לומי לומי

לומי לומי

העיסוי הכי מדהים שיש .העיסוי עורך לפחות שעה ורבע שהמטופל שוכב עירום ולביישנים אם מגבת קטנה באזור החלציים .החדר חייב להיות חם כ28 29 מעלות .הטיפול נעשה תוך כדי ריקוד של המטפל והנעת הזרועות על המטופל בתועה סיבובית וגם גלית.בדרך כלל יש מוסיקה של תופים ואם יש אנרגיה מדהימה המטפל והמטופל מגיעים לטרנס ויכולים לעזוב את הגוף ולנוע במרכבי הזמן.הטיפול נעשה על כל הגוף .בטיפול אמיתי המטפל הופך את המטופל מהבטן לגב .בסוך טיפול מוציאים את הסדין ומושכים את כל הגוף אם שמן.בטיפול המסורתי המטפל בלי חולצה רק אם חלק תחתון.הטיפול הכי מדהים שיש.מי שחושב על מין מפסיד את החוויה של הטיפול כי כל הזמן הוא יהיה במתח.פשוט תהנו ממשהו שהוא מעבר למה שאתם מכירים.לפרטים אשמח לענות .ומי שרוצה להתייעץ אשמח לעזור.

חן M

New member
ציקו אם אתה מעוניין לספר על לומי

לומי אז בשמחה אבל להבא תשתדל לכתוב זאת בצורת העשרת הידע ולא בתור מודעת פרסום(כך זה נראה בתור רושם ראשוני ויכול להיות שאני טועה). ברגע שתכתוב בצורת העשרת ידע אתה תיתפס כיותר מקצועי ויותר ירצו לפנות אליך דרך הערוצים המתאימים(מערכת מסרים אישית,המאמר של מטפלי הפורום) לשם טיפול או פרטים נוספים.

0 אור 0

New member
אחד העיסויים שעוד לא התנסיתי בהם

ממה שהבנתי , מדובר בעיסוי שעובדים בו הרבה עם האמות - שזו תנועה מאד טובה וכיפית למטופל. לפי מה שאתה מספר אני מבינה שיש שם גם טלטול? האם זה דומה מעט לטלטולים של עוצמת הרכות או טוינא? הקטע של לנוע במרחבי הזמן קצת אזוטרי בשבילי, מניחה שאם התנאים לא מושלמים זה בטח לא יקרה ... ולגבי החויה של הטיפול - מתחבר לשרשור אחר כאן בנושא אתיקה. לדעתי, התפקיד הראשון של המטפל הוא ליצור אווירה מרגיעה ונקיה, כזו שהמטופל יוכל לשכב וליהנות ללא כל חשש מכל מה שיכול לחרוג מהטיפול הטהור.

טוב טוב

חן יקירי לא התכוונתי שזה יראה כמו פירסום פשוט לא חושב שיש הרבה אנשים שחוו סוג כזה של טיפול.ידעתי שהעירום יעשה גלים גם אירווודה נעשה בעירום מלא.חוץ מזה לטיפול צריך להגיע שאתה סומך על המטפל ושכל מה שנעשה נעשה בראש נקי.הפורום מצוין יום אחד אני מקווה שניארגן כמה מטפלים לטובת הכלל ונעשה טיפולים בעלות נמוכה או בהתנדבות.כמו בתי חולים וכו.אם תירצו ייעוץ בקשר לעיסוי רפואי או ליפטי אשמח לענות .

מה יהיה איתך?

הכל נשמע לך אירוטי?
זה לא אירוטי בכלל ... עיסוי הלומי לומי הגיע מהוואי במקורו והוא נעשה עם האמות שלנו. הוא יכול להעשות עם תחתונים ואפילו במכנס קצת, רק שכמו בכל העיסויים (או לפחות ברובם) רצוי להשאר בביגוד הכי מינימאלי שאפשר, כיוון שיש תנועה מתמשכת המתחילה מהרגלים ועולה על לישבנים (כולל הישבנים). דרך אגב לשאלתך, כל עיסוי ניתן להפוך לעיסוי אירוטי. זה תלוי במטפל ובמטופל. יום טוב.

ben zion

New member
למה צריך דוקא אותו?

