לורן היל מגיע להופיע בישראל!!!

Chenipeper

New member
את הסמיילי? חח...

- |...מאוהב...|

bmt29

New member
This is to good to be true

אבל זה קורהההההה באמפי פארק ברעננה! פאק זה כל כך טוב!!!
יס יס יס יסאיה!!!! JB

noa08128

New member
עלקקקקקקקק!! מתי אני מזמינה כרטיסים מעכשיו!!!

מה מאיפה המידע!!!

noynoysh

New member
פשוט נשמע חלומייייי

אם זה באמת יצא לפועל זה יהיה פשוט ענק! כלכך מרגש! אוקי קישור לכתבה על העניין מסעיר זה: (אם זה לא עולה זה כי אני לא מנוסה בכל העניין של הקישורים...טוב נו תמיד יש פעם ראשונה =) ) http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3414171,00.html

Ras Or

New member
ייייייששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש

Ras Or

New member
"Now The Joy Of My World Is In Zion"

אחת הזמרות, עם האדישות הייחודית הזאת , הקול , הזרימה god bless lauryn Hill! blesss ראס.

Nechi Nech

New member
שכחתם שמעבר לעובדה שהיא זמרת ענקית

היא גם ראפרית מחוננת.. שיחד עם וויקליף ז'אן ופראז (הצלע השלישית של הפוג'יז, ההוא שאף אחד לא זוכר ת'שם שלו חח) אחראית לאחד מאלבומי הראפ הגדולים בכל הזמנים "The Score". אלבום היפהופ ענק. נקודה. ממליץ לכל מי שעוד לא שמע אותו לרוץ לשמוע אותו. אינטלג'נט טינג.

SaBaGMaN

New member
the thing the thing

the thingggggggg זמרת גדולה בהחלט,והפוג'יז אחד ההרכבים! ליפניי כמה חודשים חבר הראה לי תמונה שלה במצב רע,מקווה שעכשיו יותר טוב..

xXx Shiraz xXx

New member
הכי אני אוהבת את השיר זילאטס או איך שלא

קוראים לזה... דה סקור באמת אחד האלבומים החריפים
ופראז הזה נכחד אי שם בניינטיז, הבנתי שמאז הפוג'יז היה לו עוד אלבום אחד כושל וזהו. פיניטו. טה נהנה נה נההה אנונימוס!

Carcass

New member
היה לו אלבום אחד..

בשם Win Draw Or Lose,שיצא לפני איזה שנתיים וחצי. והוא באמת לא היה משו,חוץ מטיון אחד עם שון פול(שיר 4 אם אני זוכר נכון,משו puff the dancehall או נערף).

advab

New member
אני שמעתי שההופעה תהיה

16 או ב17 ליולי אם אני לא טועה. באמפי בראשון או ברעננה. תאזינו לגלגלצ זה מידע ששמעתי משם. פלוס למי שיש מידע נוסף כמו מחיר בבקשה שיפרסם כאן! תודה

למעלה