לחוצה מאוש ממה שיקרה

princesa4

New member
לחוצה מאוש ממה שיקרה

אני חייבת שתעזרו לי .. קרה לי משהו בלתי צפוי , מעולם לא חשבתי שאני אקלע למצב שבוא אני יהיה בידיים של מישהי , חסרת אונים , וזה בידיוק מה שקורה לי .. החרדה שעווטפת אותי בכל הגוף ואני משותקת , מפחדת ממה שיתרחש אם אני אעשה איזה שטות נוספת שתוביל לאסון.. ובכן ,הסיפור הוא טיפה ארוך אבל אני אשתדל לקצר אותו על מנת שתוכלו להבין מה מתרחש ולעזור אם תרצו.. לפני כשנה הכרתי מישהי בצאט , כמובן שלא רצתיי להכיר אותה , אבל כשהיא אמרה לי שהיא היתה חברה של מישהי מהבסיס , ישר נהינו חברות ואפילו ישנתי אצלה והיא אצלי .. אם הזמן התחלתי לספר לה על חיי האישיים והיא הזדעזעה ממני , מכייון שלאורך כל הדרך היא דיברה יפה וכשהיא מדברת בגסות , היא היתה אומנרת לי שהיא שונאת וולגרים .. סיפרתי לה שהתחרמנתי עם מיהו והכל , היא היתה מצחקקת והכל ..עם הזמן היחסים ביננו התחילו להחמיר היא התחילה לדבר אלי בגסות , אמרה לי שאני שמנה שחשה עצמה יפה כאשר היא בעצמה לא משהו .. הפסקנו לפני כחצי שנה את הקשר כי הייתי מספרת לאמא שהיא מקללת אותי וזה היה משפיע אליי נפשית ..היא היתה קוראת לי סתומה , שאף אחד לא יגע בה באצבע , אז יום אחד אמרתי לה ששכבתי עם אותו הבחור על מנת להתנקם בה ולהראות שהולך לי עם הבנים לעומת לה שאף אחד לא רוצה לגעת בה ולכן היא בתולה בגיל 21..[לדעתי היא בעצמה נראית זוועה ] אמא שלי מתנגדת בתוקף שאני אהיה חברה שלה כי הילדה ההיא לא עתה צבא , אין לה שאיפות והיא בכלל לא עובדת וסתם חייה על חשבון ההורים.. היא הציקה למישהו בצאט והוא איים אליי שהוא יגיש נגדה תלונה על הטרדה מנית והיא מצאה לו דרך לסתום את הפה.. אמא שלי לא רוצה שאני אהיה כמוהה כי באמת כשחשבתי ללמוד , היא אמרה לי שאני סתומה שלא תצליח בחיים ושאני חיי בבועה ורודה שאני טולה פוסתרים של המפורסמות בחדר על מנת להיראות כמוהן באחת הימים.. כל הזמן שהיינו חברות , המצב הנפשי שלי התדרדר איתה והרגשתי שאני 0 , ומכייון שאין לי חברות אמיתיות והיא היתה כביכול חברה שחשבתי שהיא סיפרתי לה הכל .. מחר יש לה יום הולדת , אז החלטתי שאני אבקש ממישהו להגיד לה מזל טוב על הדרך ושיכירו , מעולם לא חשבתי לרגע שהיא תתקשר אלי אתמול ב2 לפנות בוקר תשתוק , ואח"כ תשלח לי הודעות מאיימות כגון :" של מי הכתובת הזאת ..." , של מי המס הזה[המספר היה של אבא שלי , מי זאת "ורוניקה"[שם בדוי לאמא שלי] , ושהחיא תשמח לשמוע ביחד עם אבא על איך דרכו אליי בבסיס יענו שאני מזרון פלוגתי בבסיס , כשכראתי את ההודעות האלה בעודי יושנת , קיבלתי שיתוק ועלה לי החום בכל הגוף .. לא ידעתי איך להגיב אז צלצלתי אליה , אבל היא ניתקה לי בפנים פעמיים.. הבנתי שאם אני אנסע למנוע ממנה לעזות זאת יהיה לה עוד סיבה על כך שאני מטרידה אותה .. אני עדיין בתולה , ולמרות ששיקרתי לה שהולך עם בנים ושאני פתוחה , עדיין היתי עם מישהו ואפילו שלא שכבנו אם היא תתקשר אוץ תגיע אלי הביתה זה הסוף שלי.. אני ברה ממשפה מסורתית ואבא שלי שמרן מאוד .. הוא חושב שאני מלאכית , אם הוא ישמע את זה הוא מסוגל לקבל התקף לב עם כל הבעיות הבריאותיות ואני לא יודעת לשקר [אגב סיפרתי לאמא שהתנשקתי עם אותו הבחור אבל לא אמרתי לה שעשיתי איתו מעשים מגונים] גם היא תגיב קשה .. ויסלקו אותי מהבית.. אני נתונה בידייה , כולי מפחדת ממנה .. זאת הפעם הראשונה שאני מרגישה חסרת אונים .. ועוד במיחד שניתקנו את הקשר כי אמא שלי אמרה לי שאני לא אדבר איתה[היא שמעה את זה מהטלפון] .. אם היא תתקשר , מה אני עושה , אני דומעת פה ורע לי מאודדד ..עיזרו לי בבקשה!!!~

מתאורך מדובר...

בבחורה עם הפרעה נפשית שמשליכה על אחרים את מצוקותיה. בקשר שנוצר ביניכן היא הפכה התוקפן ואת הקורבן ונכון אמרה לך אמא שעלייך לנתק עמה קשר. ממה שהצלחתי להבין את מתקשה ליצור קשרים עם בנות אחרות וקיימת מצוקה אצלך בעניין עוד קודם להכרותך עם אותה בחורה ועל כך עלייך לתת את הדעת כי מצב זה זקוק לטיפול רגשי על מנת שתוכלי להתקדם וליצור קשרים ויחסים בריאים עם אחרים. בענין אותה בחורה, אני מבינה שהפחד העיקרי נובע דוקא מחששך מתגובת הורייך. הורייך הם אנשים בוגרים ובעלי נסיון בחיים, ואני מניחה שדעתם עלייך לא תתקלקל, מה גם שלא באמת עשית משהו שמצדיק שדעתם עלייך תהפוך לשלילית. מומלץ לך מאד לשתף בכל שכתבת את אמך, במיוחד בחששך מאותה בחורה, בהיותה ממציאה בדיות וקשקושים על מנת לנקום בך וברצונך הרב להתנתק ממנה למרות שהיא ממשיכה להטרידך ולאיים עלייך. אני מניחה שאמא תעביר את המסר גם לאבא - היינו אביך ידע שמדובר בהסתבכות עם נערה מופרעת ולפיכך יצא להגנתך או יבינך במידה והבחורה הנ"ל תנסה לתקוף או להטריד שוב את מנוחתך ולהכפישך בפני הורייך. פני כבר היום לעזרתם, שתפי אותם במצוקתך ובכך שאת חוששת מתגובתם. גיוסם לצידך יביא לך שקט ורגיעה עד שהבחורה תתרחק ותמצא שאין לה במי לפגוע מאחר ואת מוגנת בביתך. בהצלחה רבה לך, טל

למעלה