אדם שמתקשר לספא ומזמין דוקא עיסוי לומי לומי. כ"כ הרבה עיסויים ושיטות טיפול והוא רוצה דוקא לומי לומי. למה?

forestdevil

New member
לא הלומי לומי, ולא הארווידה דומים ל

למה שנראה לך שהם. לומי לומי, זה פשוט עיסוי שמקורו בהוואי, במקור זהו עיסוי שנעשה ע"י החזה של המעסה (אישה). אין מטפלים גברים בהוואי, בטח לא בשיטה הזו. (בארץ כולם אוהבים כרטיס ביקור מפוצץ סגנונות ולכן לומדים שני שיעורי "לומי לומי" בקורסי העיסוי ויאללה, מכניסים גם את זה) אקסטזה? שיהיה... לא שולל, אבל לנוע במרחבי הזמן זה סיפור מאוד אתרי וארטילאי שלא נראה לי היה במקור בהואי... אירוודה, זה ממש לא עיסוי בעירום. אירוודה זו תורה רפואית שלמה שמקורה בהודו, שנלמדת שנים רק כדי להתחיל לעסוק בה. העיסוי, או "נסך השמן" המפורסם שקיים בכל ספא קטנטן שנפתח בארץ זה חלקיק קטנטן מהעיסוי האירוודי שהנו חלק מתורה שלמה. אם לא למדת לפחות שנתיים את תורת האירוודה, אתה לא יודע מה זה אירוודה, ובטח שלא "מטפל אירוודה". יש מעטים שמלמדים אותה בארץ ולכתוב על כרטיס הביקור, בין ייתר סגנונות העיסוי גם את זה כחלק מהיידע שלך זה דיי שקר.

arielbe

New member
מה זה ה לום לום הזה ?

האם יש תעודת הסמכה , מהאירגון שלנו ל לומי לומי? כמו שזה נשמע , זה 2 שיעורים בבית ספר בתחנה מרכזית , ואנשים שלא מבינים הולכים לספא ומבקשים לומי לומי כי אמרו להם שזה נחמד , כמו שמקבל טיפול אירוודה - נו באמת ? מעניין אותי - מי שלמד כאן לומי לומי , צה הקף הלימודים ? התיאוריה ? הסטאז? מה הרמה הנדרשת ? וחוץ מזה - הצילומים שלך מדהימים , והקטע עם "ההודעה שלי מניק אחר" נחמד , אבל די , הבנו. אריאל

arielbe

New member
יצא לי עוקצני קצת

סליחה סליחה סליחה ממש לא התכוונתי פשוט כמו שהוגדר בהתחלה כאילו זה הדבר הגדול הבא , וזה קצת גירד לי במקומות אסורים. החוצה , פנימה , עם בגדים בלי בגדים , המעסה לא לובש כן לובש אני שוב פעם מתנצלאם יצא לי עוקצני . אני גם בטוח שמי שעושה את הלומי לומי , עושה את זה כמו שצריך , ועם כל הלב והנשמה. אריאל

Orrza

New member
לא לא, אתה ממש לא הבנת.

יש לי ניק שאיתו אני מנהל פורום, בטעות כתבתי איתו. הלינק Orrza זה הלינק בו אני כותב דברים מקצועיים בפורומים מתאימים, ממש לא בכוונה, אין לי צורך בליצור בלגן בפורום ומעולם זה לא קרה לי בעבר. שלוש פעמים כתבתי כאן תחת הלינק השני (בטעות) ומכיוון שאני מתכוון להשאר רציתי להיות מזוהה עם הדברים, שוב סליחה. (תודה על המחמאה על הצילומים)

uty76

New member
פירוש השם לומי לומי

הוא "לשטח ולקרצף" וגם "מלפנים ומאחור" העיסוי קשור לקבוצת עיסויי הקצב (Rithmic Massage) ומעניק למטופל הרגשה של זרימה. לכן מצויין למשל פתיחת חסימות בפתולוגיות כמו כאב ראש, נימול באברים לטרליים, בעיות שינה ועוד וגם כמובן להעניק תחושה נעימה למטופל... מקור העיסוי בשבט הקהוני, שזה שבט אינדיאני שחי בהוואי. כמו עיסויים בתרבויות קדומות אחרות, אין לעיסוי הזה כמעט בסיס תאורתי

../images/Emo6.gif פירוש המילה לומי לומי

הלומי לומי זהו מסאג' שהתפתח בהוואי מריקוד שנקרא לומי-לומי. מטרתו לשחרר את מערכת השרירים בתנועות גדולות וקטנות באמצעות אמות ידיים והמפרקים.

למעלה