לומדת

כוכב321

New member
לומדת

היי לבנות הפורום במסגרת נסיונותי ללמוד מכן פירושי פריסות חברה פנתה אלי בבקשה שאפרש לה פריסה השאלה ששאלה :מה הפוטנציאל לחידוש קשר עם אקס? 2 גביעים 3 גביעים שבעה מטות עשרה גביעים שישיה גביעים סיכום:אביר המטות לפי קריאה במאמרים נראה כי הפריסה חיובית ועושה רושם כי יש פוטנציאל חיובי לחידוש האם אני בכיוון הנכון? אשמח לעזרה והכוונה מצידכן

צ ל י ל 8

New member
היי ../images/Emo41.gif

את אם רוצה, נוכל לעשות זאת בשלבים. קודם כל ודבר ראשון, מה חסר לנו? רקע כמובן.. האם הם בקשר, מה מהות הקשר וכולי. דבר שני, לא כתבת איזו סוג פריסה עשית. אם עשית פריסת שאלה, יש קלף אחד יותר מדיי. אנא דייקי בשאלתך על מנת שנוכל לעזור לך

כוכב321

New member
היי צליל

היא עשתה פריסת שאלה אוטומטית כרגע הם לא בקשר ישיר ,היה קשר עם אדם אחר שהעביר לו מסר שהבחורה מעונינת בקשר. הקשר היה מאוד רציני עד לפרידה שלהם. תודה יקירתי על היחס ועל הסבלנות

צ ל י ל 8

New member
יהיה צורך בפריסה נוספת

כי מס' הקפים לא מצאים לפריסה הקודמת. ניתן לשאול מה הפוטנציאל לחידוש היחסים הרומנטיים בין X ל-Y בחודש הקרוב 5 קלפים+קלף סיכום נשמח אם תתני את פרשנותך לפריסה על מנת שנוכל לדון בה ולהנחות אותך אם את רוצה ללמוד..

כוכב321

New member
פריסה לפי הנחיתך

פרסנו שוב מה - שבעה גביעים הפוטנציאל- אביר החרבות לחידוש היחסים הרומנטיים -שטן בין X -אביר הגביעים לבין Y בחודש הקרוב- קיסר סיכום: ירח התבלבל לי כי חלק מהקלפים חיובי וחלק שלילי וקשה לי ליחס אתם . בפוטנציאל יצא לי קלף חיובי וגם באקס ובY אבל אני לא מצליחה לחבר ביניהם. אשמח להנחיה

matal girl

New member
נקודת המוצא שלה

היא במצב וירטואלי ממש חוסר ידע. אפשר לדמיין את זה למגששת באפלה. ההמשך מעיד על יצרים מיניים הקימים ביניהם ולוא דווקא רומנטיקה. יש כאן סתירה בין הקלפים כי אביר החרבות מעיד על יכולת ועל רצון. אך קלף הסיכום-ירח משפיע על הפריסה כולה הוא מעיד כי קיימת התבוננות פנימית מתוך מלנכוליות ועצבות ללא אופטימיות יתרה. ע"פ הפריסה הקשר לא יחודש בחודש הקרוב. יתכן שקיימת התלבטות מצידו והוא עדיין לא שלם עם ההחלטה לכאן או לכאן במאה אחוז. ממני, ילדה מטאלית אמיתית.

צ ל י ל 8

New member
אכן, תמי, טעות שלי.. ../images/Emo13.gif

שכחתי פשוט לעשות enter במקום המתאים..

