לזכרם של ההורגים הערב בפיגוע טרור

rsul

New member
מישהו ראה את יוסי

אתמול בשעה 10.25 בערך ראיתי אותך יוסי בפתח המלון ניסית לחלץ אנשים ולאחר מכן נעלמת לי.בינתיים אני בארץ מחכה לתשובה ממך

mishmish25

New member
../images/Emo16.gif עצוב יהיה זכרם ברוך

ואולי כדאי לפרסם את החיפוש של החבר בהודעה נפרדת שלא תבלע בשרשור... מקווה שהחבר בסדר

rsul

New member
מישמיש 25

תודה רבה על ההתיחסות שלך. אני יכול לבשר לך שמצאתי את המיקום של החבר שלי הוא נימצא כרגע בבית חולים יוספטל באילת אני בערב זז לכוון אילת בחזרה כדי לבקר אותו מצבו בינוני אך יציב הוא התמוטט שעה לאחר הפיגוע כאשר הוא היה פצוע ורץ לעזור לחלץ פצועים.

mishmish25

New member
וואו החלמה מהירה

כל הכבוד לחבר שלך על הקור רוח. ותשמור על עצמך בדרך לשם.

talik

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif יהי זכרם ברוך והחלמה

מהירה לכל הפצועים. ואל תתייחסו לחתימה כרגע.

t i l t u l a

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gifפשוט כואב הלב..

אתמול לא יכולתי להירדם. כ"כ הרבה פעמים ניסו לשכנע אותי לנסוע לשם, וכ"כ הרבה פעמים התרעתי את חבריי מפני פיגועים שיכולים להתרחש בכל מקום- גם שם.. וכ"כ כאב לי אתמול בערב להתקשר לחבריי (שלא נסעו הפעם- תודה לאל) ולהגיד להם - אמרתי לכם! לזכר ההרוגים שסך הכל נסעו להינות מהחג.. ונרצחו בדם קר!

Miss You Nights

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo10.gif../images/Emo7.gif

יהי זכרם ברוך!!
ושלא נדע יותר צער די כבר נמאס לי מהשגרה הזו של פיגועים בכל מקום שאנחנו נמצאים בווו!! ימח שמם של כל שונאי ישראל ושל כל המחבלים!

לא מצאתי את השירשור הזה אז...

אני מדליקה
לזכר ההרוגיםם.. ולפצועים-שירגישו טוב
והחלמה מהירה

למעלה