מזה שחקן יכול לברוח גם במציאות או להתבכיין אם ניצחתם אז מה אכפת לכם מה התוכנה כתבה? אתם יודעים שניצחתם וזה מה שחשוב

dannyshadow

New member
לוח אמיתי

לא מסקרן להרגיש לוח ואבנים אמיתיות? ובאמת, עד כמה רחוק אפשר להגיע בלי לגעת בלוח בכלל? אני עדיין מתחיל, אבל מבחינתי כמה שיותר מהר-יותר טוב. אם אתה רוצה לשחק גו ברצינות צריך להיות לך את הלוח בבית

dannyshadow

New member
מה גם

שהרבה יותר קל לי לפתור בעיות בגו על לוח אמיתי, מאשר על הנייר.

imdark

New member
ממש לא נכון

לפתור בעיות על לוח זה בידיוק כמו בראש בכל מצב אחר ואני מכיר שחקן שהוא דאן באינטרנט ואין לו לוח אתה לא חייב את הלוח יש הרבה שחקנים לא רעים שבחיים לא נגעו באבן אמיתית מה שכן יש איזהמשהו במשחק על לוח אבל אתה גם יכול לקחת בריסטול ולהשתמש באבנים של דמקה או צדפות כמו שאשו פעם (אבנים עתיקות היו בדרך כלל אשויות מצדפות עם איזה סימן אליהם הצבאים שחור ולבן הם רק משהו חדש ואותו סיפור לגבי לוח של 19*19 פעם שיחקו עם 17*17)

dannyshadow

New member
דאן באינטרנט

אתה שואף בסופו של דבר לשחק במציאות, לא באינטרנט. לא יודע, נראה לי מוזר להיות מקצוען בלי לגעת באבנים אמיתיות. ואני זז עכשיו לקנות לוח=) ג'ה נה

imdark

New member
לא מקצוען

אהל שחקן חזק כשאני אומר דאן אני מתקוון לדאן חובבן לא מקצוען

magicalgirl

New member
../images/Emo204.gifנאמ~

אולי אתה צודק אבל כאשר אתה משחק באינטרנט רוב האנשים בורחים כשכבר ברור מי עומד לנצח.זה די מבאס. כשיש לך לוח אמיתי מול הפנים נו לא יודעת לדעתי זה יותר נחמד,זה לא אומר שחייבים מיד ללכת לקנות לוח גו.ממש לא. לדעתי בשני הדברים יש גם יתרונות וגם חיסרונות וכל אחד בוחר איך שהוא רוצה לשחק.

יש לי לוח גו

אבל קטן יותר מהרגיל והשחקנים בגודל גרעינים לפיצוח, וכן אומנם יש את המתח הזה באויר במשחק אבל לפעמים הלוח זז או שהיריב צריך ללכת לשירותים ולכן באמת עדיף לשחק מאינטרנט. מצד שני במשחק אמיתי היריב לא יכול פשוט לצאת מהמשחק וזהו באינטרנט אם מישהו רואה שהוא מפסיד בדרך כלל הוא יוצא ואז אתה לא נחשב מנצח ולכן עדיף גם הלוח האמיתי.

dannyshadow

New member
אם אתה מתכוון ללוח 9*9

אי אפשר שחק איתו בכלל, כי כמעט ואי אפשר לצבור שם טרטוריה. 13*13 זה כבר יותר טוב למרות שלדעתי גם הוא די קטן ; אתה יכול להשתלט על האמצע די במהירת וזה לא מצב נורמלי לדעתי. בקיצור, אם כבר, 19*19. באינטרנט זה גם טוב כי כמעט תמיד יש לך נגד מי לשחק. לשחק נגד עצמך זה מבאס, מצד אחד, מצד שני אתה חושב בשביל שני הצדדים, ואין לי מושג אם אתה משתפר במשחק כזה.

imdark

New member
אתה בהחלט משפר

את הקריאה שלך ובאשר למשחק על 9*9 אני נהנה לשחק על 9*9 אבל אין שם מקום לפתיחה של ממש (קפיצה של קיימה תופס את כל הצד ועם האויב עושה שימארי הוא יעבד כמות עצומה של שטח ולכן אליו להתקיף או להפעיל פיסר בשימארי שבר שיכול להחשק גם בהתקפה בקלות) אני טאנגאן בדרך כלל למהלך פתיחה בשחור ומזה אין הרבה מה לשחק

bluexx

New member
לוח צעצוע

9X9 הוא לוח למתחילים אז תצא מהעניין כבר ויש בו הרבה מאוד אפשרויות גם אם השתלטת על הטנגן תשחק עם בוטים של 14 קיו בלוח 9 על 9 ותבין מה זה מהפך גם ב9 על 9 יש טריטוריה, היא לא גדולה אבל היא קיימת

imdark

New member
לא אמרתי שאין

אמרתי שאין פתיחה שיחקתי מול מחשבים ברמות מאוד גדולות על 9*9 ומשחקים שם הם מאוד מיניטורים היו לי משחקים מאוד עמוקים על 9*9שבהם חישבתי כל מהלך את הארך וחולשות שלו אד קצה יכולת הקריאה שלי אבל זה היה נגד אדם אמיתי מחשב לא מסוגל לשחק ככה

LeCagot

New member
לדעת יש הבדל בין משחק באינטרנט

למשחק על לוח אמיתי. במשחק על לוח האוירה שונה. זו התמודדות בלתי-אמצעית בין 2 אנשים. הכל נראה ומרגיש שונה. הזמינות הרבה של שחקנים באינטרנט מאפשרת להשתפר ולשחק בכל שעה, אבל שוב,לדעתי, צריך לנצל כל הזדמנות למשחק על לוח אמיתי.

למעלה