לחופש נולדו ?

Glave

New member
לחופש נולדו ?

יש לי זוג תוכונים כבר שנה, אני רוצה לשחרר אותם, אבל פוחדת שבחוץ הם ייטרפו תוך יום. הצעות ?

haimram

New member
תעשי לעצמך טובה ואל תשחררי אותם

תוכי שחי בשבי רגיל לשבי והוא רגיל לבני אדם מה גם שהוא חלש מדי בשביל לשרוד בטבע , אם הם לא יטרפו הם ימותו מתנאי הסביבה . אם את לא רוצה שיסבלו ושלא יחיו בשבי אל תקני תוכים זה הכל . בהצלחה

סינאן

New member
זה פורום אנטי תוכים?????

היי לא לקצץ , לא לקנות ,לשחרר תוכונים לא ישרדו בחוץ ראיתי בודדים אבל את למעשה משחררת אותם בסבירות גבוהה אל מותם ישנם להקות דררות אבל תוכונים לא

B l o F

New member
סינאן

אתה לא חושב שאתה קצת מגזים? הרי בקשר לקיצוץ היו חילוקי דעות חלק חושבים שכן בקשר לקנות תוכי מי נגד? רק משתמש אחד שהיא כנראה ילדה קטנה שמשעמם לה וחושבת שהיא חכמה באה ומסיתה בפורום ומדברת שטויות ומתנפלת על כל אחד כאן. מה הקשר אנטי עכשיו? הרי ההמלצה היתה לא לשחרר אך ורק לטובת התוכים וגם אתה חושב כך.......... אז בבקשה!

Lord_of_Code

New member
בשום פנים ואופן לא לשחרר...

אלו תוכונים שגדלו בשבי, אין להם את האינסטינקטים לשרוד בטבע. אם את לא מסוגלת לגדל אותם יותר... מומלץ להעביר אותם לבית מחסה שימצא להם בית חם.

avidadon

New member
תמסרי למישהו,

יש פורום קניה ומכירת תוכים בהייד פארק, וגם פה אולי יש כאלו שימחו לקחת.. או שתנסי למסור אותם לחנות חיות מחמד. בשום אופן לא לשחרר..

theshark

New member
כמו שכבר כתבו פה

שחרור של תוכונים שחיו בשבי יביא רק למותם. אם את רוצה אין לי כל בעיה לאמץ אותם. הם לא היו הראשונים שהיו מאומצים על ידינו.

למעלה