כוכב321

New member
פרסנו שוב

מה -אס המטות הפוטנציאל-שלושה גביעים לחידוש היחסים הרומנטיים-שמש בין X -נער החרבות לבין Y -שלוש חרבות בחודש הקרוב-אס החרבות סיכום-נער הגביעים שאלה ראשונה:האם יש ליחס X לשואלת? שאלה שניה: האם נער החרבות ושלוש חרבות נחשבים לקלפים שליליים? ואם כן איך אני מתייחסת אליהם בפתיחה הכללית האם עלי לראות בפתיחה כפתיחה חיובית או אולי אחרת? תודה על ההענות

צ ל י ל 8

New member
טריקי... ../images/Emo153.gif

באמת פריסה מבלבלת. בדרך כלל נהוד כאשר שואלים שאלה שהשואל יהיה הראשון ולכן נייחס את X לשואלת. מה -אס המטות הפוטנציאל-שלושה גביעים לחידוש היחסים הרומנטיים-שמש בין X -נער החרבות לבין Y -שלוש חרבות בחודש הקרוב-אס החרבות סיכום-נער הגביעים מה שאפשר להבין מפריסה כזו של קלפים חיוביים מאוד ושליליים מאוד זה שיש פוטנציאל עצום בין השניים, אבל אולי לא ממש כרגע. ישפוטנציאל של אהבה, שמחה ובילויים, הקשר הרומנטי מלא בשמחת חיים ואושר, יש רצון לצאת לדרך, להתחיל מעשה, הסיכום הוא מוצלח עם קשר טוב - אבל - החודש הקרוב הוא ממש לא בשבילם. השואלת כרגע נמצאת במצב של בלבול, לא יודעת מה להחליט, לא יודעת מה לעשות. הגבר מצידו נמצא בימים לא טובים שלו, כנראה עבר משבר אישי כלשהו. אני חושבת שעל הזוג לחכות חודש אחד, לתת לזמו לעבור ולנסות שוב מחדש כי יש אופטימיות..

כוכב321

New member
צליל בהמשך לפירוש

היי צליל עולות לי שאלות נוספות בהקשר לפירוש בחודש הקרוב יצא אס חרבות שנחשב לקלף חיובי ומכאן לא ברור לי הפירוש שהחודש הקרוב לא בשבילם הבנתי את השלילי גם לגבי X וגם לגבי Y בנוסף האם עצם העובדה שפרסנו 3 פעמים לגבי אותה שאלה לא מבלבלת את הקלפים ומטרידה אותם? והאם קיימת אפשרות שבכל פעם תצא פריסה אחרת נכון להרגשת השואלת באותו הזמן שהיא פרסה? אשמח לתשובות והמשך ערב נפלא לכולם

צ ל י ל 8

New member
../images/Emo41.gif יקרה,

אני ממש לא מאמינה באמונה שאפשר "להטריד את הקלפים". זה כמו לאמר שאם את קוראת כמה פעמים באיזה ספר מסויים, את מטרידה אותו.
בוודאי שבכל פעם שאת פורסת מחדש, תצא פריסה שונה. מילא לפרוס פעמיים, כי אז יוצאים אותם קלפים פחות או יותר. אבל אם פורסים יותר מזה, פשוט מאבדים את המיקוד ולכן יוצאים קלפים לא רלוונטיים. ברור שבכל פעם תצא פריסה אחרת נכון להרגשת השואלת באותו הזמן שהיא פרסה. הרי זה עיקרה של פריסה. אס החרבות בעקרון הוא קלף חיובי כי הוא מראה על החלטות חדשות. אבל צריך גם להתחשב בשאר הקלפים בפריסה ולא עליו בלבד. הוא מראה במקרה זה על הצורך להגיע להחלטה סופית לכאן או לכאן, על הצורך לחתוך. השניים לא במצב מתאים לזוגיות כרגע, ולכן ייתכן שהחודש הזה יהיה מאכזב בעבורם ואולי דווקא זה מה שיגרום את הפרידה בינהם (אס החרבות). מקווה שהבהרתי את עצמי. ואת מוזמנת להשתתף איתנו בפרשנויות על מנת ללמוד...

כוכב321

New member
תודה

תודה על ההבהרות אני אמשיך להתבונן בפירושים שאתן נותנות כאן ואשמח ללמוד יום נפלא

למעלה