לחברי הפורום שלום

ה האקר

New member
לחברי הפורום שלום

כמו שחלקכם בוודאי ראיתם, לקחתי בשבוע שעבר חסות על אתר wap שנקרא s4m, כמו שאתם יכולים לקרוא שם אני מציע שירותי האקריות כמעט בכל התחומים הפגיעים ושלא תחשבו שזה לא חוקי או בעייתי, יש הרבה מאד דברים שלא מעוגנים לפחות בנתיים בחוק ואני משתמש לרוב בפרצות אלה, ובנוסף לזאת זאת לא הבעייה שלכם איך אני מגיע לתוצאות, אז אם יש לכם משהו לברר או כל דבר אחר כמו שאתם יכולים לראות שם בקישור שאני יביא לכם, אז פנו אלי דרך שם או כאן, לרוב אני לא פעיל בניק הזה אז מן ההסתברות שאני לא יראה את המסר ביום הישלחו, אבל תשלחו, אני מבטיח לכם ששירות כמו שלי לא תמצאו ביותר זול ואתם מוזמנים לחפש, כמו כן אם יש עוד בעל אתר שמעוניין שאני ייקח עליו חסות בתשלום כמובן מוזמן לשלוח לי מסר.

ה האקר

New member
אני יאמר לך

דבר ראשון זה מאד גמיש, לא דבר מוגדר, זאת אומרת אתה מבקש- אני מנסה, יש הרבה דברים שאני יכול יום כן יום לא כי החסינות משתנות והרבה גם תלוי במזל, בעיקר כשמדובר בהשתלת מעתיק קבצי cookies, ואני לוקח עד כמה שאני יכול את האחריות מבחינה חוקית אם כי אני לא מתחייב ומתי שאני מקבל פנייה אני מזהיר מראש, אבל זה סיכוי מאד קלוש ולא שמעתי על מישהו שנענש על זה ולא על מכרה שלא ניסה בגלל זה...

לא הבנתי..

לפרוץ למייל או לicq או למסרים של גולש בתפוז. לא נחשב בעייתי מבחינה חוקית??

למעלה